Как се отрази кризата върху живота ви?

  • 26 438
  • 532
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6 630
Мнението ми за кризата се разминава със това на спецовете ,искрено се надявам аз да съм в грешка.

# 511
  • Мнения: 96
Илияна,спецовете са пропуснали да споменат за потенциалната европейска дългова криза,може би нея предчувстваш  Peace.Не мога да си спомня,в кои сектор беше бизнесът ви?

# 512
  • Мнения: 6 630
Илияна,спецовете са пропуснали да споменат за потенциалната европейска дългова криза,може би нея предчувстваш  Peace.Не мога да си спомня,в кои сектор беше бизнесът ви?
Ти пък ,надценяваш ме много  Laughing
С транспорт се занимавам .От това което виждам около мен /не само бранша/ няма и капчица оптимизъм ,престоят фалити имам чувство ,че тази година ще е пика им и увеличаване на безработицата.

# 513
  • Варна
  • Мнения: 18 030
Илияна,спецовете са пропуснали да споменат за потенциалната европейска дългова криза,може би нея предчувстваш  Peace.Не мога да си спомня,в кои сектор беше бизнесът ви?
Ти пък ,надценяваш ме много  Laughing
С транспорт се занимавам .От това което виждам около мен /не само бранша/ няма и капчица оптимизъм ,престоят фалити имам чувство ,че тази година ще е пика им и увеличаване на безработицата.

Според мен пък има раздвижване и би трябвало до края на годината да се усети.  Simple Smile
Донякъде съм свързана с твоя бранш.

# 514
  • Мнения: 2 510
Аз също мисля, че тази година ще има много фалити.
Може би, това ще бъде края на кризата.

# 515
  • Мнения: 6 630
Хексе само мога да се моля да си права.
Миналата година също имаше много голяма раздвижване докъм септември октомври .
Снежа как свързваш фалитите и увеличаването на безработицата с края на кризата?
Края на кризата с моити лаишки размисли ще е настъпил със сигурност ,когато започне драстично намаляване на безработицата.

# 516
  • Мнения: 2 510
Не ми се използва репликата "като стигнеш до дъното", но тези които не оцелеят / независимо как/ ще фалират и от там ще има нова преразпределение на пазарите и съсредочаване на капитали и може би и раждане на нови.
Кризата не може да продължава вечно и обикновено тези които дълго време са се опитвали да се задържат накрая фалират.
Увеличава се безработицата, но от всяка криза след това има и печеливши.

# 517
  • Мнения: 96
Илияна,значи правилно си спомням,че си в един от секторите,в които най-рано си проличават промените в международната икономика.Не те надценявам,доверявам се на преките ти наблюдения Wink.

За мен краят на кризата ще дойде тогава,когато се коригират първопричините,довели до нея.До сега това не се е случило.И дори и да има някакво временно подобрение,нещата пак ще се влошат,докато пазарът не ни принуди да предприемем структурни промени.

# 518
  • Мнения: 2 510
Ако беше кризата само при нас - да или криза засягаща държавното управление - да.
От тази криза не можем да излезем с преструкториране. Няма откъде да се вземат средства за да се влеят в други отрасли, а и малко области останаха за резерва.

# 519
  • Мнения: 96
Нямам предвид нашите институции,а Федералния резерв,ЕЦБ и МВФ.Ние даже не сме в кой знае каква криза,на фона на други държави.

# 520
  • Мнения: 7 947
Яйцата станаха над 40ст едното. Захарта е 2.50 вече, кат опоследно взех по 2.20 много добре помня цените аз! Та нямало криза....

# 521
  • Мнения: 2 510
Да си чула заплатите да се повишават?

# 522
  • Мнения: 7 947
Да си чула заплатите да се повишават?

Моята се повиши, ама смешно и грам не покрива поскъпването като проценти! И знам , че съм изключение. Не случайно споменавам това с яйцата!

# 523
  • Мнения: 3 066
Да си чула заплатите да се повишават?
Da, както и транспорта, горивата ,храната ,услугите от Нова година.
Не говоря за Гърция, Италия, Ирландия или Португалия ...

# 524
  • Мнения: 73
Нямам предвид нашите институции,а Федералния резерв,ЕЦБ и МВФ.Ние даже не сме в кой знае каква криза,на фона на други държави.

Като си платиш сметките и то за храна и дрехи не останало, ама иначе не сме в никаква криза  ooooh! При нас кризата е от доста време, но толкова сме й свикнали, че я приемаме за нещо нормално и си викаме "добре сме си ние, я ги виж гърците"  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт