Да поздравим и подкрепим Касиопея

  • 4 694
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 990
Днес Каси стана мама на малък мъж!Понеже всички следяхте и преживявахте нейните емоции си позволявам да споделя това с вас.Нека я подкрепим и да и пожелаем-успешно родителстване занапред,а бебчо да расте здрав и разумен мъж!Знам,че ще се зарадва на поздравленията когато се прибере,ще има нужда от подкрепа!Успех Каси! Hug

# 1
  • Мнения: 1 023
пу, тоз път грешно сметнах дните. лол.
живо и здраво бебе.
много усмивки и бързо възстановяване.
и да няма умора.

б  р  а  в  о           н  а  ш  '  т  е  ! ! ![/color]

милк -  newsm44

# 2
  • Мнения: 1 809
Да ти е живо и здраво момченцето и да ти носи само радост!Желая ти бързо въстановяване и безброй положителни емоции от тук нататак!Бъдете много,много щастливи и двамата и всеки миг да ви е изпълнен с обич,топлина и усмивки! newsm51

# 3
  • Мнения: 2 180
Честито!
Да сте много здрави и двамата, да се радвате един друг и малкия да расте щастливо,обграден от много любов! smile3504

# 4
  • Мнения: 289
Честито, Каси!  bouquet
Да ти е живо и здраво синчето!
А на теб бързо възстановяване и много усмивки! Wink

# 5
  • Мнения: 2 863
чЕСТИТО КАСИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДВАМАТА! Много радост и само хубави неща напред за теб и малчо.... и на такав хубав ден си родила!!! Как ли ще го кръстиш???  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 140
Честито бебче Каси!  newsm32 newsm32 newsm30
Да ти е живо и здраво малкото мъжле!
  smile3525

# 7
  • Мнения: 7 186
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ! newsm32

ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!
  bouquet

# 8
  • Мнения: 515
е, цял ден си мисля дали наистина е бил момента - да й е жив и здрав мъжа и да щъка с радост цял живот около нея , пък и тя да е жива и здрава да му гледа внуците.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ЧЕСТИТО НА КАСИОПЕЯ preggo  ylinfant БРАВО НА ТЕБ

# 9
  • София
  • Мнения: 2 856
Praynig  Милата душичка, Каси, как си говорихме с теб как днаска роди!!!
Браво, майчееееееееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жив и здрав момък и бързо възстановяване

много целувки  Hug

  bouquet

# 10
  • Мнения: 918
ЧЕСТИТО!

БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДВАМАТА!  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 317
Честито бебче Каси. smile3504

Да сте живи и здрави и двамата и много щастливи занапред.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, да ти е жив и здрав сина! Много здраве, късмет и любов за бебчо....а за мама - повече здрави нерви и търпение!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Касиии, чакаме те тук да разказваш!!!!!!!!!
Цункай малкия от нас!!!!!!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 613
ЧЕСТИТООО!!!
Да е жив и здрав малкия сладур и много да те радва!!!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 934
ЧЕСТИТО KASY!!!ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ, ДА ТЕ РАДВА И ДА БЪДЕ МЪЖЪТ В ЖИВОТАТА ТИ, КОЙТО ВИНАГИ ДА ТЕ ОБИЧА И ДА Е ДО ТЕБ. НАЙ-СЕТНЕ С ГОРДОСТ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ, ЧЕ НИКОГА ВЕЧЕ НЯМА ДА СИ САМА.

целуни го и го прегърни силно и за мен, чакам с нетърпение да се прибереш и да кажеш как е минало. 

# 15
  • Мнения: 583
НЕКА Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО НА КАСИ И ДА И ТОПЛИ СЪРЦЕТО!  bouquet Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Още една усмивка и от нас с Дара!
Желаем ви много здраве, щастие и разбирателство с малкия мъж! Да те радва много  и да те кара да се гордееш с него всеки Божи ден! Целувки на бебока и бързо възстановяване на мама!

# 17
  • Мнения: 843
Касииии,  Честито детенце!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честито, звездичке!!!



п. с.  Често чета във вашия подфорум,  но рядко пиша вече , та знам за всичките ти  притеснения... ти си ми слабост от септември още!!

# 18
  • Мнения: 3 634
ВЕЛИКОЛЕПНА И ДЪЛГООЧАКВАНА НОВИНА!

Честито момченце, Каси! Да се радвате един друг и да сте си подрепа в трудни моменти. Да ти е жив и здрав момъка. През тези изминали месеци макар и да не сме били много много в контакт ти ми стана много мила на сърцето. Желая ти на тебе лично много успехи във всичко в личния живот.

БРАВО МАМО!!!

# 19
  • Мнения: 1 264
 Честито бебче   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 468
Йееее... честито момченцеее!!!  bouquet
Много се радвам, че всичко е приключило успешно. И на такава видна дата - Богоявление.
Чакаме подробности, снимки, разкази дълги и т.н. Къде роди, как?! Притесняваше се, че не знаеш към кой да се обърнеш да те откара до болницата..., как стигна? Въобще - окото да чете иска Mr. Green Mr. Green.
Да ти е жив и здрав сина, много да те слуша, много ЩЕ ТЕ радва. И ще видиш, че да оставиш това бебенце, беше най-доброто решение в живота ти.

# 21
  • Мнения: 3 634
И ще видиш, че да оставиш това бебенце, беше най-доброто решение в живота ти.

И аз така мисля!!! Hug

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Миличка mammaчестита радост! newsm51Желая ти прекрасни мигове с твоето  newsm32слънчице!Нека сполуката и щастието са твои постоянни спътници и никога няма в очите ти сълзи Two Heartsосвен от щастие smile3521Бързо възстановяване Flowers Bouquet

# 23
  • Мнения: 2 142
Честото момченце, Каси!
И на двама ви желая много, много здраве и късмет!
Бъдете много щастливи!
newsm51

# 24
  • Мнения: 2 792
  Честито момченце!!!  bouquet Да сте много щастливи и здрави двамата   bouquet.

   
И ще видиш, че да оставиш това бебенце, беше най-доброто решение в живота ти.

Не само, че е най-доброто решение в живота ти, но ще видиш и как всички други проблеми, ще избледнеят като смисъл, сега когато сте си двамата заедно Laughing Laughing Laughing

 

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Честита първа рожба!Да ти е живо и здраво малкото момченце,и много да те радва,и само да се обичате!!Мариана.

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Честито бебе!   bouquet  bouquet
Пожелавам ти бързо възстановяване, усмивки и сила и спокойствие.   bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 761
честито и от мен!пожелавам на теб и бебето много, много щастие и здраве!

# 28
Честито бебенце, Каси!!!
Да ти е много здраво! На теб желая спокойствие и само положителни емоции от тук нататък!

п.с. Прекрасен ден за раждане!

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ, КАСИ!



Много да те радва и да ти бъде голяма гордост!

# 30
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Честито,Каси!!!Жив и здрав да е малкия мъж,да ти носи много радост !!!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 956
Честито синче, Каси   bouquet
Нека винаги ти носи радост  Heart Eyes
 

Чакаме да разказваш подробности  Wink

# 32
  • Мнения: 1 559
ЧЕСТИТ МЛАДЕЖ и от мен Каси Party.Да ти е жив и здрав и много,много да те радва  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 327
Честито, Каси!
Аз от 3 дни не съм отваряла тук и гледай кви работи взеха да стават Simple Smile
Да ти е жив и здрав мъжа, от тук нататък няма нужда да търсиш друг  Grinning

# 34
  • Мнения: 193
Честито, Каси и от нас! Много щастливи мигове ,усмивки,дни ,изпълнени с радост ти желаем от тук нататък   bouquet Hugна теб и малкият голям човек!Да сте живи и здрави и да се подкрепяте един друг!

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, да е жив и здрав Крис!
Да ти ти възмезди цялата болка и тъга, която баща му ти донесе! Да ти носи щастие, обич и много усмивки!
Желая ти да бъде пълен живота ти с неговия детски смях, да сгряват очичките му твоя ден!
А след време - и някой който да ви обича и двамата - истински и с цялото си сърце!

# 36
  • Мнения: 6 315
Честита рожбичка! Само радост да ти носи! Да расте с късмет и да е много здрав! Само щастие пожелавам и на двама ви!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 517
Честито!!!

ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО РАДОСТНИ МОМЕНТИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ

# 38
  • Мнения: 235
Честито Каси,
да сте живи и здрави, и само хубави моменти да топлят сърцето ти  bouquet

# 39
  • Мнения: 473
Искам да знаеш че това е истинското нещо в живота на една жена.Да ти е живо и здраво и да те радва много  ylinfant newsm51

# 40
  • София
  • Мнения: 8 280
Поздравления и от мен
Нека имаш едно здраво и усмихнато бебе, което да ти стопля сърцето и да ти дава смелост.

# 41
  • Мнения: 289
  Честито и от мен!  bouquet
  Не се познаваме, но като много други следя историята ти от месеци.
  Както казват хората ... каквото било , било. Ти си направи най-големия подарък и това е най-важното в момента!
  Бъди щастлива, Каси Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 731
Е,такава новина няма как да се отмине.
Много здраве,радост и късмет на бебчо и на теб!
Много слънце да огрява вашите съдби!
Нека бъде той за теб радост и утеха в тия трудни дни
смисълът на бъде на нощите дори.
Да те обича,да те слуша и другарче да ти е!
И след време той да доведе мома лична и отмяна на тебе от сърце!

 Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 2 784
Честит бебок, Каси! Желая ти да ти е жив и здрав, да порасне умен и силен и много да те радва!
Рано или късно животът ни възмездява за преживяните нещастия- дано за теб хубавото да започва оттук!

# 44
  • Мнения: 2 655
И от мен честито Каси, за малкото момченце.
Пожелавам Ви само красиви мигове и емоции от тук и за напред.
Дано  е здрав, да папка, спинка и пълни памперсите, а когато порасне да е силен и умен мъж т.е. най-голямата радост и подкрепа за мама Каси.
Забрави миналото, животът ти никога няма да е същият. Той вече има друг смисъл-детето. А и сега ще разбереш колко е хубав и си струва само заради детето, детските ръчички и думички:"Мамо обичам те!"
Пазете се здрави

# 45
  • Мнения: X
Момичета, много ви благодаря. Сега нямам време да чета даже темата, но ще драсна 2 реда...
Ама трудно ми е седенето на дъто, че днес ми махнаха конците.... набързо ще ви напиша.
На 06.01.2006 г. в 11.45 се роди синчето ми Кристиян с тегло 2800 и ръст 47 см. В 6 сутринта получих първите болки, но нали незнам, та до 8 се чудих това ли е не е ли това. На всичко отгоре бях в една приятелка, бащата точно предишния ден ме уведоми, че нещо пак не му харесвало с мен, и тя ме покани да нощувам у тях. Не очаквах толкова рано бебко и се съгласих. От 6 до 8 още незнаех какво да правя, в 8.30 бях у нас в 9 дойде майка ми и докато се измия, обадих се на доктора и контракциите бяха накъм 5 минути...  Embarassed Е тогава вече бях сигурна че е това но късно. В болницата влязохме в 10.10, в 10 и 5 пратих смс-а на бащата.. /ми не издържах .. / той звънна веднага викам звънни на майка ми вътре съм вече ... та се появил и той там. към 10.15 влязох да ме видят за разкритие - ми беше 5 см. вече.... Казаха няма да слагаме упойка, ти почти си родила. Да, ама не.. още 1.30 се мъчих. Абе нищо не е, не се оплаквам.. Крещях си на воля...
В неделя ни изписаха в 2 часа, трети ден вече сме вкъщи. Днес го записах и махнаха конците. Ма тя отврат тази епизотомия значи... Едвам седя.... Кърмя го, кърма имам за целия китайски народ..  rotfImbo... но на него му е много, цедя се по сто часа.. бе ядем цедим малко спим и айде отначало... Ръката ме боли зверски от таз помпа... дали да не купя електрическа, ма много са скъпи май.. но то ако ще е така си заслужава, иначе.... #Crazy лудницата е пълна... Това е засега от мен.
Благодаря на всички за честитките и пожеланията, утре ще се опитам пак да се включа.
Много Ви обичам, страхотни сте момичета!!!!!!!!! Да сте живи и здрави и вие и вашите семейства!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet Hug Hug  bouquet Hug

# 46
  • Мнения: 235
Каси, не знам каква помпа използваш, но ти препоръчвам да си вземеш на Авент. И аз имах много кърма и се цедях постоянно, много е удобна и става бързо, без да ти отмалява ръката Simple Smile За епизотомията бих те посъветвала да се миеш с отвара от смрадлика (придполагам, че в родилното са ти казали). Бързо възстановяване и да нацелуваш бебока Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 12:41 от DeLina

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Каси, аз след като излязох от болницата гинеколожката ми препоръча да се мия не със смрадлика или йод , а с Триклобактер. Струва около 7лв, но аз все още го ползвам по два пъти седмично. Слагат се по 2 супени лъжици на 2л вода и след като се измиеш се изплакваш само с вода. Кърмата постепенно ще намалее. Не се цеди до край, а само колкото да почувстваш облекчение. Ако се цедиш до край ще имаш все повече кърма и ще цедиш 100 години  Mr. Green Не е лошо да се запасиш с кърма във фризера. Не си купувай адаптирано за всеки случай, защото ще се изкушиш. Не си мий зърната със сапун преди всяко кърмене, няма да да Фане гъби бебчо от това. Взимай си често душ за спокойствие и по-спокойно с нервите. Сега е момента да си егоист и да се интересуваш само от Крис и себе си. Ако имаш нужда от нещо пиши, ще помагам със съвети и с други работи  bouquet Heart Eyes

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да ти е жив и здрав момъка. Много да те слуша и да ти помага. Heart Eyes
Това е много голямо щастие.  ЧЕСТИТО !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 351
Честито и от мен!
Болката от епизотомията ще отмине и няма да я помниш. Хубаво е , че имаш кърма, че иначе е голяма мъка посреднощ да приготвяш мляко и да миеш съдове. То сега май всичко ти е голяма мъка:) Аз например много страдах по болницата:) Там ми беше толкова спокойно, а вкъщи бях много несигурна.

# 50
  • София
  • Мнения: 726
ЧЕСТИТ ТИ СИН   bouquet!!!!

ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ - ДА ТИ НОСИ САМО РАДОСТ И ГОРДОСТ!!!!

Бързо възстановяване ти пожелавам!!!

# 51
  • Мнения: X
Ако се цедиш до край ще имаш все повече кърма и ще цедиш 100 години  Mr. Green
аууу, ей това не го знаех, ми аз цедя цедя... то край няма. Ама все гледам до край, уж да не го получа този мастит. Много ще е добре ако мога донякъде да се цедя, че иначе само това си правя.
Аз например много страдах по болницата:) Там ми беше толкова спокойно, а вкъщи бях много несигурна.
Да ти кажа не съм несигурна. Мъжът ми продължава с историите и това ме разклаща, не грижите по Криси. С детето се справям много по-добре, отколкото със съпруга. След всичко преживяно с донора, нервите са ми станали железни. Последните 10 дни буквално ми е... мамата този, та може би вкъщи ми е много по-добре, защото ми е познато и чувствам, че владея ситуацията.

# 52
  • Мнения: 1 559
Още веднъж ,да ти е жив и здрав Кристиянчо...Каси разкажи повече за самото раждане.Че такива като мен сме много любопитни....и нали знаеш какъв е първия въпрос ,които задаваме..БОЛЯ ЛИ МНОГО ....???? #Crazy Joy
Поздрави и целувки  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 958
Каси и да не се уплашиш след седмица две когато Крис започне да цока през 5 минути и гърдите ти умекнат. Това е криза на растежа и бебчо се нуждае от повече папане. След около 10 дни вече ще произвеждаш само необходимото количество мляко и няма да ти се налага да цедиш посоянно. Разкажи за раждането и за донора. Как се чувства като баща гадината и знае ли вече какво иска?

# 54
  • Мнения: 3 634
ДОБРЕ ДОШЛИ ОБРАТНО, Каси и Крис Simple Smile

Айде... и снимки чакаме, ако е възможно! Прегръки и целувки от нашта банда!

# 55
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4ЕСТИТО ТИ МАЛКО СьКРОВИЩçЕ.
Желая на теб и на малкото 4ове4е вси4кото ЩШастие от ,което се нуждаете и само хубави моменти за напред Hug.
Гледайте се двамата и се радвайте на живота
  bouquet Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: X
Ще ви разкажа подробно малко по-късно, ей сега се разправяхме с донора, както на 1ви януари си внесе нещата така днес си ги изнесе... преди 2 часа. Чувствам се ужасно чак не ми се пише. Много ми е мъчно.

# 57
  • Мнения: 3 634
Каси, да си ги изнася! Ти сега имаш нов мъж в живота си.
Остави донора, да си бие главата, белкем някакъв акъл влезе отново в нея и остане там перманентно.
Гледай сега беби и се опитай да се успокоиш. Обичаме ви!

# 58
Касиииии, позволявам си да ти пиша, щот ми писна от тъпи "МЪЖЕ"  #Cussing out Аман бе, аман! Да си ходи, да се маха! Кви са тези хора бе, не му ли умиля поне детенце???? Побеснях, ей!

# 59
  • Мнения: 934
Каси, злато, идвам аз да се разправям с тоя нещасник, ей мамка му и прасе, малко ли му беше това което направи докато беше бремена, та сега пак продължава. Знам, че не лесно да му теглиш шута, ама той наситина преклали. Не е мъж това щом продължава да те тромози. Ако искаш пиши ми на лични телефона си да ти се обадия, малко да ти олекне, ако мислиш, че това има смисъл. Не искам да се бъркам в твоя живот, но чесно казано ми идва да го ритам това същество дето се води уж баща и т.н.
Каси дръж се смело имаш си малък мъж, които толква чакаше, заради него бъди силна, а ние ще бъдем силни, заради теб и ще те подкрепяме.
Направо мразя мъжката половина от човечеството след такива изцепления дори и на един от тях.

# 60
  • Мнения: 1 559
Каси ,аз не мога да разбера,докога ще си сменя мнението тоя"маj"(путка),баси,ами добре де като ще се изнася да се изнесе един път завинаги и да се приключат нещата,какво е туй,днес идва...след няколко дни пак тръгва и така..и такааа....Незнам,според мен е трябвало отдавна да му клъцнеш крилцата и да мислиш само за теб и бебчо.Затвори най после тази книга и я хвърли на боклука.Сега започваш един нов живот,в които ти и сина ти ste най важни,място за "пyтьовци" няма.А и сам сигурно че след време,когато болката ти утихне,ще намериш един стабилен маj,стъпил здраво на земята..
Място за сълзи сега няма  Naughty.Доре главата Peace

# 61
  • Мнения: 2 863
Каси, радвам се, че вече си в къщи...Мъчно ми е, че не намери сили тоя човек да го махнеш от живота си... отрови ти времето като бременна, сега ще ти отрови и първите месеци с бебето и след години, когато се обърнеш назад няма да си спомняш какво е направил бебчо на даден ден, ще си спомняш "той" какво е казал или направил..... повярвай ми... с подобни неща помня 3, 4  година от живота на сина ми и това не минава.... наистина е време вече да му теглиш черата. Имаш всичката ни подкрепа, сигурна съм, че го знаеш... ако ползваш skype- пиши ми на лични да ти кажа под какво име да ме намериш, ще се радвам да си говоря с теб, а  и сигурно съм най-свободната майка във форума:)))

# 62
  • Мнения: 2 274
Каси, Честито Бебе!   bouquet
Да ти е живо и здраво и много радост да ти донесе!   bouquet    bouquet   bouquet

# 63
  • Мнения: X
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=18068
ето снимки, вече не съм анонимна ...  rotfImbo

# 64
  • Мнения: 235
Хей Каси, чудесен син имаш Simple Smile Не се ядосвай с донора. Знам че е по-лесно да се каже, отколкото да се изпита, но времето лекува. Годината ти започна чудесно, не позволявай недостойни хора да ти помрачат щастието. Сложи черта на миналото и мисли позитивно за теб и детето. Сега то има най-голяма нужда от теб. Хубава жена си и съм сигурна, че рано или късно ще срещнеш човек, който да обича и двама ви. Живота е такъв, какъвто си го направим. Гледай смело напред с усмивка и доброта в сърцето. А що се отнася до него...господ забавя, но не забравя.   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 559
Направо ми се насълзиха очите като гледах снимките.Много сте хубави,а Криси е толкова мъничък,толкова сладичък,пу,пу,пу,да ти е жив и здрав  bouquet

# 66
  • Мнения: 2 327
Каси, само спокойно, скоро си родила не трябва да се преуморяваш. Дай му адреса на тоя да ходим ние да го бием Simple Smile Като гледам мераклии има Simple Smile

# 67
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честито прекрасно детенце мила! Да ти е живо и здрав, да папка, да не плаче и да не го мъчат коликите! И горе гравата, махни го тоя нещастник донора, него Господ го е наказал да не може да изпитва чувства!

# 68
  • Мнения: 312
имаш прекрасен син, каси! да ти е жив и здрав!   newsm51

а странното подобие на мъж да ходи да се гръмне!!!   #2gunfire

# 69
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, аз и тук да кажа - ама мноооог сте готини бре! Wink Бебе Крис страшен юнак-сладур! Laughing
Колкото до оня тиквеник - БНД - абе, я да викнем приятеля на Милк - #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ей, гадове гадни...ама то нещо май на всички БНД-та им е станало #Cussing out #Cussing out Горе главата, мила, ще го отсвириш и надживееш тоя кретен!
Прегръдки и целувки от мен и кака Лора  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 5 140
Каси страхотен е малкият ти мъж Криси, голямо сладурче, да ти е живо и здраво детенцето. Радвай му се, давай му всичката си любов, пък донора.....дано се осъзнае..., но може да е твърде късно. Дръж се мъжки и да не ти пука, като иска да се изнася- лафа нали го знаеш "На кой не му поняса, да се изнаса". Аз съм убедена, че сама ще се справиш много по добре, отколкото ако имаш вредители около себе си.

# 71
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пу-пу, много е хубав Кристиян, да ти е жив и здрав и винаги само да те радва! Гледай си детенцето, живей си живота и не позволявай този тиквеник да те тормози.Ако сега пак се подадеш, един ден ще страда и детенце!Бъди щастлива! Heart Eyes

# 72
  • Мнения: X
Благодаря Ви.

# 73
  • Мнения: 5 468
Каси, поздравявам те от сърце за сина ти! Да ти е жив и здрав, разгледах снимките и е много сладък. Добре, че взе решение да го родиш и да си го гледаш. Представи си, сега като го познаваш, да беше взела някакво друго решение?!?!
Интересно ми беше да видя и онзи субект, който те тормози постоянно Close. На нищо не прилича, идиот #Cussing out! А на теб на лицето ти пише, че си добродушна и той е намерил такава жена, за да прави, каквото си иска. Дано намериш сили да го разкараш и да не се тормозиш повече от присъствието му. Или пък златния вариант е, да идва да ти дава пари само и да се маха, щом толкова не го свърта на едно място. За какво ти е? Той няма да се промени никога... Такъв ще си остане.
Как се справяте с бебока сега? Помага ли ти някой от време на време? Послушен ли е? Плаче ли много или е от кротките? Ако имаш нужда от компания и помощ, пиши ми на ЛС и ще се отзова на драго сърце.

# 74
  • Мнения: 1 413
Каси, честитооо! Невероятно сладки сте с бебока!
И моят син е Кристиан! Да ти е жив и здрав и да расте силен и смел, като мама!  bouquet

# 75
  • Мнения: X
Интересно ми беше да видя и онзи субект, който те тормози постоянно Close. На нищо не прилича, идиот #Cussing out!
Благодаря...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт