Кюретаж и забременяване след това - 29

  • 22 740
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 118
Луни, шемет такъв, как така ще го удариш това кутре, бе пиле? #Crazy Ужас! Това обаче хич не е причина за пасуване от креватни маратони  Naughty Не е нужно да закопчаваш  копчета, а за разкопчаването им, може да ползваш мъжо   tongue Беж да правите бебе!  smile3513 Mr. Green

Теди, закачаш се нещо с мен май, а?  hahaha  Mr. Green


# 676
  • София
  • Мнения: 1 368
Дион, Светле, браво момичета, страхотни новини, стискам палчета скоро да ви чеситим тупкащи сърчица. Hug Praynig
Кукле, страхотен романтичен подарък от половинчо. Hug
Тони, нищо не казваш, мило. Мина ли датата на лелката. Hug Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 235
Момичета, благодаря ви, много хубави пожелания  Hug Hug Hug
Ние вчера препихме, препушихме... а вечерта в разгара на купона ми дойде... 2 дни по-рано  Whistling Е това не мога да разбера - веднъж закъснява със седмица, друг път идва по-рано. Хормоните ми нещо са се вдигнали на бунт, явно Simple Smile Аз просто да ви се оплача Simple Smile
Карола   Hug

# 678
  • Мнения: 354
Дион, Светле браво момичета! Тихичко честито и стискам палци всичко да е наред fingerscrossed
Дион както ти е писала Дони няма проблем да взимаш 3х2. Аз първоначално бях на 3х1 профилактично, но след подобно на твоето зацапване ми увеличиха дозата на 3х2, като едното го пия, а другото го поставям вагинално. Настроила съм телефона да звъни 1ч по-рано от необходимото взимам си утрогестана и пак си лягам за 1 час. На обяд когато си взимам хапчетата просто сядам на бюрото си и не ставам от там поне 30 мин. Последните ги взимам преди да заспя.
Дано да съм помогнала със своя опит.
Още веднъж успех и на двете! Hug

# 679
  • Мнения: X
Момичета, какви хубави новини днес за празника Simple Smile
Дион, Светле, честито и на двете ви  Hug Дион, отиди четвъртъка на док на Зузи, сигурна съм, че е най-добрия избор, направо ме е яд, че не съм и аз там, че и аз да ида при него Simple Smile Слагай лекарството и нещата ще са ок. Светле, от тук насетне да вярваш и само позитивно мислене Hug
Луничка, какво ти се е случило, тъпа работа, но не пречи на бебеправенето, сега кутрето няма ключова роля, така че , ще се справите и без него Mr. Green
Дони, и ти като мен, хич не ми е празнично, даже и не сготвих, ама ти поне си имаш неразположения и за това, ми аз съм си просто сдухана.
Вики, браво , без хапчета още по-добре звучиш, евала Simple Smile
Аз си записах час за гинеколог (моята си доки), да ми пусне микробиология, да ме види и да й покажа изследванията. Ако разбира от нещата, ще съм си при нея, най-вероятно...нещо съм мн зле, не мога да се доверя на никой и тва си е.
Иначе, какво да ви кажа , ежедневно се боря с колата и зимните условия, ту не мога да отключа, ту трябва да ме бутат, ту не мога да запаля, до гуша ми дойде, честно..Имам и др поводи за оплакване, ма да не развалям хубавия тон в темата Grinning Айде, наздраве, аз съм на чудно червено вино-домашно от татковото Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 7 118
Ники, това с доверието и лекарите ми е до болка познато ooooh! Все едно такова ме чоплеше отвътре преди, че нещо някой пропуска, не разбира до край или ме претупва...ужасно гадно ми беше. Вече нямам такива притеснения...пу-пу, да не чува дявола. Дано и ти намериш своя док, на който да имаш доверие Peace

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Тед, радвам се, че си добре - все това да се чува  Hug

Сас, моят ендо би казал, че е високо това ТСХ. На мен при 1.5 ми увеличи дозата. Но всеки си има мнение, особено ендокринолозите  Peace

Кукле, браво на мъжо - постарал се е  Heart Eyes

Луничка
, дано бързо мине кутрето  Praynig Много са болезнени тея неща  Tired

# 682
  • Мнения: 736
Дион, Светле  страхотни новини  Hug Hug Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 1 966
Благодаря ви, момичета  Hug От сърце ви пожелавам на всички такива "изненади"  Grinning

Сас, аз съм с ТСХ 3.52 в момента, днес се чух по телефона с ендото (след като вчера на прегледа успешно го убедих, че не съм бременна Mr. Green), каза ми, че засега съм си добре на 50мкг( бях на 37.5 до преди няколко дни), но след 2 седмици да пусна пак ТСХ и с резултата при него.

# 684
  • Мнения: 1 263
svetla81, Dion,  честито и от мен! newsm76
svetla81, ама и ти с това бутане на колата...гледай да не се случва повече. Прегръдки!
 Dion, хич не чакай , ами отивай на преглед. Все пак си е бременност след аборт и трябва да бъдем по внимателни, дори и да им се струва като ненужно или нахалство на някои специалисти. Heart Eyes
Doni M,  Praynig Flowers Four Leaf Clover
kukla_ta, браво на твоят мъж!  smile3501 Все такива приятни изненади да ти прави! Hug И другите мъже да взимат пример от него!
luni4ka_77, ти пак се радвай, че е премазан, а не отрязан. Аз изпаднах в ужас преди няколко месеца в колата, като затварях вратата  в последната секунда детето си сложи ръчичката там,  Scream добре  че е малка и се оказа в уплътнението.  tiptoe  
zuzi_79, nikitto. по една голяма прегръдка и за вас!    Heart Eyes
tedy_e, зацапването ми продължава, макар и да е слабо. Тук имаме утрогестан 100мг и 200мг, аз досега пих от първия вид 3по1, от снощи съм на вторият вид 3 по 1. Ходих на преглед вчера, новините са хем хубави, хем лоши. Ембриончето вече му работи сърцето, но имам  отлепване на плацентата . Гледа ме първо с коремен ехограф, после каза, че ще ме прегледа и с вагинален, изтръпнах, защото разбрах, че се съмнява за нещо...С коремния гледам две еднакво големи кухини, в едното ембрион със сърце, другата празна...посърнах от притеснение. Та така, продължавам с инжекциите и хапчетата, гинеколога каза, че с много лежане и пазене могат да придобият добър изход нещата.  Praynig Дано! Flowers Four Leaf Clover

# 685
  • Мнения: 449
Добрютро! bowuu
Basis,защо са се видяли две сакчета?... newsm78Радвам се за сърчицето,дано скоро да се закрепи напълно положението!
Каси,много ти благодаря за подробното обяснение за утрогестана,ще го взимам по същия начин! Peace
Невидимо дете,съжалявам за родата!Ама наистина не е зле все пак да си пуснеш едни хормони да провериш на този фронт какво се случва,ще си по-спокойна.
Ники,доколкото те разбирам,ти си имаш доверие на първата докторка и се чувстваш най-добре при нея.Щом е така,не я сменяй,а ако имаш притеснения за някакви пропуски,сподели с нея,пък и винаги можеш и сама да си пуснеш изследване,което смяташ за необходимо.Как е кръвното и захарта?А килограмите?... newsm78
Аз тези дни май само на компютъра ще мога да стоя... Wink

# 686
  • Мнения: 736
Добро утро  Hug
basis слушаи си доктора леж си и си пи лекарствата и всичко ще е наред  Hug

# 687
  • Мнения: 7 118
Бейсис, мила, ако сакчетата са 2 и едното е празно, то това не е притеснително. Просто са били 2 и сега едното ще се резорбира. Освен това ти в коя седмица си, че док борави с понятия като отлепване на плацента  Thinking

# 688
  • Мнения: 180
Добро утро момичета!
Басис, радвам се за сърчицето, сега ти трябва почивка и положително мислене, сигурна съм , че всичко ще е наред с бебчо Hug
Луничка, бързо да минава пръстчето, и аз съм го правила тоя номер Hug Песничката е страхотна!
Айде и аз да похваля моя мъж - вчера ми бше направил руска вечеря с червен хайвер и блини Grinning

Аз днес съм решила да отида да си взема епикризата, казаха ми след 10 дни, дано да е готова, че ми се е свило сърцето, иначе кървенето ми спря напълно, само ми зацапва едно жълтеникаво такова много странно. Дано да няма нищо тревожно, довечера ще ви пиша пак!
Много силни  Hug!

# 689
  • Мнения: 95
Светле, браво за добрите новини Hug
Дион, ти си почивай повече и отивай на лекар Simple Smile На мен при последната бременност на 5-ти ден закъснение се видя плоден сак.
Бейсис, поздравления за сърчицето  bouquet Лягай и не мърдай, че и аз ще хвана сопата Hug
Дони Hug

Общи условия

Активация на акаунт