138 Northern flags in South winds flutter! Hurrah! Нов BG юнак в US се ражда!

  • 33 006
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 384
Е не,  точно диетата на Аткинс- не е за висок холестерол, не съм съгласна. Последната година доста тренинг и доста класове изкарах на работа и Аткинс не ми е любим изобщо. Дори и да се спазва диетата трябва да се следи нивото на Карбс в храната не може да се отиде и да се купи първия бекон от магазина. Лично аз от тази година взех да имам проблеми с  холестерол / на границата е /, но смея да твърдя , че се докарах до тук благодарение на месо, кашкавал и липса на спорт
Лек ден от мен

Последна редакция: ср, 25 апр 2012, 14:59 от MVK

# 691
  • Мнения: 616
вкъщи се консумира много киноа

Знаете ли дали мога да замразя сготвена киноа успешно? Правя едни паттис, които ще ми е много удобно ако мога да си ги замразявам за нещо набързо да има.

# 692
  • Мнения: 13
Привет   bouquet
Да знаете начин да надписвам дрехи на Диди, ще я записвам на самър камп и искат всички дрешки да са надписани, моля приемам всякакви идеи  Hug

# 693
  • USA
  • Мнения: 675
Миме, и аз записах Стейси, но не са искали нищо надписано. Най-вероятно ще го кажат по-късно, така че и на мен ще ми е полезно. Ти къде записа Диди?

# 694
  • САЩ
  • Мнения: 170
Миме аз надписвам направо на етикетите на дрехите с перманент маркер. До сега освен една жилетка (не беше надписана) друго не се е загубило, а не да не е разсеян и да не му събирам багажа от 2-3 стаи като го вземам.  Crazy

# 695
  • Мнения: 79
Напротив, точно това имах предвид с "нямат никакви проблеми"! Здрави са! Включително и децата им, които също се хранят по този начин! Познавам две такива семейства.  Peace

Е ти сама знаеш, че това нищо не доказва.

О, да, пределно ми е ясно - просто споменах. Както вече говорихме, при всички тези единични случаи, които се споменават, има и много други фактори, които не са ни известни.

Цитат
Кофти е, че нещата не са толкова прости, колкото ни се иска: изключваме една хранителна група  - животинските продукти или въглехидратите - и здравето и секси фигурата са ни гарантирани до живот. Де да беше така...

Кофти е наистина, сложно е...

Цитат
Продължават да излизат данни за връзката между месo и сърдечни болести, между месо и рак, и млечни продукти и остеопороза.

За пореден път споменаваш тези данни дето излизат, но не даваш нищо конкретно...
Аз, честно казано, не съм на пълен работен ден във форума, нито мисля да пиша докторат по темата... Както и преди каза - всеки си има глава на раменете и си решава.  Peace

# 696
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Преди лепях етикети, ама после се измързеливих и надписвам етикетите с Sharpie за Иво. ПОсле надписвам отгоре за Павел Laughing малко мацало става, ама да се оправят.

# 697
  • USA
  • Мнения: 559
И аз с шарпи на етикетите надписвам. Руми, може фамилията да пишеш вместо първото име и ще става и за двамата.

За диетите, както каза Анет, не е зле да си припомним как са яли бабите и дядовците ни. Моите също имаха дълъг живот.

Последна редакция: ср, 25 апр 2012, 17:36 от Winx

# 698
  • Мнения: 79
...не е зле да си припомним как са яли бабите и дядовците ни. Моите също имаха дълъг живот.

Ако изключим processed food няма как да сбъркаме.  Peace

# 699
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Уинкс, много им е дълга фамилията на горките, няма да се събере. Скоро се смяхме с мъжа ми как ги докарахме горките ни деца, да не могат да си спелнат трите имена, ще им отнеме цял ден, а първите имена уж лесни, ама на - никой не се е намерил да ги каже от първия път без обяснения от наша страна.

Диети ние не пазим, храним се добре.  Grinning Когато вземем да се вторачваме много в нещо, ми се струва че не може да е много здравословно за общото ни благосъстояние. Здрави сме, чувстваме се добре, надявам се още много години така.

# 700
  • Мнения: 13
Миме, и аз записах Стейси, но не са искали нищо надписано. Най-вероятно ще го кажат по-късно, така че и на мен ще ми е полезно. Ти къде записа Диди?
early Learning Center в Des Plaines, при нас ни излиза 442 +390(от 9 до 3,30) за двата месеца юни и юли, а ти къде я записа?
Благодаря за идеята за етикетите  Peace

# 701
  • USA
  • Мнения: 675
Миме, аз я записах където сега ходи на училище. Но само за втората сесия, която е 3 седмици, 3 пъти по 2.5 часа . За другата сесия тя няма навършени 3 годинки, а и нямаше места. Добре де, Диди не спи ли наобяд или те спят там?

# 702
  • Мнения: 13
Миме, аз я записах където сега ходи на училище. Но само за втората сесия, която е 3 седмици, 3 пъти по 2.5 часа . За другата сесия тя няма навършени 3 годинки, а и нямаше места. Добре де, Диди не спи ли наобяд или те спят там?
Диди не спи от 1,5 годинка на обяд, пък и ми обясниха че не ги задължават да спят, а да си седят кротичко, ще видим как ще я понесе Wink това ще и е тренировката за прискула от август Joy че в къщи направо ни побърква, горкото дете много е изобретателно в белите Mr. Green

# 703
  • Мнения: 2 381
Новите теории за прясното мляко направо не понасям. Хубаво споменахте бабите в тая връзка. Знаела е баба ми за соя, ядково "мляко" и сусам.
2 дълголетни имам. Да са ми живи и здрави още дълги години.

# 704
  • Мнения: 8 163
И аз като тебе, Ники. Дразня се от противоречащите си мнения на "учените от американски университет".

Основното ми правило е да виждам какво ям: месо на парче, риба на филе, хляб и кисело мляко - домашни, пресни плодове и зеленчуци.

И понеже нито имам време, нито желание да копая, ровча с мотичка, плевя и жъна - спортувам. Редувам тренировката на Джо Дилън, велоергометър и йога.

Общи условия

Активация на акаунт