Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 10

  • 43 833
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 294
Благодаря ви много! Сега ще лягам, защото утре ме чака работа, ама утре вечерта непременно ще ги гледам, такова нещо не е за изпускане.
Горкия Али на него все се пада черната работа, като имам предвид и 145 серия със задачата му със Синан hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

За нищо, мила..  Hug Hug
Колкото до Али- не случайно бе и новобранец, и Лале... Млад и зелен е още в тази професия, затова "старите кучета" все него използват.. като е "мека душичка" горкия, какво да направи...  hahaha hahaha Joy Joy Joy

Точно така, но пък точно затова Али ми е слабост, обожавам го! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 294
^mine_123^  колажът е супер. Браво!

# 707
  • Мнения: 11 766
Ето го и резюмето към новия 244-ти епизод по Канал Д ... Hug

Ali ve Sinan'ın hayatı tehlikede


Gizli bir görev alan Ali ve Sinan, hayatlarını da tehlikeye atıyor.



Tekin, Metin ve Tunç’un okulunda veli toplantısı vardır. Çoban kardeşler, geçen seneki toplantıda olanları hatırlar ve babalarına bu durumu nasıl söyleyeceklerini düşünürler. Tunç’un bütün dersleri iyidir. Aynı zamanda da okulun saygılı, efendi, gözde öğrencileri arasındadır. Tekin ve Metin bu duruma fazlasıyla bozulmaktadır. Mesut ve Hüsnü beraber veli toplantısına giderler. Bütün öğretmenler Tunç’u övmekte, Mesut’un da yüzü daha da gülmektedir. Hüsnü hangi öğretmenle konuşsa, duyduğu şeyler karşısında yerin dibine girmiştir. Bağıra çağıra okuldan çıkar. Mesut, onu sakinleştirmeye çalışmaktadır.

Ali ve Sinan gece devriyesindeyken gözaltına aldıkları torbacılardan birinin, diğer arkadaşını öldürdüğü ihbarıyla olay yerine gelirler. Aldığı uyuşturucunun etkisiyle torbacının aklı başında değildir. Sinan’lar uyuşturucuyu nereden temin ettiğini sorarlar. “Kebapçıdan” lafının üzerine de, kebapçı Olgun ve büyük patron Sadri’nin peşine düşerler. Ali ve Sinan gizli göreve girecektir. Rıza, Ali’nin bu göreve katılmasını pek istemez. Çünkü tek başına olacağı ilk gizli görev olacaktır. Ali, kendisine güvenmesini ve sapa sağlam geri döneceğine Rıza Baba’yı ikna eder. Ali ve Sinan’ın hayatı tehlikededir.

Животът на Синан и Али е в опасност  Weary

В общи линии пише, че ще има родителска среща или нещо такова. Метин и Текин пак са притеснени, а Тунч е спокоен. После Месут ще се смее на Хюсню - явно заради магаретата и това, което са казали за тях ...  Mr. Green

Пише също, че става някакво убийство. Продават някакъв наркотик или лекарство, които карат хората да откачат ...   Sad

Изпращат Синан и Али на тайна мисия, за да разберат какво става. Татко Ръза не е съгласен, защото това е първата мисия на Али, но той му казва, че ще се справи. В крайна сметка живота на Синан и Али ще е в сериозна опасност ...
no

# 708
  • Мнения: 368
Леле...това резюме е ужасно.. #Crazy
Дано нищо лошо не се случи.... Shocked

# 709
  • Мнения: 11 766
Леле...това резюме е ужасно.. #Crazy
Дано нищо лошо не се случи.... Shocked

И аз се надявам да не се случи нищо лошо нито със Синан, нито с Али ...  no

# 710
  • Мнения: 3
Фрагмана на 244 епизод:

# 711
  • Мнения: 0
Ето го и резюмето към новия 244-ти епизод по Канал Д ...

..................................................................

Животът на Синан и Али е в опасност  Weary


Пише също, че става някакво убийство. Продават някакъв наркотик или лекарство, които карат хората да откачат ...   Sad

Изпращат Синан и Али на тайна мисия, за да разберат какво става. Татко Ръза не е съгласен, защото това е първата мисия на Али, но той му казва, че ще се справи. В крайна сметка живота на Синан и Али ще е в сериозна опасност ...
no

Не знам за вас, ама на мен това ми звучи супер познато.. Почнаха вече да се повтарят... Преди около месец-два имаше 2 подобни случая, които тук просто са смесени, а именно- халюцигенните хапчета, които дадоха на Месут и той откачи и случая, в който Синан и някакъв негов приятел ходиха под прикритие, пак при наркодилъри.. Само че там резултата бе отвратителен- убиха приятеля на Синан и то, докато съпругата му раждаше.. Накрая се наложи точно Синан да й занесе лошата новина в болницата- дано само и тук не стане така...  ooooh! ooooh! ooooh! Наистина ще е първата ОПАСНА мисия, в която Лалето ще бъде под прикритие, но и на него вече му е ред..  Whistling Whistling Whistling

# 712
  • Мнения: 294
Дано не им се случи нищо. Първия път, когато простреляха Синан много плаках, много се уплаших и за Али, когато го простреляха, а сега просто не ми се мисли какво ще ми е Sad

# 713
  • Мнения: 294
А и според мен щом като това е първата мисия на Али това е едно ново предизвикателство за него, за да се докаже като полицай. Поне според мен е така не знам.

# 714
  • Мнения: 11 766
des4e - благодаря ти много за трейлъра към новия епизод. Определено се очертава да е супер интересен и напрегнат. Синан и Али са много готини с тези костюми - надявам се само да не им се случи нещо. Но вярвам, че всичко ще е наред ...  txtloves Two Hearts  Two Hearts

_Tell me_ - съгласна съм с теб, че случайте започнаха да се повтарят, но може би там често има подобен род проблеми и затова през определено време полицайте се сблъскват с тях.  Rolling Eyes

Случайте, за които ти спомена бяха ужасни, особено този с приятеля на Синан. Той милия толкова страда тогава и отново отиде в рибарското си селище и страдаше, както за него, така и за Елиф ...  Weary

Надявам се тук нещата да са различни. Никой да не умре и Синан и Али да се върнат живи и здрави ...   Praynig

Ani1707 - и аз като теб много плаках, когато простреляха Синан. Да не ти казвам колко плаках за Елиф. Те двамата са ми слабост и много си ги обичам. Винаги, когато някой от екипа пострада, много страдам.  cry

Според мен си права, че с тази първа подобна мисия Али иска да се докаже като полицай. Затова вярвам, че всичко ще е наред на края на епизода и двамата ни любимци ще са добре ... Моля се да е така  newsm17

Последна редакция: сб, 28 апр 2012, 02:54 от Roxis

# 715
  • Мнения: 294
А кога ще дават 244 епизод по турската?

# 716
  • Мнения: 368
А кога ще дават 244 епизод по турската?
Понеделник от 21:00...Иначе от 20:00 също дават улиците...но 1 час ни дават миналия епизод съкратено... Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте не пишех често но наскоро загубех моя  дядо който ми беше като баща даже сега когато пиша плача Cry много ми липсва извинете че ви разстройвам но нямам с кой да споделя освен с вас Sad

# 718
  • Мнения: 294
Здравейте не пишех често но наскоро загубех моя  дядо който ми беше като баща даже сега когато пиша плача Cry много ми липсва извинете че ви разстройвам но нямам с кой да споделя освен с вас Sad

Съжалявам за загубата! Моите съболезнования!

# 719
  • Мнения: 0
Благодаря ти за подкрепата Ani1707 тежко ми е но трябва да продължа напред искам да попитам кога ще започва нашия сериал по Бтв

Общи условия

Активация на акаунт