За гладенето на бебешките дрешки

  • 7 295
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Гладих докато навърши 6 месеца.Сега само горните ако има нужда Peace

# 76
  • Мнения: 22 906
аз пък никога не съм гладила  Embarassed , освен ако е много смачкано и има нужда.
Никога не съм гладила.Пък и не е нужно да държиш всичко чак толкова стерилно,нали бебо не е в кувьоз,не можеш  да дезинфекцираш цялата къща.Оттам не виждам смисъл с новите прахове и перални да се глади,освен от естетична гледна точка.Това е някаква отживелица,предавана от уста на уста,като задължителен ритуал.Мое мнение Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз гладя и до днес, но то си е мое решение.Гладя всичко (почти) и тогава прибирам в гардероба.
Случва ми се понякога да ми трябва спешно дрешка за малкия - обличала съм и не гладена, но за в къщи  Hug

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 239
не мога да си представя детето или ние да сме с неизгладени дрехи Naughty,така че ще си гладя вечно Laughing

# 79
 Аз пък мисля, като се стопли пак да започна да гладя всичко.Миналото лято една ОССССА се беше скатала в крачола на ританките.А в пижамата и имаше голям черен паяк, б-рррр...понеже сме в къща и простирам на двора.Добре, че нищо не и стана от ужилването, ама колко плака...ако не бях пропуснала него ден гладенето,щях да видя осището.А и от естетична гл. точка най-вече.Но по моему гладенето на белъото е основно за най-малките, до около 10 месеца.

# 80
  • Мнения: 1 382
Като гледам,че сте на 2 месеца....има си нужда от гладене. Вечер като захлднее, а на това време все още не мога да му кажа топло  Mr. Green

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Гладя - всичко. Преди дори това ми доставяше удоволствие, но сега нямам време и част от дрехите пропускат ютията  Wink

# 82
  • Мнения: 177
Аз по принцип винаги си гладя всичко преди да го прибера .Доставя ми удоволствие да гладя,да пера, да чистя но не и да готвя.Готвенето ми е по задължение.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 787
Гладих абсолютно всичко на бебо до 9-ти месец.После спрях да му гладя горните блузи и панталончета.Сега гладя долното бельо,ританките,лигавниците и чаршафите.

# 84
  • София
  • Мнения: 551
Аз гладя всички дрехи,така че не мисля да спирам.

# 85
  • Мнения: 2 910
Засега все още гладя дрешките на детето, а и не съм се замисляла да спирам, но ми се е случвало да я облека с негладена дрешка.

# 86
  • Мнения: 1 027
То си е твое решение кога да спреш да гладиш. То е повече за дезинфекция, отколкото заради това, че са смачкани. Това си е мое мнение, де. Но поне долните дрешки мисля, че може да продължиш още малко да ги слагаш под ютията.

# 87
  • Мнения: 35 968
чисто губи-време!

# 88
  • Мнения: 1 416
Аз продължавам да гладя дрехите на Маргарита, въпреки, че е на година и пет месеца почти...  Peace

# 89
  • Мнения: 109
не мога да си представя детето или ние да сме с неизгладени дрехи Naughty,така че ще си гладя вечно Laughing

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт