Cлед неуспеха - да отпуснем душата

  • 28 988
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 737
Аз съм умна и красива и блондинка при това забележете и следващият ми опит ще ми е по-успешен и докрая Praynig Praynig Praynig и бла, бла, бла искате ли, да пусна късметлийската темица number 2 Mr. Green

давай, ама посочи къде ще ни запокитиш, щото аз без табели и указания не се оправям

 Joy hahaha ще давам връзка бе споко

# 736
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз съм умна и красива и блондинка при това забележете и следващият ми опит ще ми е по-успешен и докрая Praynig Praynig Praynig и бла, бла, бла искате ли, да пусна късметлийската темица number 2 Mr. Green

давай, ама посочи къде ще ни запокитиш, щото аз без табели и указания не се оправям

За Вико специални указания, че не знам къде ще я търсим  hahaha после  hahaha Добре, че няма мъжки теми тука, ще ги е превзела от раз  hahaha

# 737
  • Мнения: 17 995
ама като ме загубите из нета ще ви е мъчно  Crossing Arms

# 738
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Абе душици на Вас Бг Мамето не ви ли зацикля  newsm78 Цел ден ми прави номера, един пост не мога да напиша като хората ..... некви бели петна ми излизат ...

# 739
  • Мнения: 4 737
Моля заповядайте   bouquet http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647344.new#new Вико мацко  Hug следвай пътя, да не са загубиш из пътя, многу та мисля  Joy

# 740
  • Мнения: 17 995
аз нямам проблеми. от задкомпютърното ти устройство е  Joy

Общи условия

Активация на акаунт