Отговори
# 60
  • Мнения: 18 549
Хей, ама Бану какъв номер скрои на онази патица Симай,щото много и знае устата. Ама не разбрах къде ги изпрати двамата заедно З и К. Забравете за някакъв роман между К и Б. Тя си обича онзи мухъл Г. , че и го ревнува зверски.

# 61
  • Мнения: 17
Изглежда Джемре и Зейнеп скроиха този номер, докато си чатиха, пък Зейнеп се очуди като го видя - не мога да вдяна, дружки - гадая! Като оная баба на Ханданчето - пфу, пфуууууууууууу!
 Joy   Joy   Joy

# 62
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
днес сте много заспали да знаете Simple Smile

# 63
  • Мнения: 18 549
Не, според мен Бану го измисли тоя номер.

# 64
  • Мнения: 0
Бану поиска някакъв документ от Джемре , който трябваше да е май на френски , за да я  унижи . Но Дж. помоли З. за помощ и и натри носа на Бану  Peace

А номера със самолета го скрои Б. , за да покаже на С. , че не може да се държи така с нея  Peace

# 65
  • Мнения: 8 418
Красива е, но на мен Джемре повече ми харесва....
На мен пък Зейнеп.   Hug

Определено изненадата ми хареса.  Party А Бану направо ме уби - така натри носа и на двете, и на Джемрита, и на Симай, като за едната хич й не подозира, че всъщност й го връща тъпкано. Wink

Що пък да е мухъл Г.? Crossing Arms Пък и, според мен, двамата с Бану много си отиват. Дай пък всичките да обичат Кузей. hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Не, според мен Бану го измисли тоя номер.


|Абсол'тнно да съгласна съм с теб Peace

# 67
  • Мнения: 186
Бану дали знае, че с  този номер уязвява и Джемре  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 0
Бану дали знае, че с  този номер уязвява и Джемре  Rolling Eyes


Не иначе няма да ревнува Г. от нея .

# 69
  • Мнения: 2 282
Da, naivna seria, ako moje nqkoi da mi obqsni razlikata mejdu prostotiite na Banu i na Simay, ste e dobre, zastoto az ne q vijdam.

# 70
  • Мнения: 0
 Grinning Grinning  Бану ,знае ли че Зейнеп и Джемре са приятелки. Това може да я ядоса . Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning


Ох тази серия ме , разсмя но нищо ново не видях. Добре ,че е Ханданчето с бабата да направят мръсно ,на Симай магия ще има момичето ....

# 71
  • Мнения: 186
Лека нощ, момичета ! Hug

# 72
  • Мнения: 17
Сигурно Зейнеп е казала на Бану къде ще пътува, а тя е командировала Кузей във връзка с "Макарата", иначе защо ще и вързва!?  newsm78

# 73
  • Мнения: 8 418
Лека нощ и от мен. Hug

# 74
  • Мнения: 0
Докато разглеждаха снимките Г. каза на К. , че трябва да отиде за два дни до Анталия . Бану след разговора със С. се обади на З. да я помоли да я придружи до Анталия да не е сама нещо от сорта . И разбира се това беше цялата и идея , да подразни С.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт