упоритите 5 кг.

  • 6 426
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • в колонките
  • Мнения: 510

една седмица пробвах само на салати /марула;домат / нищо друго и месо
ефекта ходех подута от тревата и качих  Shocked Shocked още 3 кг.

         
     Аааа,не е възможно от тревата да качиш.  Laughing

         

немога да не ям направо припадам от глад като ми застърже корема Crazy
         Ето от това си качила - повечкото хапване. hahaha Щом не щеш спорт - намаляваш хапването.Успех.  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 073
п.с. за спорта знам ама няма да стане /много ме мързи/
за сметка на това много ходя пеша поне по 3-5км. дневно навъртам
немога да не ям направо припадам от глад като ми застърже корема Crazy
 

  Щом не искаш спорт ОК, но трябва да се ограничаваш с яденето. Иначе няма как. Най- важното обаче е волята и постоянството . Аз правя Уейт Уотчърс и съм си открила моя начин на хранене с него, но за повечето хора е трудна за изпълнение. Предлагам и Разделно хранене. Поне учи на дисциплина и си е режим. Важното е нещо да промениш.

Letter. за тренировките- Тае бо на Били Бланкс- неповторим е  Peace 3 пъти в седмицата ако правиш едночасова тренировка, за по-къса- през ден поне. На Синди упражненията са поостаряли, но има хубави на Кармен Електра- стриптийз аеробика. Има един диск с по- скоро упражнения отколкото стриптийз и ги показва с инструктор. Те също са много хубави.

# 62
  • Мнения: 1 167
Здравейте!

И аз имам едни упорити 5 кг.

В момента съм 53кг и не мога да се трая.

Всеки ден ям многозърнест бейкролз(много ми харесва), не знам колко е диетичен, изяждам по 1 грейпфрут на ден, или ако не то си взимам натурален сок от грейпфрут. На работа с това изкарвам.

Купила съм си и ябълков пектин, но още не съм го почнала. Някой ползвал ли е?

Ям само хляб Вита, на ден изяждам поне една филийка, най-много три.(от години го ям)

Зимата наблягах на сушените плодове и суровите орехи, но не ми подействаха отслабващо, напротив  Laughing

За работа си взимах по една тарелка(100гр) смокини или фурми или кайсии и орехи. С това изкарвах. Вечер си вечерях нормално.

Нямам възможност да спортувам, поради ред причини.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 047
Аз също много пълнея от сушени плодове и ядки, а така да ги обичааааам  Heart Eyes Heart Eyes  ... ooooh!
Джия, спри сушените плодове, имат много захар и са с висок гликемичен индекс! На работа вземи сурови ядки и мляко, пълномаслено, но да не са ти повече от 30 грама на ден орехите  Hug Можеш да си носиш също освен грейпфрута, по 1 -2 сварени яйца или парче кашкавал за работа   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 167
Това за яйцата е чудесна идея.  Hug

Ядките винаги ги ям сурови. Знам, че по принцип сушените плодове са страшно калорични, но пък още по страшно полезни  Laughing

Инак съм ги спряла, но зимата наблягах на тях. Сега съм на грейпфрут.

Трудно ми е да спра кафето(което пия само сутрин), искам да го заменя с топла вода с мед.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 047
Според мен 1 кафе сутрин не може да ти повлияе на отслабването и на здравето, особено ако е чисто  Peace Даже стресът, който ще си причиниш, насилвайки се да се откажеш, ще е по - вреден за организма - лично мнение   bouquet А и в меда има калорий  Laughing

# 66
  • Мнения: 1 167
Аз съм за здравословното отслабване и калориите на меда не ми пречат.  Peace

Кафе искам да го спирам по козметични причини  Laughing. Бях го спряла за три месеца, но пусто пак го започнах. Пия го винаги с мляко и мед.

Днес се олях:

Многозърнест бейкролз
Плодова активия(цяла)
и редовния грейпфрут

А като се прибере довечера, пак ще ям  Blush

# 67
  • Мнения: 1 073
  Питате ли ме, като работя във фабрика за ядки... винаги има някоя ядчица да се подмята в офиса. И още не са ми писнали. Но в моята диета не се толерират много ядките и на ядене си позволявам до 5 бр. Сушените плодове не са диетични, но аз ги предпочитам пред други благинки с бяла захар, но важно е да не се прекалява.  
Джия, Бейк ролс  Naughty пълнозърнест или не- при желанието да се отървеш от килограми, не е препоръчителен.

Кафето и аз си пия с мед и със суха сметана и няма шанс да се откажа от това.

  Аз съм на мнение, че трябва да се яде всичко, но КОЛИЧЕСТВАТА да се ограничават, както и да се внимава с комбинацията на храните в едно ядене. Разбира се хляб, пържено, панировки, мазно, алкохол, плюскането... аз ги избягвам

За себе си смятам, че се старая да се храня здравословно и умерено, но когато ми падне пердето.... държи ме няколко дена и опустошавам всич-ко. Докато не се усетя, че съм в грешна посока и се върна в правия път. На 56-55кг. зациклям и няма мърдане. Иска ми се да видя 53 на кантара, но... мисията ми се струва почти невъзможна.

# 68
  • Мнения: X
Да се впиша отново и да се оплача.
Че пуснах темата пък забегнах...но имах малко проблеми....емоционални и...
Вчера се теглих. Качила съм.
На пук на целия ми зор. Понеже се теглих с дрехите и обувките не знам 1 или 2 кг. съм качила.
Сладко не ям. Газирано не пия. Пържено не ям. Хляба го отказах но два дни ми се ядеше много и се препокох на обяд и вечерта по 1 филийка. Пия течности, редовно ходя до тоалетна и...съм качила ! аааа и пеш ходя !
Е какво става Sad
Не мога да си закопчавам миналогодишните летни дънки....Закопчавам ги де ама...дръжките са на показ:(

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Открих ви...И аз в кюпа с вас Sad Grinning

Аз от скоро на работата си правя следната закуска-1кис.мляко със смлени ядки-орехи,бадем,ленено семе,слънчогледово-сурови и ябълка.Разбърквам всичко и мммм Heart Eyes Фкууусно! Peace
На обяд една салата с или без варено яйце.И сега щото мъжо го няма и не готвя,само нещо за детето,освен вечер да не ям newsm78 То и почти не ми се яде де...Ама от утре ще съм по-сериозна,че едвам се трая ooooh!Аз съм 1.70 и 62-3 кг.Трябват ми 4-5 минус,ама...И работата ми е цял ден на стол и си мисля,че свалянето е трудно от заседналия н-н на живот.А за спорта нещо хич ме няма...а движението е мнооого важно.

# 70
  • Мнения: 1 073
   Аз да споделя, че от няколко дни ограничавам плодовете. На ден може би хапвах поне по 4-5 ябълки, сега се ограничавам с до 2 и залагам на по- кисели плодове. Сега съм на киви на закуска... Та с това намаление на плодова захар, като че ли мръднах кантара на долу. А беше застоял от известно време. С плодовете притъпявах желанието за сладко, което много обичам, а и като цяло в къщи се ядът много плодове. Сега и без тях тотално ще изперкам, но ще пробвам да ги намаля, защото хич не са безобидни Wink

# 71
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз тук.

Искам да си върна 50-51 кг., а сега съм около 55 кг.
Не се превземам, всичко лятно ми е тясно.. А за целулита да не говорим. Него почнах да го боря от днес с разни мазила, вендузи и два литра вода. Почнах и пеша да ходя, зарязах колата. Днес се качвах и пеша до 16-тия етаж.

Не ям пържено много отдавна, газирано не пия, тестено също.. Но съм като луда за сладко. Превъртам, мога да изям много на един път  Embarassed

Иначе режима ми напоследък е за закуска кафе с мляко без захар, по обяд препечен хляб Вита с котидж сирене и домат (около две филии, вчера три  ooooh!), вечер различно, днес примерно риба на фурна със зелена салата. И ягоди за междинна закуска.

Това добре, ама сега изядох сума ти шоколадови пурички... Как да спря с това сладко, не знам..

# 72
  • Мнения: 1 073
  MiaGia, какво да ти кажа. Формула за отказване на това сладко май няма да му се не види. И на мен ми е проблем, чак главата ме боли, когато дълго съм се оставила без нещо сладко, притрепервам и ставам раздразнителна. Но воля трябва, това е. Аз например гледам, когато много ми се прияде вече да хапна шоколад- натурален 2-3 парченца. Никакви сладки, сладкиши и вафли. В офиса ми се смеят, но една колежка ме почерпи с обикновена вафла. Седя ми една седмица в чекмеджето и всеки ден отхапвах по малко от нея. Ядох я, съвсем сериозно, на 5 пъти.
  Аз съм 56кг. и само мога да мечтая за 50-51, но и 54 да стана ще съм доволна, защото да падна под 55 и да задържа ми изисква много ограничения.

Общи условия

Активация на акаунт