Звездни компромати-129

  • 50 804
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 669
Ааааа, опазил ме Господ! Praynig
Да е жива и здрава! Не споря за таланта й- Велика е, но за мен е егоистичен и саможив човек!

# 241
  • Мнения: 2 280

 Joy много як колаж са направили.

# 242
# 243
  • Мнения: 4 120
 Аз пък винаги съм се чудила както толкова харесват на "Вода" на Елица и Стунджи. "Митре, ле", "Да-ба-ду-да". Може би без текст става.

# 244
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086

Слушала ли си изпълнението й на живо в "Евровизия"? newsm78
Защото говоря за онова изпълнение, там... и да, изложи се... докато правеше гъвкавите си движения и се опитваше да танцува с момчетата, се задъхваше... мъчеше се, едва ли не.

Пак казвам, за мен няма песен, която трябва да отиде на финала в Баку, защото всички са еднотипни... или изпяти не както трябва! Но ако трябва да избера една от 12-те, моят избор е по-долу! Защото е различна.  Peace

Пък и не агитирам никого... още по-малко отчаяно! Просто изказвам мнението си!  Tired

Ами ти си написала едно, сега пишеш с уточнения. Аз да не чета мисли. Коментирала съм конкретно репликата "Не може да пее момичето, ама се бута... "....
Както и да е.
А относно агитирането-ако беше просто някакво си мнение, коя група заслужава, подписа ти нямаше да е като табела на дискотека.

# 245
  • Мнения: 60
 на мен Вода ми е ужасна песен , тя май  е единствена в творчеството на дуета .

# 246
# 247
  • Мнения: 2 577
Да, Десислава може да пее, но представянето и на Евровизия беше направо отчайващо. Или е била болна, или има някакъв проблем с гласа си, но пя зле и просто личеше, че се мъчи и напъва,
 за да извади тон. Sad

# 248
# 249
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Селена Гомес е писала в туитър: Maybe some people think that you're a kid but for me You're a man & Perfect Man  Mr. Green

 Ема Уотсън

Joy Joy Joy

# 250
  • Мнения: 28
Да, Десислава може да пее, но представянето и на Евровизия беше направо отчайващо. Или е била болна, или има някакъв проблем с гласа си, но пя зле и просто личеше, че се мъчи и напъва,
 за да извади тон. Sad


Има проблеми с гласа, казвала го е.  Peace
Та по повод това ми беше коментара, че се бута...


А относно агитирането-ако беше просто някакво си мнение, коя група заслужава, подписа ти нямаше да е като табела на дискотека.


Ами не, не е агитиране... и е толкова голямо, защото така ми харесва! Така искам... подписът ми почти винаги е с такава големина.

# 251
  • Мнения: 5 710
Престраших се да гледам началото на един от клиповете в профила на Валентин Кулагин във фейсбук и в него казаха, че той е наполовина руснак и е гримьор, стилист и продуцент към най-успешното предаване в момента..не ми стана ясно кое, може да да са казали по-нататък.

Първото нещо, което си помислих е , че е руснак Rolling Eyes. няма такъв кич.

И аз не харесвах Вода. Голяма гюрултия е тая песен, може би за нашата 'българска душевност" да носи нещо, но разбирам защо не я оцениха.
Песента, която според мен имаше шанс беше тази на Слави и Софи Маринова, и то в годината на ромското какво беше там. Десетилетие ... , но там ако помните имаше някаква простотия с смс и в полза на не помня кой.

# 252
  • Мнения: 517
В Европа много ги бОли за "Десетилетието на ромското включване". Ние сме най-големите радетели в тая област, струва ми се.
"Вода" на Елица и Стунджи не само, че не е успяла, ами и сигурно щяха да спечелят, ако бяха представители на не толкова малка, бедна и изпълнена с доброжелатели страна.
Когато някой не разбира дадено изкуство, благоприличието налага да не се изказва като специалист. Но замълчи сърце.
Десислава може да пее. Господ й е дал талант. Дали нейната песен става за Евровизия е съвсем друг въпрос.
Не бях влизала в темата от доста време, и то имало защо.

# 253
  • Мнения: 2
Селена Гомес е писала в туитър: Maybe some people think that you're a kid but for me You're a man & Perfect Man  Mr. Green
Ема Уотсън

Ема е просто прекрасна. Много я харесвам извън Хари Потър. Страхотна е последно време.
Селена е сладка заедно с Бийбър, но той е дете! Laughing

# 254
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джеймс Франко отново

Общи условия

Активация на акаунт