Отговори
# 75
  • Мнения: 2 123
леле лелееее  Embarassed WorldRebellion , не се излагай, моля ти се. Айде бегом обратно в час по история стига глупости

# 76
  • Мнения: 0
Peace
Много точно наблюдение! И тъй като още не мога да се съвзема от шока, би ли ми обяснил думата предпрадка Нещо като племенна препаска ми звучи ... Сигурно ще е задължителна за носене когато гласуваме всите на площада ... нали ще е пряка демокрация

Нещо, което изпращаш преди основната праДка?

да, разбрах че капацитета ви стига само до неправилно написана препратка,
не случайно който иска да пусне слух влиза тук :ДД

# 77
  • Мнения: 0
леле лелееее  Embarassed WorldRebellion , не се излагай, моля ти се. Айде бегом обратно в час по история стига глупости

Кое наричаш глупост??

# 78
  • Мнения: 24 467
леле лелееее  Embarassed WorldRebellion , не се излагай, моля ти се. Айде бегом обратно в час по история стига глупости

Кое наричаш глупост??

Не е глупост, трагедия е.

Цитат на:  link=topic=645413.msg21372025#msg21372025 date=1331295286
Цитат на:  link=topic=645413.msg21372000#msg21372000 date=1331295176



...
не случайно който иска да пусне слух влиза тук :ДД
Е, сега, последно, за площада, митинга или какво ще е там- слух ли е?

# 79
  • София
  • Мнения: 1 076
КапацитетЪТ ни стига да разберем, че току що изключи от пряката ти демокрация всички лелки и хора с робско мислене (естествено ти ще си единственият, който да определи параметрите). Че то кой остана  newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 12 173
Хаха доста ви е ниско нивото тук! Нищо конкретно не можахте да измислите само предпрадки към комунистически глупости. Може би почнахте да осъзнавате че сте роби и естествено това са ви първите реакции след шока Simple Smile)
СкъПи, вие дори не сте гледали това което съм ви дал да гледате!
Става въпрос за ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ!!
Не мога цялата информация да ви я снасям, разучете малко за какво става въпрос, че говорейки на изуст изглеждате като недоволни от изгубената младост лелки след климакса!!!
Опа!

И извън това- тази пряка демокрация по нета ли ще се случва или с смс? И ако не колко точно ще струва, колко по- скъпо е това в сравнение с обикновената демокрация и какво доказва, че това е по- ефективна и справедлива система?

# 81
  • Мнения: 0
Тролчета, просто дойдох да ви затворя многознаещите усти от които само липса на женски хормони се усеща Peace
Злобарки Money

# 82
  • София
  • Мнения: 12 173
Тролчета, просто дойдох да ви затворя многознаещите усти от които само липса на женски хормони се усеща Peace
Злобарки Money
Горкото.

# 83
  • Мнения: 599
леле лелееее  Embarassed WorldRebellion , не се излагай, моля ти се. Айде бегом обратно в час по история стига глупости

И аз не разбрах защо го пращаш в час по история?

# 84
  • Мнения: 24 467
Хаха доста ви е ниско нивото тук! Нищо конкретно не можахте да измислите само предпрадки към комунистически глупости. Може би почнахте да осъзнавате че сте роби и естествено това са ви първите реакции след шока Simple Smile)
СкъПи, вие дори не сте гледали това което съм ви дал да гледате!
Става въпрос за ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ!!
Не мога цялата информация да ви я снасям, разучете малко за какво става въпрос, че говорейки на изуст изглеждате като недоволни от изгубената младост лелки след климакса!!!
Опа!

И извън това- тази пряка демокрация по нета ли ще се случва или с смс? И ако не колко точно ще струва, колко по- скъпо е това в сравнение с обикновената демокрация и какво доказва, че това е по- ефективна и справедлива система?

Вярата е по- възвишена от науката. Не ти трябват доказателства. Трябва да повярваш...
Ако не- ще те принудят!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 076
Тролчета, просто дойдох да ви затворя многознаещите усти от които само липса на женски хормони се усеща Peace
Злобарки Money

 Joy

Така не съм се смяла от години у форума!

# 86
  • Мнения: 0
Хаха доста ви е ниско нивото тук! Нищо конкретно не можахте да измислите само предпрадки към комунистически глупости. Може би почнахте да осъзнавате че сте роби и естествено това са ви първите реакции след шока Simple Smile)
СкъПи, вие дори не сте гледали това което съм ви дал да гледате!
Става въпрос за ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ!!
Не мога цялата информация да ви я снасям, разучете малко за какво става въпрос, че говорейки на изуст изглеждате като недоволни от изгубената младост лелки след климакса!!!
Опа!

И извън това- тази пряка демокрация по нета ли ще се случва или с смс? И ако не колко точно ще струва, колко по- скъпо е това в сравнение с обикновената демокрация и какво доказва, че това е по- ефективна и справедлива система?

Ами ако питаш кое колко струва, позаинтерсувай се за 4 години всички партии и Парламент колко струват на държавата и ще стигнеш до извода че ако се спестят тези пари на всеки българин можеш да купиш лаптоп заедно с един експерт да го обучава!

# 87
  • Мнения: 2 123
Твърде повърхностно е да заявиш, че при Пряка Демокрация партии няма. Попрочети малко антична история и философия, от четене не се ослепява.

Второ, моля ти се просветли ме как се гласува един закон текст по текст в пряката демокрация. Робския ми ограничен мозък на лелка в климактериум не може да си го представи. Моля те дай едно рамо и ми опиши процеса Praynig

И за да сравня разходите, все пак трябва да знам и вашите изчисления. Убедена съм, че имате вече готови планове и разчети. Колко струва БГ парламента за миналата година е ясно. Има си официално публикуван отчет. Ясно е за тази година колко закона за внесени, колко гласувани, колко изменени и допълнени. Дай ми моля ти се вашите прогнози за това как и за колко "ша ни опрайте"

# 88
  • Мнения: 24 467
Не се гласува, разбира се! Пък и ти! Спуска се от демократите /преките, не някои други/!  Crossing Arms Но пък се пести от към депутати.

# 89
  • Мнения: 0
Тролчета, просто дойдох да ви затворя многознаещите усти от които само липса на женски хормони се усеща Peace
Злобарки Money

 Joy

Така не съм се смяла от години у форума!
Хайде де, нали всичко ти беше ясно, тук съм - давай да видим какво става Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт