"Форумен Опит"

  • 7 142
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 329
Много пъти се е случвало да пиша точно по какви пътища попаднах тук.
Дори се учудвам, че все още се намират и такива, които не са прочели из темите.
Както и да е. Причината между другото е толкова банална, че четейки, сигурно
звучи адски комично но... миналата зима нещо пералнята не переше добре или
по-точно аз още не й бях схванал чалъмите и търсачката ме отвеждаше все тук в темата
за праховете. Тва е цялата работа. После ми стана интересна музикалната тема
щото ми е голяма мания музиката... Останалото е за кеф и развлечение.

# 181
  • Мнения: 3 784
та тука не се ли влиза с причината "дете"

Не непременно, аз за пръв път чух за сайта, когато си търсех водопроводчик с гугъл  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 329
А ето виж - имало и други подобни.  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 30
То май доста хора гугъл ги е пратил тук, и мен в това число. Като ме прати тук няколко пъти, взех че се зачетох и ми стана интересно. Нищо, че тогава съм била още в гимназията  Mr. Green А деца все още нямам, но това не ми пречи да си губя времето тук най-редовно.

# 184
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Бе, то и моя мъж все попада на мамата, ама само изсумтява и не се регистрира да пише и да брише тук. Laughing

# 185
  • Мнения: 448
Лошо няма. То и аз пиша повече за развлечение. Преди като бях на ИБ бях в техния форум, но първо че се скапа, второ че смених доставчика, а и тука си има всякакви теми. Жалко, че някой не го разбират и като пиша нещо по така, пращат линкове за други форуми, все едно тука има само майки с плетка в ръка, а не най-обикновени хора.

# 186
  • Мнения: 329
О, тука има наистина всякакви теми и човек може да научи невероятно много неща от всякакво естество. Тук ми прилича на нашата гимназия.  Mr. Green  Ужасно много ми прилича. Аз съм свикнал и го приемам за даденост, защото имам тренинг и на двете места. Кофтито е, че има прекалено много заядливост, язвителни коментари, разни иронични подмятания Laughing но това е обяснимо защо. Не че е болка за умиране, ама пък що толкова много отрицателна енергия трябва да се стеле на талази... Независимо, че са безобидни, това са кофти изпарения, разбираш ли. Ехх, ко да праиш...  Mr. Green Каквото-такова.

# 187
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Вярно, че тук ядливият тон е на почит. Много сме проклети жените, значи. Crazy

# 188
  • Мнения: 60
Може би опита се състои в това да се научиш да не прекрачваш определени граници,(това обикновено се научава след първия бан,хах Simple Smile),  да не се оставяш някои мнения да те изкарват извън нерви, да спираш да спориш до откат, но това зависи и от човека.Свикваш с някои неща с времето и не ти правят голямо впечатление.Също научаваш горе-долу и никовете на по-изявените потребители и техните "характери" ако може така да се каже, но това при положение, че доста се застояваш.

# 189
  • Мнения: 768
Последен въпрос - що си зациклил в точно тоз форум?

Значи, въпросите ми, предполагам си личи, не са зададени иронично и с цел заяждане!? Само чисто любопитство гложди особата ми. Crazy
Ти пък  Simple Smile . Все едно не ти е ясно какво прави един момък в женски форум. Нещо като петел в кокошарник. Ама ако очакваш да си признае ей така обосновано и увековечено за поколенията в писмен вид, тц, не се надай.

# 190
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Последен въпрос - що си зациклил в точно тоз форум?

Значи, въпросите ми, предполагам си личи, не са зададени иронично и с цел заяждане!? Само чисто любопитство гложди особата ми. Crazy
Ти пък  Simple Smile . Все едно не ти е ясно какво прави един момък в женски форум. Нещо като петел в кокошарник. Ама ако очакваш да си признае ей така обосновано и увековечено за поколенията в писмен вид, тц, не се надай.
Тук на доста петли им се разхвърча перушината...

Общи условия

Активация на акаунт