Кое е по-гадно?

  • 13 294
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 216
Категорично ми е по-гадно ходенето при зъболекар!
Вчера ходих и утре пак, и.....те така ooooh!

# 76
  • Мнения: 1 629

А самата певица е раждала секцио,уж с упойка,която явно не е била поставена правилно,та си е преживяла цялото раждане ,крещейки от болка....Направо не мога да си представя какво е да те кълцат без упойка.....
аз изпитах същото. Беше минал ефекта от упойката и като започнаха да ме режат усещах всичко и се скъсвах от рев. Накрая ми сложиха морфин и райски газ и заспах.

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 22:56 от Dai4eto

# 77
  • София
  • Мнения: 6 477

А самата певица е раждала секцио,уж с упойка,която явно не е била поставена правилно,та си е преживяла цялото раждане ,крещейки от болка....Направо не мога да си представя какво е да те кълцат без упойка.....
аз изпитах същото. Беше минал ефекта от упойката и като започнаха да ме режат усещах всичко и се скъсвах от рев. Накрая ми сложиха морфин и райски газ и заспах.

С каква упойка са ти правили секциото, че да й мине ефекта?! Спиналната се прави и като проверят рефлексите започват операцията - поне при мен беше така...И пълна упойка имам - не знам какво проверяват, понеже аз просто изчезнах и нямам никакъв спомен....
Както и да е...За мен зъболекар не е проблем - и без това рядко ми се налага.
Но АГ - винаги ми е било гадно...добре, че за в бъдеще ще ми се налага супер рядко да ходя на такъв...

# 78
  • Мнения: 9 865
Гинекологът за мен е ужас. Първо, защото зъболекарката ми е точно моята си и никакъв страх не изпитвам, поначало нямам страх от зъболекари и ходя редовно, т.е. нямам и някакви страшни проблеми. А гинеколог не мога да си намеря свестен. И като си помисля, че е време за профилактичен преглед направо ми става зле... и го отлагам, а не бива.

# 79
  • Мнения: 2 648
По-гадно е гинеколог.Особено вагиналния преглед,после цял ден ме боли корема и имам усещане за студенина.На зъболекар ходя дори с удоволствие,в момента правя металокерамични мостове и нямам търпение да видя резултата Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 794
Не разбирам защо някои се тръшкат заради тази клизма?

Преди да знам какво е , не се тръшках. Сега вече, ако раждам пак някога - ще се тръшкам, не за друго , а заради начина , по който се прави и липсата на условия ,които да те накарат да се чувстваш една идея по-комфортно. Не знам как е в другите болници, но който е раждал в Шейново , най-вероятно си спомня надписа на вратата в тоалетната: "Използвай кофата!" .
И такива ми ти работи...

На мен клизмата като процедура не ми беше неприятна (е, не бих си правила по желание), но пък в МДом нямаше дори крушка в кенефа (извинявам се за думата, ама най-подхожда  Crazy). Трябваше вратата да е леко открехната, за да влиза все пак някаква светлинка, а самата стая за процедурата беше все едно бомба е паднала  Sick

От зъболекар не ме е било страх, но определено не ми е приятно. Като ученичка ходех при братовчедката на майка ми и винаги е била много мила и внимателна. Сега посещавам братовчеда на мъжа ми, че е в София и пак нямам оплаквания  Blush Слага ми упойка, разсейва ме, пък и винаги след това ходим заедно с мъжа ми и него на вечеря  Mr. Green

За гинеколога - доволна съм от моя и му имам доверие  Peace Много ми помогна през бременността, жалко само, че не изражда  Crossing Arms Беше ме страх само след раждането, че бая време не ми бяха паднали конците и ме болеше  Crossing Arms

П.С. Гласувах с опцията друго. Наложи ми се и на хирург да ходя за онзи вид преглед ... Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 6 477
Наложи ми се и на хирург да ходя за онзи вид преглед ... Laughing
Този вид преглед се прави от проктолог...да, може би доближава по неприятност гинекологичния преглед...Не са ми правили, ама така мисля newsm78

# 82
  • Мнения: 1 252
Откакто преди няколко години си намерих моя гинеколог само при мисълта за него си свалям гащите.
НЕма такъв доктор!

А от зъбари си имам фобия , тя даже си има име, което забравих в момента. И точно стоматолог ми я направи. Фобията.

ПП Чичко Гугъл каза "Деннтофобия"...

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 19:16 от Рoсна kитка

# 83
  • Мнения: 625
Свикнала съм.Щом трябва да се ходи-се ходи и да си минава от реда.Не ме е страх от болката,по скоро ме е страх да не изскочи някакъв друг проблем.Редовно си ходя и на двете места,да ми е спокойна душата Simple Smile

# 84
  • Мнения: 9 398
Deni-meni, каква точно глупост ти се струва?
Ако са ти засягали нерв, докато са ти работили зъб, може би нямаше да ти е толкова глупаво.

За съжаление имам и такъв опит,подскочих на стола, но това не е причина да ме е страх. Предполагам е въпрос на нагласа. Не ме страх от никакви лекари, нито от манипулации.

# 85
  • Мнения: 288
Обичам да ходя на зъболекар  Mr. Green Моят ми е семеен приятел , и освен , че си разбира от работата е много приятен като човек . Та когато ходя при него , го удряме и на раздумка . Добре че все пак ми се налага 1-2 пъти годишно да се виждаме в кабинета му  Wink
Иначе все още не мога да си намеря гинеколог , при когото да ходя с кеф . Не че са ми неприятни процедурите , но някак си го няма личния подход . Иначе и двете си деца съм родила преди един и същи човек . Преди вторат ми бременност ме лекуваше 1 година от бяло течение и след като изпих всякакви хапове , измазах сума си кремове и си сложих още толкова глобули ми каза , че някои жени просто са си така и на мен ми нямало нищо  #Cussing out Което в крайна сметка така се и оказа - след като родих се оправих  Thinking

# 86
  • Мнения: 107
Тъй то ...  newsm78
МРАЗЯ ДА ХОДЯ НА ЗЪБОЛЕКАР!!!
Бях 12 клас , отивам за рутинен преглед. Да огледаме - я някое кариесче, я зъбен камък.
Откри ми едно миниатюрно кариесче. Ок , правим го. Отивам аз следващия път - започва чисти зъба , но по едно време започва много ама много да ме боли. А имам претенции , че съм с доста голям праг на болката! Сложи една упойка, не действа. Втора , не действа. Трета , отново! Крещях , врещях , излязох пребледняла. Упойката ме хвана 30 мин по - късно. Устата ми се вдърви цялата и започнаха да ми текат лигите. Точно като на олигофрен.  Joy МРАЗЯ ЗЪБОЛЕКАРИ.

Ама вижте ся... гинеколога с кеф го посещавам  Mr. Green Много готин, точен от всякъде. Посещавам го на има няма два месеца...  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 610
Има една приказка, knit че няма по лошо от :
"Зъб да те боли и гъс да те сърби"


# 88
  • София
  • Мнения: 399
 Най-голямата гадост до сега ми е била гастроскопията. Разбрах, че вече се правела с упойка, но преди никой не ми е предложил такова нещо. Имах чувството, че ме изнасилват брутално и болезнено с ръбестия накрайник, двойно по-широк от гърлото ми! Продължаваха да напъват, едновременно с моето повръщане, държаха ме и ми се караха каква лигла съм била...

# 89
  • Мнения: 293
Най-голямата гадост до сега ми е била гастроскопията. Разбрах, че вече се правела с упойка, но преди никой не ми е предложил такова нещо. Имах чувството, че ме изнасилват брутално и болезнено с ръбестия накрайник, двойно по-широк от гърлото ми! Продължаваха да напъват, едновременно с моето повръщане, държаха ме и ми се караха каква лигла съм била...



О и при мен май това беше най-гадното !
От горепосочените предпочитам да се разчекна при гинеколога вместо да си отворя устата пред машинката на заболекаря.Но и за последното събирам смелост.

Общи условия

Активация на акаунт