Отговори
# 435
  • Мнения: 8 408
Аз отивам да се подготвям за боя.  hahaha hahaha hahaha Тренировки си трябват. Mr. Green

Лека нощ. Hug

# 436
# 437
  • Мнения: 2 282
Благодаря за фрагмана и превода.   bouquet    bouquet  bouquet

Мисля, че Гюней трябва да си излежи присъдата и да започне начисто.  Peace За негово добро е. Симай и Ферат всъщност му правят добро. Но по какъв начин нараняват Кузей - ако такъв е замисълът им? Че обезмислят 4-те му години в затвора?

И аз искам Г. да лежи в затвора.Да направи самопризнания. И така да отнеме всички доводи срещу себе си. Подлец, страхливец и т.н. Не може цял живот да се живее с тази вина. Може и да му олекне.
Кузейката обаче ще се почувства много зле. Това е истински погром за семейството му.  Оня цирк, дето го спретнаха, и той губи смисъл.

# 438
  • Мнения: 8 408
Благодаря за фрагмана и превода.   bouquet    bouquet  bouquet

Мисля, че Гюней трябва да си излежи присъдата и да започне начисто.  Peace За негово добро е. Симай и Ферат всъщност му правят добро. Но по какъв начин нараняват Кузей - ако такъв е замисълът им? Че обезмислят 4-те му години в затвора?

И аз искам Г. да лежи в затвора.Да направи самопризнания. И така да отнеме всички доводи срещу себе си. Подлец, страхливец и т.н. Не може цял живот да се живее с тази вина. Може и да му олекне.
Кузейката обаче ще се почувства много зле. Това е истински погром за семейството му.  Оня цирк, дето го спретнаха, и той губи смисъл.

Ще му олекне със сигурност.  Peace Кузей обаче отиде в момента на задържането му и ме гложди мисълта, че няма да "позволи" това да се случи.  ooooh! Дано този път не се меси.

# 439
  • Мнения: 2 282
Благодаря за фрагмана и превода.   bouquet    bouquet  bouquet

Мисля, че Гюней трябва да си излежи присъдата и да започне начисто.  Peace За негово добро е. Симай и Ферат всъщност му правят добро. Но по какъв начин нараняват Кузей - ако такъв е замисълът им? Че обезмислят 4-те му години в затвора?

И аз искам Г. да лежи в затвора.Да направи самопризнания. И така да отнеме всички доводи срещу себе си. Подлец, страхливец и т.н. Не може цял живот да се живее с тази вина. Може и да му олекне.
Кузейката обаче ще се почувства много зле. Това е истински погром за семейството му.  Оня цирк, дето го спретнаха, и той губи смисъл.

Ще му олекне със сигурност.  Peace Кузей обаче отиде в момента на задържането му и ме гложди мисълта, че няма да "позволи" това да се случи.  ooooh! Дано този път не се меси.
Там ще стане истински панаир.

# 440
  • Мнения: 3 371
Снежка,  Heart Eyes приятни тренировки ! Wink Аз отивам да му метна едно одеалце, че ако вземе да настине - ни яйца, ни козунаци, ни дай Боже ! Mr. Green
Лека нощ и татлъ сънища, дами !  bouquet




 dterziiska,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 1 012
Аз отивам да се подготвям за боя.  hahaha hahaha hahaha Тренировки си трябват. Mr. Green

Лека нощ. Hug

Спаринг партньор трябва ли ти?  Whistling box Аз нямам претенции, може по всяко време, ама как ще го върна и дали изобщо... , затова по списък! И да се спазва!   ruporuu

# 442
  • Мнения: 8 408
Аз отивам да се подготвям за боя.  hahaha hahaha hahaha Тренировки си трябват. Mr. Green

Лека нощ. Hug

Спаринг партньор трябва ли ти?  Whistling box Аз нямам претенции, може по всяко време, ама как ще го върна и дали изобщо... , затова по списък! И да се спазва!   ruporuu

Вземам те за спаринг.  Hug И аз нямам претенции за ден - важен е редът. Grinning
Госпожатаbouquet

Лека нощ отново. Hug Hug Hug

# 443
# 444
  • Мнения: 75
Дами, аз няма да се редя на опашката за Киво ,че вече си имам един в къщи  Hug

dterziiska   bouquet, страхотни клипчета и много точен текст, точно като за филмчето ни Hug

# 445
  • Мнения: 75
Момичета мислех си за това, че при ареста на Гюней ,ако няма доказателства няма как да го обвинят, но мислите ли че Сами няма да каже истината?

# 446
  • Мнения: 1 012
Дами, аз няма да се редя на опашката за Киво ,че вече си имам един в къщи  Hug

Е, ти мислиш ли че ние нямаме?  Crazy  Mr. Green

Момичета мислех си за това, че при ареста на Гюней ,ако няма доказателства няма как да го обвинят, но мислите ли че Сами няма да каже истината?

Ами може самият той да си признае  newsm78

# 447
  • Мнения: 75
Дами, аз няма да се редя на опашката за Киво ,че вече си имам един в къщи  Hug

Е, ти мислиш ли че ние нямаме?  Crazy  Mr. Green

Момичета мислех си за това, че при ареста на Гюней ,ако няма доказателства няма как да го обвинят, но мислите ли че Сами няма да каже истината?

Ами може самият той да си признае  newsm78
Е на мен моят си ми стига Wink
Невярвам Гюней да си признае Naughty

# 448
  • Мнения: 18 542
Добро утро! Момичета, наистина ли мислите, че онова мекотело Гюней ще си признае? В " Езел" имаше една много мъдра мисъл: " Господ наказва смелия на мига, а страхливеца цял живот" Гюней цял живот ще си живее с този грях, още повече, че и Бану го подкрепя. Пък и така саможертвата на Кузей няма да е напразна, иначе защо трябваше да лежи 4 от най- хубавите си години и да остане половин човек? Интересно е как ще постъпи той в случая, дали отново ще защити брат си  newsm78
Ивана, много се радвам, че няма да се редиш на опашката за Киво- една по- малко hahaha То и ние си имаме в къщи, ама то такова чудо за изпускана ли е? Аз лично не мога да устоя Embarassed И не ми трябва спаринг партньор, за Кивчо ще се бия като за 4-ма Joy Joy Joy
Терз, страхотни клипчета ! Хубав ден, милички!

# 449
  • Мнения: 8 408
Добро утро и хубав ден. Hug Hug Hug



Аз си мисля че Гюней ще си признае, ако Кузей не реши да се жертва пак.  ooooh! Много харесвам и Буура Гюлсой, затова искам да дадат шанс на Гюней да започне начисто. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт