кървене в 7 седмица,коя докторка ме лъже и защо?

  • 2 811
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 334
Здравей,

Задължително потърси и трето мнение при добър доктор и с добра апаратура.

Миналата година направих аборт в 7 седмица, заради кухо яйце. След манипулацията прочетох, че е добре при такава диагноза да се изчака поне до 9-10 гестационна седмица, защото понякога се оказва, че все пак има ембрион. Ако бях информирана по-рано, сигурно нямаше да разреша да ми предизвикат аборта, въпреки че си мисля, че при мен наистина беше кухо яйце, но никога няма да бъда 100% убедена.


Стискам палци всичко да е наред при теб   Hug

Извинявам се за въпроса но как си сигурна, че е било кухо яйце, питам, защото аз доста по-късно усетих сърдечна дейност, а гинеколога видя сърчице в 8ма г.седмица

ходих на 4д,сак4ето отговаря на 6 седмица и нещо,дадаха ми снимки и документ с печат и подпис,не се вижда ембрион-доки каза че е невъзможно да е имало сърдечна деиност,(а аз се усъмних когато ми казаха че има,защото исках снимка а не ми дадаха)каза да изчакам 3 дена и ако няма развитие следва кюртаж,спря ми всички хапчета освен фолиевата,аз съм нямала кървене като при предните спонтанни,имам само по хартииката когато ходя до тоалетната

Какво стана при теб?
Ако бях на твое място бих изчакала още 2,3 седмици Peace за да се види дали има ембрион или не.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 02:03 от AnMary

# 16
  • Мнения: 493
Сигурно е късно но да ти дам малко кураж.
Аз бях с късна овулация и в 7г.с. седмица се виждаше само сакче. На един и същ ехограф ме гледаха раьзлични лекари с вагинален ехограф. Единия видя сак, другия твърдеше че не съм бременна и ме викаше за кюретаж. При мен се видя сърдечна дейност в 9г.с. заради късната овулация.
Късмет.

# 17
  • Мнения: 27 524
Извинявам се за въпроса но как си сигурна, че е било кухо яйце, питам, защото аз доста по-късно усетих сърдечна дейност, а гинеколога видя сърчице в 8ма г.седмица

А ти как усети сърдечна дейност? За първи път чувам, че може да се усети от майката?  newsm78

Пепси, какво стана?

# 18
  • Мнения: 615
Ако не се лъжа Пепси писа в една друга тема, че е кюртирана  Confused. Тъй, че "да не посипваме сол в раните". Щом лекарите са преценили, че нейният случай е такъв, значи е така Hug

# 19
  • Мнения: 27 524
Не чета всички теми. Съжалявам за Пепси, интересувах се просто, не посипвам сол в ничии рани. Темата все пак е пусната вече.

# 20
  • Мнения: 615
Нямах предвид теб, а по горните коментари  Peace

# 21
  • Мнения: 334
Нямах предвид теб, а по горните коментари  Peace

Че то и аз не чета всички теми на потребителите, които са пуснали темата Naughty
Все пак като е пусната темата или се изтрива или се продължава да се пише по дадения проблем.

# 22
  • Мнения: 615
Ок Съгласна  Peace

# 23
  • Мнения: 27 524
Е, авторката е в пълното си право да не пише и да не отговаря, няма нищо задължително. Съжалявам, че така е станало.  Sad

Беборана, не ми отговори на въпроса?  Simple Smile

ЦветенцеHug

Общи условия

Активация на акаунт