За най-малките и за тези, които не ходят на ясла!!!!

  • 2 306
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 435
И аз искам координати  Praynig

# 31
  • Мнения: 877
Много ме заинтригувахте! Благодаря за инфото!

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И тук са много популярни такива групи. Казват им плей групи. Основно майките пееят и танцуват  Laughing Рисуват или апликират Wink Децата гледат и ако искат се включват в занятията. Накрая има време и за свободна игра с играчките, а мамите пият чай и си лафят  Laughing обсъждат разпродажби, обменят рецепти или се уговарят да се срещнат в друг ден и на друго място. Има възможност и за вземане на играчки, като в библиотека. На следващата сесия разбира се връщате играчката и взимате друга за в къщи Wink
Много хубав замисъл.

# 33
  • Мнения: 5 228
Давам координатите: дамата, която води заниманията, се казва Мария, тел. 0888593843. Има занимания на Орлов мост и на Руски паметник.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Идеята е интерсна , но все пак има огромна разлика между дете на 6 месеца и детете на 3 години , а са в една група  Rolling Eyes
 Малко пресилено ми  се вижда и с цел гъделичкане егото на родителя ( виж колко ти е талантливо детето ) някой да припечелва  Mr. Green
 Научно доказано е, че децата до  3 години нямат спомени , защото нямат изградена представа за вереме  Wink
Съгласна съм с всичко което казваш, без последното изречение, аз имам спомени от както съм била на 1г., и то доста, дори си спомням какво съм мислила, смятам, че при всяко дете е много индивидуално и касае по скоро чувствителността му към заобикалящия го свят.

# 35
  • Мнения: 435
Благодаря , Фукла   bouquet
А се свързах и с Роси Христова ( от mila mamo ) на 21(събота) от 10 часа ще има занимание , адреса го има на сайта . Ние ако станем навреме сме там . Hug
Моето мнение е , че всеки си гледа детето и сам преценява . Нашите комшийчета (момчета ) са с по половин година по-големи , но нямат никакви такива интереси , а моята щерка само като чуе музика и почва да танцува и пее . Та понеже доста хора смятат , че е малка за танци , ходя да се моля в кварталното читалище да ни пуснат да гледа каките как танцуват . Голям зор видях и докато убедя една треньорка по плуване да я пусне в басейна да поцапа , но  това са неща които правя защото тя ги иска , а не защото на мен ми се ще пък ... който както иска да го разбира  Peace

# 36
  • Мнения: 1 393
 И дъщеря ми по цял ден иска мучи-музика и танцува като луда.Направо не се спира и с баща и се смеехме,че ако не се изучи поне с тези танци няма да остане гладна(майтар) JoyЩе разпитам и може и ние да се включим в заниманията  Hug

# 37
  • Мнения: 1 214
И аз си имам една адреналинка в къщи  Laughing Само като види адреналинките и се вдъхновява  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 161
Цвети и Яна, не разбрах, Мила мамо същото ли е като онова на Орлов мост и Руски паметник? Кажи моля те какви са условията, цени, времетраене - и бих предложила да си направим една среща там.

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Такива занимания се провеждат на ул. Загоре до Орлов мост.
За същите ли става въпрос или тези за които си дала инфо са други?

# 40
  • Мнения: 435
Mila mamo e това http://www.milamamo.dir.bg/begin.htm
( виж първата публикация   ) намират се в кв. Сердика (има карта на сайта ).
Това на Орлов мост и Руски паметник е друго.

# 41
  • Мнения: 5 228
Тези, за които съм дала инфо аз, са точно на Загоре. Струват 5 лв., ако платиш за месеца направо за 4 посещения, плащаш по 4 лв. Заниманието е около 60 мин. За точните дни и часове обаче трябва да се свържете с Мария, защото има групи за деца с различна възраст.

# 42
  • Мнения: 772
и на мен ми се струва интересно и смислено и бих пробвала. благодаря за координатите!
проблемът е, че... аз пея ужасно и се страхувам какво ще правя там (когато сме сами с дечко, се пробвам, но само щом сме сами), ама може би е крайно време да се поотърся от този комплекс (макар че той не е комплекс точно, има доста истина в него).

# 43
  • Мнения: 435
Ще си грачиме дружно Маймунка , няма страшно , по-фалшиво от мен едва ли можеш да запееш  Hug

# 44
  • Мнения: 508
И тук са много популярни такива групи. Казват им плей групи. Основно майките пееят и танцуват  Laughing Рисуват или апликират Wink Децата гледат и ако искат се включват в занятията. Накрая има време и за свободна игра с играчките, а мамите пият чай и си лафят  Laughing обсъждат разпродажби, обменят рецепти или се уговарят да се срещнат в друг ден и на друго място. Има възможност и за вземане на играчки, като в библиотека. На следващата сесия разбира се връщате играчката и взимате друга за в къщи Wink
Много хубав замисъл.
Моята дъщеря ходи почти всяка седмица на Mother and toddler group.Наистина е интересно,както го е описала Мери.Разликата обаче м/у тези групи в Б-я и Англия е в цената.Тук за 2 часа заплащаме по 0.50 пи/бг около 1.30/и към тази цена влизат сокчетата за децата и плодовете.На родителите се предлага кафе,чай,горещ шоколад.Иначе 2 пъти в седмицата към всяка една библиотека има час за приказки.Децата много ги харесват.

Общи условия

Активация на акаунт