В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 23 950
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 287
Кам. Ти си отказала среща в неделя. Първата ти грешка е смс-а снощи - просто той е бил на ход, а не ти. Wink
Със сигурност господина има рационално обяснение, поне за пред себе си. Мога само да гадая какво е то. Тъй...ако няма друга жена намесена и ако либидото му все пак надделее (съществува опция "не искам да се обвързвам", от негова страна, нали? ), ще те потърси до дни. Тука се косите че не знаете как да подходите с девата  Wink За мене тези мъже са били страхотна провокация, с начина им на мислене и с поведението им. Вярно, последния ме съсипа, но даже и това си струваше.

Мъжът Дева обича да мисли, да знаеш. При евентуална ваша среща инициирай разговор на неутрална територия. Но!!! Съвсем не за вашите отношения, а за политиката на Бойко Борисов, за ядрена енергетика, или каквото там решиш, но гледай той да е запознат с темата. Може да е нещо, което касае неговата професия. Ще го видиш как ще запламти и ще се пъне да ти обяснява за едно потупване по рамото  Grinning И чак вкъщи ще се усети, че не си го притиснала да бистрите отношения, не си питала защо еди какво си, а си имаш твоите интереси.
Когато това стане, ти е в кърпа вързан.
С теб съм Hug

П.П.  Сега видях - звънна и иска какво? Да не става дума за класическо среднощно повикване? Thinking

# 46
  • Мнения: 6 214
Момичета, чета и си мисля, че днешните мъже (тези от нашето поколение и по-младите) не търсят в жените секс, а само пари и подхранване на егото.

Оня, дето аз се занимавам с него, приятелката му има пари, а с мен телефонните разговори веднъж месечно са му достатъчни като общуване, иначе по телефона умира от желание да бъде с мен.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 349
Кога изписахте толкова много? Наистина човек не може да ви изчете?  Hug Hug

# 48
  • Мнения: 287
О, Риъл, а аз днес гостувах на една приятелка. Младоженка, през лятото сключиха брак.
И познай...работи само тя. Както и да е. Секс - веднъж месечно Shocked

# 49
  • Мнения: 1 663
Kam какво е обяснението на "принца"
Гери и дани на теория е така, но понякога на практика е много трудно да го изпълниш

# 50
  • Мнения: 1 213
Даниела,  #Crazy  #Crazy  #Crazy
В момента още говорим и ВСИЧКО, което каза, току що ми се случи!!!  Shocked

# 51
  • Мнения: 1 663
Даниела,  #Crazy  #Crazy  #Crazy
В момента още говорим и ВСИЧКО, което каза, току що ми се случи!!!  Shocked
Кое ???? стана много интересно.Кое е станало Кам

# 52
  • София
  • Мнения: 6 477
Дани, изобщо няма значение зодията когато става дума за тъпо, мъжко поведение....Казвам ти, че имам същия опит с мъжа от съвсем различни зодии....Някои от тях са се обаждали, скалъпвали са някакво обяснение. Най-често е идело реч за ангажимент с друга мацка - по-късно съм го научавала, разбира се....Най-смешното оправдание е било за изпуснат телефон в тоалетната...така, че можеш да чуеш най-разнородни обяснения или тишина....независимо от зодията...
Колкото до неутралните разговори - понякога помага, понякога - не. Зависи от човека насреща, какво търси и очаква той, а също и ти какво очакваш...

# 53
  • Мнения: 6 214
О, Риъл, а аз днес гостувах на една приятелка. Младоженка, през лятото сключиха брак.
И познай...работи само тя. Както и да е. Секс - веднъж месечно Shocked
Ясно, ама те ако са ходили 10 години преди сватбата, то думата младоженка е формална.  Peace

# 54
  • Мнения: 287
О, Риъл, а аз днес гостувах на една приятелка. Младоженка, през лятото сключиха брак.
И познай...работи само тя. Както и да е. Секс - веднъж месечно Shocked
Ясно, ама те ако са ходили 10 години преди сватбата, то думата младоженка е формална.  Peace
Не, ходили са около година и половина. Тя е на 27, той е по-дърт, на 38. Че и хубавец, изписан такъв. Но секс веднъж месечно само - не разбирам, не.

# 55
  • Мнения: 6 214
О, Риъл, а аз днес гостувах на една приятелка. Младоженка, през лятото сключиха брак.
И познай...работи само тя. Както и да е. Секс - веднъж месечно Shocked
Ясно, ама те ако са ходили 10 години преди сватбата, то думата младоженка е формална.  Peace
Не, ходили са около година и половина. Тя е на 27, той е по-дърт, на 38. Че и хубавец, изписан такъв. Но секс веднъж месечно само - не разбирам, не.
То ще се разбере, няма къде да иде  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 6 477
Дани, що се чудиш? Човекът се е успокоил - осигуряват го финансово, що да се мори и с кекс? Wink Wink Wink А и нищо чудно да си бълбука с разни каки по чатовете как тя не ме разбира, а аз как страдам....

# 57
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Аз пък намерих кога да се появя-всички сте изпоналягали сигурно.
Морги,подкрепям те за мъжете и зодиите-няма връзка!  PeaceДостатъчно е да е от мъжки род и простотиите им са като от калъп.Моят опит това говори.И поведението,описвано от Кам ми го е сервирал и рак,и риби..и сигурно ако се замисля и за друг ще се сетя.
Абе,няма общо...какво сме се захванали с тия зодии изобщо?? newsm78

# 58
  • Мнения: 3 659
И сега какво? Кам излезна ли Thinking

# 59
  • Мнения: 287
Не ми се вярва, защото го играе грижовен съпруг - чисти, пуска пералня. Днес примерно, докато бях у тях, той беше отишъл да напазарува. Не е мързелив уж, а цяла зима вкъщи си седи, дори не търси работа, казва че работи "мъж на жена си", но на това време с една заплата двама души е трудно.
Тя ми се оплака, когато я питах как върви бебеправенето. Rolling Eyes
Според нея просто мъжът и хич не е потентен и е просто стар. А тя се чуди какво да прави ooooh!
Какво да си бълбука по чатовете - апартамента и колата са си нейни, отпреди брака...какво има да страда?
Не ми пускай мухата, Морг, това момиче го познавам от дете Tired

Общи условия

Активация на акаунт