Пристрастяване към кърмата.Има ли такова животно?

  • 2 052
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Щом докато пиша тя идва до мен, бърка през деколтето и си намира "титите". Днес така прокарва едни бисквитки докато чатех в кюто. Mr. Green

Същата работа.Само се смъквам леко на стола и човекът се справя сам, а аз си щракам по клавиаурата WhistlingОбаче другите хора вкъщи като го видят как суче прав и почват да проклинат писито, че заради него и детето не съм кърмела като хората.Викам, вие да сте живи, ние отдавна не сме като хората, а като маймуните hahaha

# 31
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Хайде и ние да се наредим в редиците Laughing При нас важи казаното от Сладка Хапка - когато й е скучно, е виснала на циците и не мърда, когато има с кой да си играе по-рядко се сеща, но пак е в зависимост от това колко й е интересно. Но пък ако не е яла достатъчно и е гладна, няма сила, кято да я заинтригува повече от циците....

# 32
  • Мнения: 43
Лелей мацки стреснахте ме направо като ви гледам лентичките - на по годинка, две и цицат ли цицат малчуганите. А  аз си мислех че мойто чеве не е добре нещо и че не иска нищо освен да цица. А мойта дъщеря е само на 5 месеца и половина че къде съм тръгнала и аз в А групата да се притеснявам. Иначе поздравления за готината тема. Вие сте ми единственото утешние сред всичките около мен дето ме хокат как съм била толкова тъпа да кърмя детето. Ама аз съм упорита и съм решила а и мисля че ще успея да я кърмя моята Мила до годинка. Добре че ви има вас да се обнадеждавам, и да се нахъсвам да кърмя звучите супер оптимистично да знаете.

# 33
  • Мнения: 7 106
Darinchee, много лесно се влиза в А група. Като гледам желанието го имаш, остава само да мине още маалко време и си там  Laughing. По принцип повечето влезли във форума напоследък, трудно го напускат Wink

# 34
  • Мнения: 516
Като гледам,вси4ки сме се приспособили по някакъв на4ин към нуждите на порасналите ни кърма4ета.
Аз продължавам да съм атракция за приятелите ми,които се дивят,щом Ники застане пред мен и запо4не да ме дърпа с думите "Надку и Надка" - така ми е кръстил гърдите Crazy
Когато несмъм вкъщи и играе цял ден  с баба си,изобщо не се сеща за кърмене,но прибера ли се - стой та гледай  Grinning

# 35
  • Мнения: 43
Darinchee, много лесно се влиза в А група. Като гледам желанието го имаш, остава само да мине още маалко време и си там  Laughing. По принцип повечето влезли във форума напоследък, трудно го напускат Wink
Забелязвам аз ... но пък мисля че кърменето е най-хубавото нещо за моето хлапе а и като гледам как му харесва как да го отбивам. Не че се замислям де. Като гледам признаците на дечицата на кърмачките от А групата май май и мойта щерка започва силно да ги показва.  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама аз съм упорита и съм решила а и мисля че ще успея да я кърмя моята Мила до годинка.

Давай, давай, то така се почва Mr. Green

# 37
  • Мнения: 8 462
Ама аз съм упорита и съм решила а и мисля че ще успея да я кърмя моята Мила до годинка.

Давай, давай, то така се почва Mr. Green
Аха, и накрая до 6 години! Mr. Green
С най-добри чувства!  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 433
Лелееее...разбихте ме! Mr. Green За мен е голяма гордост, че вече 2 месеца и 9 дена сме само на кърма - Яни е на толкова. И въпреки че ми е трето детенце, кърмя за първи път и се чуствам страшно доволна и горда Blush обаче след постингите ви... всичката ми гордост се изпари. Браво на вас. Чудесни сте и страшно ви завиждам за търпението и ентусиазма! Hug

# 39
  • Мнения: 6 243
Лелееее...разбихте ме! Mr. Green За мен е голяма гордост, че вече 2 месеца и 9 дена сме само на кърма - Яни е на толкова. И въпреки че ми е трето детенце, кърмя за първи път и се чуствам страшно доволна и горда Blush обаче след постингите ви... всичката ми гордост се изпари. ...
Напротив! Има защо да си горда. Точно тука повечето майки са наясно, че това, което правиш, не винаги е лесно и безпроблемно. Продължавай все така.

# 40
  • София
  • Мнения: 212
Моята свекърва пък миналата седмица ме пита (по телефона)дали все още сме само на кърма!? Thinking Отговорих и че "Да!!"А тя започна"Аз си мисля,че то може затова да плаче!"(А моето бебче си е кротичко-и тя го знае-е имаме плачливи моменти,но иначе си папкаме и спинкаме добре!)"Дали да не му направиш едно пробно кърмене?"Казах й,че добре си наддаваме-за 1месец близо 1 кило! Naughty Атя"Така ли 1кило!?Дали не трябва вече да го дохранваш?" Twisted Evil Направо се вбесявам от такива акъли и вмешателства.На вас случвали ли са ви се подобни неща с близките? newsm78

# 41
  • Мнения: 7 106
.На вас случвали ли са ви се подобни неща с близките? newsm78

Оооо и питаш. Ако всеки напише по нещо, бъди сигурна, че ще ударим по рейтинг и най-разискваната тема в Клюкарника  Laughing. така че споко и пропускай такива "съвети" покрай ушите си.

# 42
  • Мнения: 488
Хм, хайде да споделя и аз, отдавна не съм писала, пък тук май попаднах на болната ми тема напоследък... Embarassed
Мъжът ми взе нещо често да ме пита "Докога? До пет години?"... ама аз си се смея и ги пропускам тези въпроси покрай ушите си  Mr. Green
Но да ви кажа, на моменти като се замисля за евентуално отбиване, и на мен ми става притеснително как ли ще стане туй чудо... newsm78
Боян откакто ходи на ясла (от година и 1 месец) вече не суче през деня. Но и досега, като се прибера, първото нещо е да ми вдигне блузата и нищо не може да го откаже от това "посрещане", нормално е, все пак съм му липсвала цял ден. Иначе след това, като се заиграе, не се сеща много за циците, но от време на време идва на "проверка".  Laughing Общо взето събота и неделя ни се събира повече кърмене, когато сме заедно.
Но през нощта...не ми се говори, направо ми се реве понякога (като снощи например) - сукане, въртене, сумтене, събуждане, мрънкане...ясно, че има дразнители в такива случаи, зъби, сополи, успокоявам се, че най-доброто лечение е кърменето...
Тъй като гледам Iva_D какво е писала за естествената възраст на отбиване...май без майтап можем да я докараме до 5 години... smile3518...запазете ни едно място в училището  Joy (предлагам още отсега да се организираме в търсене, че ей го как лети времето! И естествено, Пловдив ми се струва най-удачното място, централно тъй да се каже  Mr. Green)

# 43
  • Мнения: 1 586
..."Надку и Надка" - така ми е кръстил гърдите Crazy

 newsm62 newsm10

И ние сме в отбора на пристрастените Wink.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 381
JuliS , след раждането и при преодоляване на първоначалните трудности се молех да мога да успея да кърмя поне до 6м.  Тази възраст ми звучеше най-добра за отбиване. Пък виж какво стана. И ние сме се запътили към специалното училище за кърмачета LaughingВече съм сигурна, че ще си чакаме естествения период за отбиване.

Щом докато пиша тя идва до мен, бърка през деколтето и си намира "титите". Днес така прокарва едни бисквитки докато чатех в кюто. Mr. Green

Същата работа.Само се смъквам леко на стола и човекът се справя сам, а аз си щракам по клавиаурата WhistlingОбаче другите хора вкъщи като го видят как суче прав и почват да проклинат писито, че заради него и детето не съм кърмела като хората.Викам, вие да сте живи, ние отдавна не сме като хората, а като маймуните hahaha
newsm10Много познато.

Общи условия

Активация на акаунт