Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 12 163
Хаха доста ви е ниско нивото тук! Нищо конкретно не можахте да измислите само предпрадки към комунистически глупости. Може би почнахте да осъзнавате че сте роби и естествено това са ви първите реакции след шока Simple Smile)
СкъПи, вие дори не сте гледали това което съм ви дал да гледате!
Става въпрос за ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ!!
Не мога цялата информация да ви я снасям, разучете малко за какво става въпрос, че говорейки на изуст изглеждате като недоволни от изгубената младост лелки след климакса!!!
Опа!

И извън това- тази пряка демокрация по нета ли ще се случва или с смс? И ако не колко точно ще струва, колко по- скъпо е това в сравнение с обикновената демокрация и какво доказва, че това е по- ефективна и справедлива система?

Ами ако питаш кое колко струва, позаинтерсувай се за 4 години всички партии и Парламент колко струват на държавата и ще стигнеш до извода че ако се спестят тези пари на всеки българин можеш да купиш лаптоп заедно с един експерт да го обучава!
Аз не само съм се интересувала, но и знам. Любопитно ми е дали ти знаеш, че ще трябва всички да си продаде и лаптопа, и апартамента, за да финансираме пряка демокрация. Да не говорим, че тя не само няма да е по- ефективна, а е пряк път към еднолично управление, което масите ще са убедени, че контролират. Препратките към 9-ти септември не са никак случайни.
Демокрацията във вида, в който я познаваме, по света и у нас, може да не е съвършена система, но за момента не е измислена по- добра. Пряката демокрация реално е невъзможна.

Judy неверница съм аз.  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 24 467
За неверниците- писах как!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 92
  • Мнения: 0
Твърде повърхностно е да заявиш, че при Пряка Демокрация партии няма. Попрочети малко антична история и философия, от четене не се ослепява.

Второ, моля ти се просветли ме как се гласува един закон текст по текст в пряката демокрация. Робския ми ограничен мозък на лелка в климактериум не може да си го представи. Моля те дай едно рамо и ми опиши процеса Praynig

И за да сравня разходите, все пак трябва да знам и вашите изчисления. Убедена съм, че имате вече готови планове и разчети

В пряката демокрация няма "представители" на народа. В древна Гърция пряката демокрация не винаги е била като тази с представителите, имало е и време когато всички граждани са участвали! Но затова има да се извърви много дълъг път. По-близка цел е да се издигнат представители от народа, а не от политическия елит..това ще е много добра крачка към по-добър свят.
А как се гласува... получава се информация по него от независими канали, всеки си влиза с модерната технология в системата и гласува, къде е проблема?
като за начало можем да почнем с референдуми касаещи основните въпроси, примерно национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...

# 93
  • София
  • Мнения: 1 076
Тролчета, просто дойдох да ви затворя многознаещите усти от които само липса на женски хормони се усеща Peace
Злобарки Money

 Joy

Така не съм се смяла от години у форума!
Хайде де, нали всичко ти беше ясно, тук съм - давай да видим какво става Simple Smile))

Ясно ми е, че играеш на доста компютърни игри (дами - "тролване" е "изказване с цел провокация; безнаказано изказване в интернет, скрито зад анонимност"), та "тролът" си ти. Също ми е ясно, че си погрешка в този форум, където на теб нищо не ти е ясно, но пък се радвам, че ни забавляваш дружно. Видиш ли, ние тук сме отегчени лелки, а мъжете ни са с робско мислене, защото ни слушат (къде ще ходят), та съвсем попадаме в твоя бъдещ електорат. И чисто по електоратски ще люпим семки и пуканки, докато се пениш да доказваш своята липса на идеи и каквото и да било новаторство.

# 94
  • София
  • Мнения: 12 163
национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...
После каква национализация следва?

# 95
  • Мнения: 24 467
национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...
После каква национализация следва?

Е как каква? Върни шейсеттина- седемдесеттина години назад...и сама ще разбереш. Не мори човека.

# 96
  • Мнения: 0
Хаха доста ви е ниско нивото тук! Нищо конкретно не можахте да измислите само предпрадки към комунистически глупости. Може би почнахте да осъзнавате че сте роби и естествено това са ви първите реакции след шока Simple Smile)
СкъПи, вие дори не сте гледали това което съм ви дал да гледате!
Става въпрос за ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ!!
Не мога цялата информация да ви я снасям, разучете малко за какво става въпрос, че говорейки на изуст изглеждате като недоволни от изгубената младост лелки след климакса!!!
Опа!

И извън това- тази пряка демокрация по нета ли ще се случва или с смс? И ако не колко точно ще струва, колко по- скъпо е това в сравнение с обикновената демокрация и какво доказва, че това е по- ефективна и справедлива система?

Ами ако питаш кое колко струва, позаинтерсувай се за 4 години всички партии и Парламент колко струват на държавата и ще стигнеш до извода че ако се спестят тези пари на всеки българин можеш да купиш лаптоп заедно с един експерт да го обучава!
Аз не само съм се интересувала, но и знам. Любопитно ми е дали ти знаеш, че ще трябва всички да си продаде и лаптопа, и апартамента, за да финансираме пряка демокрация. Да не говорим, че тя не само няма да е по- ефективна, а е пряк път към еднолично управление, което масите ще са убедени, че контролират. Препратките към 9-ти септември не са никак случайни.
Демокрацията във вида, в който я познаваме, по света и у нас, може да не е съвършена система, но за момента не е измислена по- добра. Пряката демокрация реално е невъзможна.

Judy неверница съм аз.  Mr. Green

Обосновете се моля, кое би излязло по-скъпо в пряката демокрация? Милиард за говедата малко май ви се струва, ами да им дадем още+бонуси Simple Smile) овце бе...
А за 9ти септември - революции в които мечтаният социален модел не е бил ясно дефиниран от Конституцията(предварително определена организация на правомощията) са били напълно превъзстановени(Съветите на СССР, революциите на „Арабската пролет“, Френската революция и т.н.).
Това какви "ви прилича" е просто матрицата в която сте вкарани Simple Smile
По-добра система нямало..друга система освен олигархична тирания на света е нямало... преди 150 години в САЩ въвеждат лъжливото понятие демокрация,за да успокоят хората...и така до ден днешен. Диктатурата на политическия елит командват от финансовия не е демокрация!!!!!!

# 97
  • Мнения: 2 123
Твърде повърхностно е да заявиш, че при Пряка Демокрация партии няма. Попрочети малко антична история и философия, от четене не се ослепява.

Второ, моля ти се просветли ме как се гласува един закон текст по текст в пряката демокрация. Робския ми ограничен мозък на лелка в климактериум не може да си го представи. Моля те дай едно рамо и ми опиши процеса Praynig

И за да сравня разходите, все пак трябва да знам и вашите изчисления. Убедена съм, че имате вече готови планове и разчети

В пряката демокрация няма "представители" на народа. В древна Гърция пряката демокрация не винаги е била като тази с представителите, имало е и време когато всички граждани са участвали! Но затова има да се извърви много дълъг път. По-близка цел е да се издигнат представители от народа, а не от политическия елит..това ще е много добра крачка към по-добър свят.
А как се гласува... получава се информация по него от независими канали, всеки си влиза с модерната технология в системата и гласува, къде е проблема?
като за начало можем да почнем с референдуми касаещи основните въпроси, примерно национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...

1. Кой него?
2. Какви са тия независими канали
3. В 1/3 от страната няма интернет покритие - с хората, които живеят там ко прайм? Или те няма да гласуват
4. Обсъждане на самите текстове, евентуални поправки и коментари как се правят? Или всичко е с да -не?
5. Кой предлага законите, кой ги изработва, кой решава какво да се даде на гласуване?
6. Ние какви сме, стана ясно. Ти ни отговори на въпроса КОЛКО ЩЕ СТРУВА

# 98
  • Мнения: 0
национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...
После каква национализация следва?

Ами народа ще реши, това за национализацията просто съм убеден,че народа ще го поиска веднага, за това го казах така... вие не го искате така ли Simple Smile
Много ме съмнява народа да поиска национализация напомняща старите времена.. така че не знам накъде биете newsm78

# 99
  • Мнения: 24 467
Ох, покрай арабската пролет теменужки ли трябваше да насеем? Тъкмо имам една.  Grinning Ще помогна за каузата!  Peace

То тъй се почва- първо теменужки, после- макове и рози...

# 100
  • Мнения: 2 123
Обаче WorldRebellion, не си ти виновен! Аз какво търся тука въобще и си губя времето  ooooh!

# 101
  • София
  • Мнения: 1 076
"Съветите на СССР" - въх, обърка ма... Какви ли ще да са тези съвети на СССР?

А какво общо има Арабската пролет с конституционните промени? Или си научил три политически термина (погрешно) и сега смяташ, че показваш висока ерудиция?

Това с национализацията, рожбе (ех, де е Как` Сийка?!), го забрави. Не щем национализация, искаме си частната собственост.

# 102
  • Мнения: 0
Твърде повърхностно е да заявиш, че при Пряка Демокрация партии няма. Попрочети малко антична история и философия, от четене не се ослепява.

Второ, моля ти се просветли ме как се гласува един закон текст по текст в пряката демокрация. Робския ми ограничен мозък на лелка в климактериум не може да си го представи. Моля те дай едно рамо и ми опиши процеса Praynig

И за да сравня разходите, все пак трябва да знам и вашите изчисления. Убедена съм, че имате вече готови планове и разчети

В пряката демокрация няма "представители" на народа. В древна Гърция пряката демокрация не винаги е била като тази с представителите, имало е и време когато всички граждани са участвали! Но затова има да се извърви много дълъг път. По-близка цел е да се издигнат представители от народа, а не от политическия елит..това ще е много добра крачка към по-добър свят.
А как се гласува... получава се информация по него от независими канали, всеки си влиза с модерната технология в системата и гласува, къде е проблема?
като за начало можем да почнем с референдуми касаещи основните въпроси, примерно национализация на услугите от обществения сектор, а не всеки месец да плащате на международни корпорации, след това защо сме били зле...

1. Кой него?
2. Какви са тия независими канали
3. В 1/3 от страната няма интернет покритие - с хората, които живеят там ко прайм? Или те няма да гласуват
4. Обсъждане на самите текстове, евентуални поправки и коментари как се правят? Или всичко е с да -не?
5. Кой предлага законите, кой ги изработва, кой решава какво да се даде на гласуване?
6. Ние какви сме, стана ясно. Ти ни отговори на въпроса КОЛКО ЩЕ СТРУВА


Да, това ще обсъждаме на площада, заповядайте ако наистина ви интересува и искате да се изкажете, за всичко си има начин, но да се оплаквате и да мрънкате знаем че ви е стихия..
Ето това е един от хилядите модели, просто сложен като вариант...
http://evolution-now.narod2.ru/

# 103
  • София
  • Мнения: 1 076
Ама защо да четем? Разкажи ни ти! Или не си съвсем наясно какво искат твоите хора?

# 104
  • София
  • Мнения: 12 163

Обосновете се моля, кое би излязло по-скъпо в пряката демокрация? Милиард за говедата малко май ви се струва, ами да им дадем още+бонуси Simple Smile) овце бе...
А за 9ти септември - революции в които мечтаният социален модел не е бил ясно дефиниран от Конституцията(предварително определена организация на правомощията) са били напълно превъзстановени(Съветите на СССР, революциите на „Арабската пролет“, Френската революция и т.н.).
Това какви "ви прилича" е просто матрицата в която сте вкарани Simple Smile
По-добра система нямало..друга система освен олигархична тирания на света е нямало... преди 150 години в САЩ въвеждат лъжливото понятие демокрация,за да успокоят хората...и така до ден днешен. Диктатурата на политическия елит командват от финансовия не е демокрация!!!!!!
Това Френската революция, създаването на парламент в Англия в какъв жанр е? Било е доста преди създаването на САЩ. Да не говорим за древна Гърция и прочее.

А пряката демокрация е невъзможна, защото няма как мнозинството от електората да разбира от всичко, за което ще гласува или да има чиста информация по всички въпроси. И пак остават огромна част въпроси, които трябва да се решават не от народа, а от някой експерт, защото цяла вечност няма да стигне народа да гласува за всичко.
И ще е по- скъпо- виж едни избори колко струват- толкова ще струва всеки референдум. И това не е случайно. Не можеш да направиш гласуването само по интернет, защото тогава отнемаш правото на глас на хората, които не ползват компютър.

Общи условия

Активация на акаунт