"Форумен Опит"

  • 7 146
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 329

Темата ми е, за да кажа, че съвсем не е задължително да скачаш според тоягата
само щото на някого така му се иска и се опитва да ти втълпи, че трябва.

Естествено, че не е задължително, както и не е задължително тези, които спрямо теб са в ролята на тояга, да спират да повтарят, че си досаден или си се изложил когато това е така.

Ти продължаваш да се държиш/пишеш така, както смяташ, че е правилно, но и останалите също.

За пръв и, подозирам, последен път съм абсолютно съгласен с теб! Но и аз това го казах още в началото, само че с други думи.

Трещи, хленченето и другата мантра - "Ама защо пишеш тук като не ти харесва" са дежурните форумски клишета, изтъркани, продънени, чак просенени. Съмнява ме да има по-повтаряни фрази тук. Дай нещо по-свежо.  Whistling

# 166
  • Мнения: 1 167
Не съм чела цялата тема, но не мисля, че ти трябва опит. За какво ти е? Това, че някои съфорумки са се взели твърде насериозно, до толкова че със зъби и нокти драпат да бъдат номинирани и забелязани, е друг въпрос.

Като ти хареса дадена тема, влизаш с гръм и трясък  Mr. Green внасяш малко смут в кокошарника и всичко си идва на мястото.

Опит ти трябва в отношенията с хората в реалния живот или в работата. Тук ти трябва просто свободно време за губене, понякога малко смелост, а друг път по здрави нерви, за да не последваш и ти стадото в настървената борба срещу поредната заблудила се жертва.

# 167
  • Мнения: 25 728
Argent , рожбе, за теб ли пуснаха тази темаFlutter

# 168
  • Мнения: 329
 smile3501

С много от изказаното досега се съгласих, но... това последното като че ли са мои мисли!  Shocked
Джиджа, прегръщам те - теб и написаното от теб, с което приключвам с темата.
Повече нямам какво да кажа.
Но пък някой друг сигурно има.
Ефирът е ваш.

Argent , рожбе, за теб ли пуснаха тази тема?  Flutter

Да! Пуснете жалба в инспектората.
Ако успеете да ми научите адреса, самоделна бомба също е добро решение.  Flutter  Peace

# 169
  • Мнения: 25 728
Фу! А така се надявах да отречеш...  Sad

# 170
  • Мнения: 17 546
По-смешен екземпляр от мъжки пол в тоя форум не се е изявявал... Joy
25 годишните момченца не трябва да пишат тук.

# 171
  • Мнения: 329
Но пък си е задължително 50-годишните лели
да наредят кой, какво и къде трябва да пише.
Учат ни на "форумен опит". Хвала!
Червеният килим е постлан. Минете.  Heart Eyes

# 172
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
На мен ми се струва, че ти е важно мнението на 50 годишните лели, обаче. И по-скоро тяхното признание. А? Има ли нещо такова? Wink Simple Smile
М/у другото колегите ти от какъв пол и каква възрастова група са?

# 173
  • Мнения: 329
Признание... от непознати, във форум?  Laughing
Надявам се ме разбра.  Wink
И все пак ценя мнението и на някои лели тук, пък и на някои каки също.

Повечето ми колеги са сравнително млади да кажем.
Във възрастовата група 30-40 години. Има и под 30,
но те не са болшинство. Преобладават жените естествено, но
като сравня с други училища, където е тотална женска хегемония,
в нашето мъжете не са малко.

# 174
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Последен въпрос - що си зациклил в точно тоз форум?

Значи, въпросите ми, предполагам си личи, не са зададени иронично и с цел заяждане!? Само чисто любопитство гложди особата ми. Crazy

# 175
  • Мнения: 329
Да ме беше питала на лични. Laughing  Няма значение.
Е, по тази логика всички сме зациклили.
Между другото пиша и в друг форум, но този наистина посещавам по-често към момента.
В момента имам повече свободно време и затова "присъствам" и по-често.
Съвсем скоро няма да е така. Когато имам повече работа не ми остава даже
физическа възможност да влизам.

Извинявам се за чата, който се получи.

# 176
  • Мнения: 448
Хаха, понеже не спря да ми свети тука темата, а и аз имам време в повече, та тука не се ли влиза с причината "дете". Не че е задължително, но ако нямах, дори нямаше да знам за този форум. А щом те питат, значи са те проучили, а моето любопитство ми е вродено. Не че ме интересува де, ама като само тази тема ми излиза. Станахте като сериал.

# 177
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
,, Българските мъже сме мухльовци,, - Андрей Райчев / Шоуто на Слави от тази вечер/

# 178
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Не се извинявай! Това е част от опита. С някои си чатиш, с други спамиш, с трети се лендзиш, с четвърти дискутираш, с пети се стреляш... Щом ти душа сака - кесиш.
Но защо точно в бг-мама, бре?
И аз съм била в разни форуми, ама чак като се замамих, тогава дофтасах тук. Затова питам. Аз ако бях на теб другаде щях да се вихря. Crazy

# 179
  • Мнения: 448
Така ли ще се казва сериала тук?

Общи условия

Активация на акаунт