Кое е по-гадно?

  • 13 297
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен лично на гинеколог ми е много по-неприятно да ходя, със зъболекаря свикнах Rolling Eyes.
Но пък най-странното е, че на магарето се чувствам много по-комфортно, отколкото на преглед при офталмолог. Ненавиждам напълно непознат да се взира в очите ми от милиметри разстояние, мразя, когато някой навлезе толкова навътре в личното ми пространство Confused. И на всичкото отгоре си позволяват и да ме пипат по лицето понякога, направо настръхвам Tired.

# 91
  • Мнения: 1 666
май при никакви лекари не ми е приятно да ходя, ако имам проблем Confused

# 92
  • Мнения: 571
На зъболекар не съм била никога.Умирам от страх.Просто фобия жестока Confused
На гинеколог мога нон стоп да съм само не и на зъбар

# 93
  • Мнения: 15 379
На зъболекар не съм била никога.Умирам от страх.Просто фобия жестока Confused

Shocked, вярно ли?
А как са ти зъбите, предполагам добре?!

Предпочитам гинеколог.
Като знам как боли зъб, ходя редовно и профилактично на прегледи.
Защото малкото кариесче боли за 20 секунди, докато се обработи и не е толкова страшно.

# 94
  • Мнения: 261
Аз май не съм запозната добре , но може ли някой да ми обясни поради каква причина на тоя свят , в близкото минало масово зъболекарите упойки не ползваха? Не проумявам , нерв да ти умъртвяват без упойка , ами то е все едно ти вадят мозъка през устата , страшна болка ( разкази, не съм го изпитвала ) , това от садизъм ли е от какво е , някакъв кеф от човешката болка ли са изпитвали?
Предполагам всъщност някакви съмнения относно упойките дали са безопасни , но пак не ми е достатъчно аргументирано.
То при това положение как да не припада човек само при мисълта да ходи на зъбар.
Добре че вече повечето се очовечиха. И аз влизам в кабинета с репликата "Добър ден , искам упойка" , и от там нататък съм спокойна.

# 95
  • Мнения: 571
На зъболекар не съм била никога.Умирам от страх.Просто фобия жестока Confused

Shocked, вярно ли?
А как са ти зъбите, предполагам добре?!

Предпочитам гинеколог.
Като знам как боли зъб, ходя редовно и профилактично на прегледи.
Защото малкото кариесче боли за 20 секунди, докато се обработи и не е толкова страшно.


Ами и аз предполагам,добре Laughing
Това за упойките е смешно-не слагат ли лидокаин зъболекарите?Защото ако да,то лидокаин се използва от години насам.Тъпото е,че като си с отворена уста и зверски те боли не можеш да викаш.Представям си какво е-не искам никога да го изпитам

# 96
  • София
  • Мнения: 6 477
Всякакви упойки слагат зъболекарите когато си поискаш...Проблем няма...Даже и нелидокаинови слагат Mr. Green
А с отворена уста чудесно се вика, можеш да ухапеш, а също и да подскочиш от стола... hahaha hahaha hahaha

# 97
  • Мнения: 261
Да де , сега всякакви слагат , аз говоря за не толкова далечно минало , 10-тина години примерно , тогава много много май не са слагали. Поне за тази позната , която ми е разказвала за нерва колко нечовешко я боляло преди не знам колко години , и я питам - добре де , това не е нормално , ами упойка защо нямаше? И тя .."ми ... защотооо ... ти скъсява живота  Rolling Eyes"
Умрях от смях при тоя отговор.
Но добре де , може и моите впечатления да са субективни.

# 98
  • Мнения: 21 288
Ооо,зъбелекар ... страх,по-добре да родиш  Mr. Green

# 99
  • София
  • Мнения: 6 477
И тя .."ми ... защотооо ... ти скъсява живота  Rolling Eyes"
Умрях от смях при тоя отговор.
Но добре де , може и моите впечатления да са субективни.
Да, това им беше отговора на повечето зъболекари прези..И аз винаги казвах - Абе, нека се скъси, щото иначе аз ще скъся твоя ако ме оставиш без упойка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В моето детство и самите машинки не бяха така бързи и беше гадно, добре, че имах 1-2 кариеса като дете и нямам кофти спомени....Но сега вече ако поискаш да няма кофти изпълнения има и упойки и всичко...изобщо не е като едно време. Затова и не ми е чак толкова гадно на зъбар. Но гинеколога не мога да го долюбя и това си е.....Добре, че ми остана по 1 преглед в годината и то още няколко години...та повече няма да ми се налага  Naughty Naughty Naughty

# 100
  • Мнения: 261
Мен ме боли от гинекологичния преглед Sad Съвсем сериозно , плакала съм от болка там в кабинета , на магарето. Не от инфекция! Боли ме от рязкото вкарване на големият и студен инструмент , и от самото разширяване. Казвала съм им го , тясна съм , това предполага използване на , ако е възможно , по-малък инструмент , мислят си , че се глезя Cry И най вече репликата "Не се стягай сега де , не те боли ,  как ще те боли!"  Sad

# 101
  • София
  • Мнения: 6 477
Палечка, затова си намираш гинеколог и ходиш предимно при него/нея. Тогава можеш да помолиш 1. за по-малък размер на спекулума или 2. туширане само с ръка без спекулум, ама не винаги е възможно...По принцип вече с ехографите, мануалното туширане е по-кратко..преди падаше голямо ровене и бутане и дърпане ooooh! ooooh! ooooh!

# 102
  • Мнения: 4 569
На зъболекар не съм била никога.Умирам от страх.Просто фобия жестока Confused

Shocked, вярно ли?
А как са ти зъбите, предполагам добре?!

Предпочитам гинеколог.
Като знам как боли зъб, ходя редовно и профилактично на прегледи.
Защото малкото кариесче боли за 20 секунди, докато се обработи и не е толкова страшно.


Ами и аз предполагам,добре Laughing
Това за упойките е смешно-не слагат ли лидокаин зъболекарите?Защото ако да,то лидокаин се използва от години насам.Тъпото е,че като си с отворена уста и зверски те боли не можеш да викаш.Представям си какво е-не искам никога да го изпитам
Как си се навила да забременееш с развалени зъби?

# 103
  • Мнения: 134
Предпочитам да си (раз) (о)творя устата ,отколкото краката;-)).
Сещам се един мой познат учеше за заболекър.Баща му беше гинеколог и много се  възмущаваше ,че синът му е избрал тази специалност и му говореше;" Цял живот ще бъркаш в на хората устата" , а синът отвръщаше" По-добре в устата ,отколкото ...."

# 104
  • Мнения: 4 569
Ооо,зъбелекар ... страх,по-добре да родиш  Mr. Green
Като във вица:

Жена отива на зъболекар.
-Докторе, толкова ме е страх че предпочитам да родя.
-Имате още малко време да решите за да знам как да наместя стола.

Общи условия

Активация на акаунт