Въпроси За бебеправенето

  • 4 773
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 229
най-добрия вариянт е да правите секс, когато ви се иска все пак детето трабва да е резултат на любов, а не на някакъв тъп график много е стресиращо да правиш секс по "задължение".

# 76
  • Мнения: 1 768
Благодаря на Тинка79 и Туту zа отговорите..Много сте мили,вси4ки тук..Оь,аz много съм се ит4аяла..Така се бях настроила,4е веднага 6е стане бебето,ама а де..Може и да не е станало,понеже бебеправихме все 3 дена преди овуто..Може да сме били все подранили..Ох трудно е когато вуто ти е то4но преЗ работен ден..и не винаги след лекции или работа ти е до секс...А и аЗ май ве4е секса го правя само zа да даде така желания реЗултат от бебе...

# 77
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А и аЗ май ве4е секса го правя само zа да даде така желания реЗултат от бебе...
И аз до там бях стигнала да го правя само заради резултата, но той се появи точно когато най малко очаквах и когато се бях отказала от тази мания да правим секс по график. Успешно забременяване, дано скоро се появи резултата!   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 5 828
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

Благодаря ви предварително.Попитах с цел да ориентирам себе си и дано ми помогне zа да осъ6ествя най -съкровената си ме4та zа едно бебенце. Heart Eyes



По първия въпрос - не помня  newsm78
По втория - стана на втория месец.
По третия - нищо не съм прилагала, бабешки глупости не обичам да слушам  Naughty

На тебе успех, не се отчайвай, всичко е божа работа, ще стане когато най не очакваш  Hug    bouquet   

# 79
  • Мнения: 120
Всички са те посъветвали много мъдро, но да се включа и аз. Ако можеш изобщо не мисли за това. Обичайте се с любимия мъж и бебчо ще се появи като резултат от тази любов.
На въпросите-цикълът ми е около 31 дена. Нямах никаква представа за овулацията си, но мисля, че съм забременяла още първата брачна нощ или в следващите няколко дни точно след менструация. Съвсем непланувано Peace И още нещо, дори и да не си много религиозна, децата са дар от Бога и няколко молитви също няма да навредят.  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 305
Vessito znaesh li vyprosa ti e mnogo hubav.
Nie systo mislim po tozi vypros az iskam mnogo momi4ence i syshto sym slushala razni gadaniq i preporyki no shte si pokaje.  Malko si me e strah zashtoto sym s dosta neredowen cikyl no se nadqwam wsi4ko da e nared. I moje bi skoro da ima rezultat. Shte stiskam palci i na dvete  Hug

# 81
  • Мнения: 1 768
Vessito znaesh li vyprosa ti e mnogo hubav.
Nie systo mislim po tozi vypros az iskam mnogo momi4ence i syshto sym slushala razni gadaniq i preporyki no shte si pokaje. Malko si me e strah zashtoto sym s dosta neredowen cikyl no se nadqwam wsi4ko da e nared. I moje bi skoro da ima rezultat. Shte stiskam palci i na dvete Hug


Мери.И аz на тебе 6е стискам  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 2 164
Здравей!
1. Цикълът ми е по дълъг (31-35 дни, зависи), не съм си изчислявала овулацията.
2. Винаги сме искали бебче, но никога не сме си поставяли за цел "бебеправенето". Бяхме решили - когато, тогава. Конкретно на въпроса ти - спряхме да се пазим един месец преди сватбата, заченала съм около месец след сватбата.
3. Не.
Успех! Важно е бебчето да е заченато с любов, а не да тичаш след мъжа си с термометъра в ръка, че видиш ли, температурата ти била най-благоприятна за зачеване  Wink!

# 83
  • Мнения: 1 768
Едно време се паЗих като луда да не zабременея,мислех си дори,4е белята може да стане, въпреки предпаЗване..А сега си викам,6о ли не бе6е станало миналата година...непланувано..Хем няма6е да го мисля като сега,а 6е6е да е иЗненада..А сега като съм се вманя4ила и надали 6е стане скоро...

# 84
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
1.Колко дена е бил цикъла .....28-34 дни. Ама шантааааав.
2. Колко време бебеправихте? 9 месеца.
3. Прилагахте ли поверия ... Не!
 Имаме момченце. Като бях в 4-5 месец сънувах, че раждам момче и някой ми казва "Господ ти направи подарък"! Усещането ми беше, че е подарък това, че е момче, а не, че ще имам дете изобщо. Никога няма да го забравя. Никога! За някой може да е лъжа, за мене е знак от Горе.

# 85
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Едно време се паЗих като луда да не zабременея,мислех си дори,4е белята може да стане, въпреки предпаЗване..А сега си викам,6о ли не бе6е станало миналата година...непланувано..Хем няма6е да го мисля като сега,а 6е6е да е иЗненада..А сега като съм се вманя4ила и надали 6е стане скоро...
И при нас беше така пазихме се 4 години и половина с голям страх, пък после като го планирахме бях толкова вманиачена,изчислявах овулации, правихме секс като луди и то за мъжа ми добре, а аз само и само да стане. Ама аз съм си такава, като кажа, че искам нещо, веднага трябва да го получа. След 4 не успешен месец, аз се бях примирила и си казах пък когато стане тогава и същия месец забременях. Не се вманиачавай когато най малко очакваш тогава ще стане.

# 86
  • Мнения: 1 768
Едно време се паЗих като луда да не zабременея,мислех си дори,4е белята може да стане, въпреки предпаЗване..А сега си викам,6о ли не бе6е станало миналата година...непланувано..Хем няма6е да го мисля като сега,а 6е6е да е иЗненада..А сега като съм се вманя4ила и надали 6е стане скоро...
И при нас беше така пазихме се 4 години и половина с голям страх, пък после като го планирахме бях толкова вманиачена,изчислявах овулации, правихме секс като луди и то за мъжа ми добре, а аз само и само да стане. Ама аз съм си такава, като кажа, че искам нещо, веднага трябва да го получа. След 4 не успешен месец, аз се бях примирила и си казах пък когато стане тогава и същия месец забременях. Не се вманиачавай когато най малко очакваш тогава ще стане.

Тинка,май с тебе сме много иденти4ни..Вие колко 4есто бебеправихте?

# 87
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Едно време се паЗих като луда да не zабременея,мислех си дори,4е белята може да стане, въпреки предпаЗване..А сега си викам,6о ли не бе6е станало миналата година...непланувано..Хем няма6е да го мисля като сега,а 6е6е да е иЗненада..А сега като съм се вманя4ила и надали 6е стане скоро...
И при нас беше така пазихме се 4 години и половина с голям страх, пък после като го планирахме бях толкова вманиачена,изчислявах овулации, правихме секс като луди и то за мъжа ми добре, а аз само и само да стане. Ама аз съм си такава, като кажа, че искам нещо, веднага трябва да го получа. След 4 не успешен месец, аз се бях примирила и си казах пък когато стане тогава и същия месец забременях. Не се вманиачавай когато най малко очакваш тогава ще стане.

Тинка,май с тебе сме много иденти4ни..Вие колко 4есто бебеправихте?
Ами по време на овулацията и няколко дена преди и след нея всеки ден правихме секс, дори понякога и 2 пъти, но забременях чак на 5 месец. Нали ти казах, че тогава се примирих, дори бях сигурна, че не съм бременна, и 2 с мъжа ми бяхме много болни и почти не бяхме правили секс, но за учудване и на двама ни точно тогава стана. Не се бой, ще стане само не го мисли много.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 621
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink

2 седмици след закъснението. Peace

# 89
  • Мнения: 2 149
Ами ок, чакай да сметна.
Цикъл: на 32 дни горе-долу. 30-32-34-36 дори понякога. Ову настъпва около 13-15 ден според мен, без мерене на Т, просто се променя влагалищния секрет, става по-обилен /според мен това е истината/;
Бебеправене: от 10 години сме заедно= от 9 г и 4 месеца се пазим + 6 месеца поет риск за бебе. Т.е. изобщо не сме го правили, просто аз започнах да не тичам в банята веднага след секс, а да полежавам минута-две. Имали сме 0 опита, но да речем 2 повода за бебепоявяване. Стана си случайно, но това му е сладкото!
Изобщо не може да се въздейства на пола, това е въпрос на природата, дали ще е х или у сперматозоид. И това не е важно, важното е да е живо и здраво  и да му се радвате.

Пожелавам ти успех, и не ставай луда на тази тема, ето сега гледам една приятелка и ми е гадно, че се е закопала в притеснения. Даже запира нарочно като че ли това бременеене при нея, само и само да я кара още повече да мери Т и вдига краката.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт