"Форумен Опит"

  • 7 150
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 17 546
Сребърен, понеже ти дреме за другите и всъщност питаш за себе си, да ти кажа аз как ги виждам нещата: ти си даскал, нали? Свикнал си на хлапетата да им дърдориш безспир и те да те слушат дори и да не искат. Там ти си тоя дето размахва пръста и се виждаш като "старото куче". Пробва се и тук така, ама те нагазиха тук-там из темите и ти, едно, че не го хареса това, второ - не можеш да повярваш, че не си в онази си роля като в училище. Да ти кажа още, такова поведение е леко нихилистично. Ама то е присъщо за повечето даскали, те просто се вдетиняват леко. Не знам защо, сигурно, щото основно контактуват с хлапета и почват да мислят като тях. Ама аз на децата си им дърпам ушите като почнат да прекаляват и на теб тук разни това ти го правят, а ти като непослушно хлапе непрекъснато протестираш. Като излезеш от форумския(и житейския си) пубертет, ще се осъзнаеш и няма да хленчиш повече, че някой се прави на важен, пък въобще не е, защото и ти си важен колкото него. Всъщност, никой не е толкова важен, за колкото се има.

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 19:13 от Бижy

# 151
  • Мнения: 755
Ако форумният опит е да свикнеш с простотиите тук , да може и да имам някакъв. В началото мислех, че жените зад компютъра са по добронамерени докато една съфорумка не ме светна, че имало гъдел да се гъбаркаш с новите. та така с пустият опит...аз също не си трая и не виждам кой пък може да ми каже как да мисля. Нахална съм, но който не му изнася не ме чете, така както аз не чета доста хора. Коментирам само хора, които с нещо са ме заинтригували, пък макар и остро понякога. Не е като в живата - това е пълна заблуда.

# 152
  • Мнения: 329
Бижу, Бижу...  Mr. Green
Аз съм на 25. И учителският ми стаж е две години.
За такъв период от време за кога по-напред да размахвам пръст
и да се одаскаля дотолкова, колкото твърдиш?
Учениците ми са със седем години по-малки от мен, което не е
малко, но не е и никак много. И нали се сещаш, че доста бих
се изложил пред тях, ако някакъв техен кажи-речи набор тръгне да
им размахва назидателно пръст.  Simple Smile  Не, това изобщо не ми е маниер и
не постъпвам така. Но понеже не ме познаваш е нормално да сгрешиш
в преценката си. Плюс това за себе си съм си обещал да се придържам
към едно нещо - даскал съм, докато бие последния звънец за деня. След
това съм човек като всички останали, който понякога разказва мръсни вицове,
ходи по барове, не се държи винаги прилично и така нататък.
Нека не ни бъркат с иконите в църквата, моля!
Благодаря все пак, че изказа някакво предположение.

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 18:40 от Argent

# 153
  • Мнения: 17 546
Казвам си мнението, момко.  Grinning Освен това "даскал" е и манталитет, а в някои случаи е съчетан и с професията по случайност. Wink Или пък не е по случайност...

# 154
  • Мнения: 755
Argent, за чий ти е тая тема? Сега ще ти се обясни че не скачаш според тоягата, а трябва. Mr. Green Направо ти се чудя.

# 155
  • Мнения: 329
Argent, за чий ти е тая тема? Сега ще ти се обясни че не скачаш според тоягата, а трябва. Mr. Green Направо ти се чудя.

А, Форти! Ти го каза. Дано сега да я изчерпим.
Темата ми е, за да кажа, че съвсем не е задължително да скачаш според тоягата
само щото на някого така му се иска и се опитва да ти втълпи, че трябва.

# 156
  • Мнения: 170
Аржан(виж и аз се научих да ти пиша правилно ника, нали, нали... Laughing Wink), единствените, които могат да те накарат да скачаш според нечия тояга, това са Администраторите на Форума и тяхната тояга е тази на спазването на правилата в нет пространството. Всичко друго е бошлаф работа. Всеки си пише колкото и както си може и трупа опит според собственото си виждане, а дали е опит и дали е натрупан, кой може да каже...Та така.... Peace

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 19:05 от Tumba_lumba

# 157
  • Мнения: 329
Лумбе, именно!  Simple Smile

# 158
  • Мнения: 17 546
Ти май грешно ме разбра. Аз не ти казвам какво да правиш и хич не ме интересува какво смяташ да правиш, и как да се държиш тук, това си е лично твой избор.  Peace Просто ти казвам аз как го виждам това, което правиш из форума.
Пък хората нали са казали "Никога не е късно да станеш за смях" и всеки сам избира кога, как, и колко.  bouquet

# 159
  • Мнения: 4 892

Темата ми е, за да кажа, че съвсем не е задължително да скачаш според тоягата
само щото на някого така му се иска и се опитва да ти втълпи, че трябва.

Естествено, че не е задължително, както и не е задължително тези, които спрямо теб са в ролята на тояга, да спират да повтарят, че си досаден или си се изложил когато това е така.

Ти продължаваш да се държиш/пишеш така, както смяташ, че е правилно, но и останалите също.

# 160
  • Мнения: 10 547
Не позволявай да ти отнемат вярата, Арджо!

# 161
  • Мнения: 1 547
Опитът си е опит, независимо от прилагателното пред него. Също като образованието. Против опита се произнасят обикновено неопитните, а против образованието - необразованите. С времето (демек с опита и образованието) нещата се променят. Това е притчата ми за деня  Mr. Green

# 162
  • Мнения: 230
..заради ципА е Sneaky

# 163
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Argent , от далеч се опитва да разбуни кошера  Grinning А темата му е отмъщение за това, че постоянно е притиснат между две кълки, и ако успее да се изхлузи по някакъв начин, веднага се нартриса между следващите две  hahaha

Да си притиснат между две кълки хич не е лошо и мога само да благославям за това, не да отмъщавам.  Heart Eyes luvbed

 offtopic  Нека експозицията продължи!
Що пък си помисли, че имам предвид секс. Много добре усети на къде бия. Каква експозиция? Гледам представяш се с добри произведения, дерзай момко може и титла да заслужиш  Grinning

# 164
  • Мнения: 12 683
Заподозрях, че това ще да е по-ентелетентен вариант на темата колко са лоши всички тук.

Агент,  сега видях, че си мъж. Не ти прилича да хленчиш.

Общи условия

Активация на акаунт