Кое е по-гадно?

  • 13 287
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 127
Не ми се оплака да го е боляло или да му е било неприятно.  Wink

Ами те и някои жени не се `оплакват` от АГ-тата - мъже. Laughing

# 61
  • Мнения: 373
Не ми се оплака да го е боляло или да му е било неприятно.  Wink

Ами те и някои жени не се `оплакват` от АГ-тата - мъже. Laughing

Аз се оплаквам. Не ми е комфортно хич.  Confused

# 62
  • Мнения: 1 127
Аз се оплаквам. Не ми е комфортно хич.  Confused

Аз уж бях притръпнала, не обръщам внимание на пола. Но наскоро с мъжът ми се наложи да си изберем нов личен лекар. Той го избра - млад и готин, малко ми е дискомфортно  Blush, допреди това 10 години ни беше жена. Сигур ще свикна.  Професионалисти са хората, гледат професионално, много са редки случаите на извратеняци. Sick

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
4 деца родих, нормално без упойки и обезболяващи, колкото АГ съм минала, никакъв проблем, но  чуя ли зъболекар ставам бяла, като платно. Още помня изтърваната машинка в устата ми, а съм била доста малка. Сега на стола сядям само ако упойката е в ръката на иначе перфектната ми зъболекарка.
Като се замисля, до момента, страх имам само от зъболекр Sick

# 64
  • София
  • Мнения: 291
Клизмата преди раждане също не е за пренебрегване.
Раждалите жени знаят защо ...   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 127
Клизмата преди раждане също не е за пренебрегване.
Раждалите жени знаят защо ...   Mr. Green
NaughtyНа мен не са ми правили, нямаше за кога. Whistling

# 66
  • Мнения: 9 372
Клизмата преди раждане също не е за пренебрегване.
Раждалите жени знаят защо ...   Mr. Green
(
Не разбирам защо някои се тръшкат заради тази клизма? На мен щеше да ми е по-неприятно, ако бях свършила "голямата работа" и се бях омазала в екскременти, докато раждам. А, така, знаех си, дойдоха напъните, значи бебешор излиза.
По темата прегледите при гинеколог са ми по-неприятни, не по-страшни. Въпреки че моите са главно профилактични. На зъболекар ходя от 10-год., винаги съм смятала, че страхът от зъболекар е глупост, но всеки си знае сам Simple Smile. Имах съученик, който на 16 год. избяга от лекарския кабинет, защото го беше страх да му бият инжекция :crazyeyes.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Deni-meni, каква точно глупост ти се струва?
Ако са ти засягали нерв, докато са ти работили зъб, може би нямаше да ти е толкова глупаво.
Иначе и клизма съм минала, не ми е оставила неприятен спомен, без нея има неприятен момент, ама точно тогава не ми пукаше много Laughing

# 68
  • Мнения: 2 590
Клизмата преди раждане също не е за пренебрегване.
Раждалите жени знаят защо ...   Mr. Green
Е кво толкова има в клизмата? Нито боли, нито нищо, само трябва да стискаш здраво  Mr. Green

От зъболекар не ме е страх, но по обясними причини. Моята майка поради нейните страдания ми наложи и ме възпита да ходя най-редовно на профилактични прегледи и ако има нещо да се хваща навреме. Много съм щастлива от това,  защото ми е правена една единствена пломба преди повече от 10 години и сега моя зъболекар се майтапи, че ако всички са като мен ще остане без работа. Т.е. минавам си само с профилактичния преглед, чат пат на 2-3 години малко зъбна плака(дори не камък) да почисти.

Гинеколог- претръпнала съм вече и пак не ми прави впечатление, но аз ходя само при жени от както получих неуместни коментари от един мъж, от тогава мъже - не

На хирург не съм ходила. Та май няма да гласувам в анкетата, щото нито едното.

# 69
  • Мнения: 3 241
Не ме е страх и от двете.  Peace

Имам здрави зъби и пломби не са ми правили от 10тина години, но дори когато ми извадиха 3 мъдреца за 15 мин не ми беше кой знае какъв проблем.

Преди ми беше малко неприятен гинекологът, поради причините споделени от Дидитка, но
- с възрастта не ми пука особено
- сегашната ми е супер нежна. Simple Smile Не усещам нищо при цитонамазка, предния път дори бях изненадана, че я е направила вече. (Всъщност тук като цяло се практикува много туширането и през цялата бременност ми го правиха редовно и нищо не съм усещала).

# 70
  • Мнения: 373
Не разбирам защо някои се тръшкат заради тази клизма?

Преди да знам какво е , не се тръшках. Сега вече, ако раждам пак някога - ще се тръшкам, не за друго , а заради начина , по който се прави и липсата на условия ,които да те накарат да се чувстваш една идея по-комфортно. Не знам как е в другите болници, но който е раждал в Шейново , най-вероятно си спомня надписа на вратата в тоалетната: "Използвай кофата!" .
И такива ми ти работи...

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А самата певица е раждала секцио,уж с упойка,която явно не е била поставена правилно,та си е преживяла цялото раждане ,крещейки от болка....Направо не мога да си представя какво е да те кълцат без упойка.....
Не е било без упойка, нали е била поставена?! Ако не е била поставена правилно, вероятно въпросната певица сега е щяла да бъде повредена. Освен това секциото въобще е нямало да започне- проверяват рефлексите, преди да пристъпят към кълцане. Понякога не "хваща" добре, но за това пък има пълни упойки, които не се колебаят да ги ползват.

По темата- всичко е гадно, зависи от проблема.

# 72
  • Мнения: 8 810
А самата певица е раждала секцио,уж с упойка,която явно не е била поставена правилно,та си е преживяла цялото раждане ,крещейки от болка....Направо не мога да си представя какво е да те кълцат без упойка.....
Не е било без упойка, нали е била поставена?! Ако не е била поставена правилно, вероятно въпросната певица сега е щяла да бъде повредена. Освен това секциото въобще е нямало да започне- проверяват рефлексите, преди да пристъпят към кълцане. Понякога не "хваща" добре, но за това пък има пълни упойки, които не се колебаят да ги ползват.


Секциото се прави с пълна упойка, поне така беше преди 20 години, когато аз минах по реда си. Иначе упойка може да не хване , да, знам какво е. Не ме хвана навреме упойката по време на биопсия и понеже гастрото бързаше да не си изпусне обяда, не поиска да изчака Sick Не ми се иска да си спомням... Sick

# 73
  • Мнения: 86
Не ме е страх от никакви лекари. Съвременната медицина и добрите специалисти допускат болка, само ако е напълно невъзможно да се избегне. Аз изисквам винаги да ми казват точно какво ще ми правят, какво ще е усещането, какви вариянти има за решаване на проблема и т.н. Ако нещо ми е некомфортно си казвам и ако се наложи сменям специалиста.

# 74
  • България
  • Мнения: 757
Категорично ми е по-гадно ходенето при зъболекар!
Гинекологичният преглед не ми представлява никакъв проблем  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт