Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 10

  • 43 837
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 294
Боже, защо винаги пропускам най-смешните серии. Моля ви кажете ми кои епизоди са тези. Искам да ги гледам.





Във второто видео от разговора на Айля и Ръза ми е ясно, че момента е след спасяването на Елиф и всички разбират за връзката на Елиф и Синан.

# 691
  • Мнения: 11 766
Боже, защо винаги пропускам най-смешните серии. Моля ви кажете ми кои епизоди са тези. Искам да ги гледам.

http://www.vbox7.com/play:ad118e9ed4

Във второто видео от разговора на Айля и Ръза ми е ясно, че момента е след спасяването на Елиф и всички разбират за връзката на Елиф и Синан.

Момента е от 141-ви епизод по БТВ, след като Синан и екипа спасиха Елиф след като я отвлякоха по време на банковия обир.  newsm44 smile3525 txtloves

Тук Али и Пънар са супер забавни - обожавам го този момент с това гюле. Как падна точно в чинията на татко Ръза ...  smile3532

merve_87
- благодаря ти и за тези прекрасни снимки и подписи ...  Two Hearts newsm76 Two Hearts

# 692
  • Мнения: 0
Боже, защо винаги пропускам най-смешните серии. Моля ви кажете ми кои епизоди са тези. Искам да ги гледам.

http://www.vbox7.com/play:ad118e9ed4

Във второто видео от разговора на Айля и Ръза ми е ясно, че момента е след спасяването на Елиф и всички разбират за връзката на Елиф и Синан.

Момента е от 141-ви епизод по БТВ, след като Синан и екипа спасиха Елиф след като я отвлякоха по време на банковия обир.  newsm44 smile3525 txtloves

Тук Али и Пънар са супер забавни - обожавам го този момент с това гюле. Как падна точно в чинията на татко Ръза ...  smile3532


Роси, това е смешно, съгласна съм.. Нооо другия момент е просто уникален..  smile3532 smile3532 smile3532 164 Бг епизод- екипа търси "органа" из гората, е Али вика "пили пили пили"... Няма такава случка за всички сериала, които съм изгледала - НЕЗАБРАВИМА и СУПЕР СМЕШНА сцена...  smile3532 smile3532 smile3508 smile3508 smile3534 newsm48 newsm48 newsm48

# 693
  • Мнения: 294
Благодаря ви много! Сега ще лягам, защото утре ме чака работа, ама утре вечерта непременно ще ги гледам, такова нещо не е за изпускане.
Горкия Али на него все се пада черната работа, като имам предвид и 145 серия със задачата му със Синан hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 694
  • Мнения: 0
Благодаря ви много! Сега ще лягам, защото утре ме чака работа, ама утре вечерта непременно ще ги гледам, такова нещо не е за изпускане.
Горкия Али на него все се пада черната работа, като имам предвид и 145 серия със задачата му със Синан hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

За нищо, мила..  Hug Hug
Колкото до Али- не случайно бе и новобранец, и Лале... Млад и зелен е още в тази професия, затова "старите кучета" все него използват.. като е "мека душичка" горкия, какво да направи...  hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: 368
Момичета...ние съвсем забравихме за новата тема...само още 3 странички ни остават... Rolling Eyes
Започвам да я правя.... Flutter

# 696
  • Мнения: 11 766
Благодаря ви много! Сега ще лягам, защото утре ме чака работа, ама утре вечерта непременно ще ги гледам, такова нещо не е за изпускане.
Горкия Али на него все се пада черната работа, като имам предвид и 145 серия със задачата му със Синан hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

За нищо, мила..  Hug Hug
Колкото до Али- не случайно бе и новобранец, и Лале... Млад и зелен е още в тази професия, затова "старите кучета" все него използват.. като е "мека душичка" горкия, какво да направи...  hahaha hahaha Joy Joy Joy

Напълно съм съгласна с вас ! Всички тези моменти са невероятно забавни. Али е голям образ, нашето лале ...  smile3532

# 697
  • Мнения: 11 766
Момичета...ние съвсем забравихме за новата тема...само още 3 странички ни остават... Rolling Eyes
Започвам да я правя.... Flutter

Не се притеснявай ! Знам, че темата ще стане невероятна, както винаги. Благодаря ти ...  Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 368
Момичета...ние съвсем забравихме за новата тема...само още 3 странички ни остават... Rolling Eyes
Започвам да я правя.... Flutter

Не се притеснявай ! Знам, че темата ще стане невероятна, както винаги. Благодаря ти ...  Hug Hug Hug
Надявам се да стане хубава...
Набързо направих един колаж за начало на темата...кажете ако ви харесва да го слагам..,.

# 699
  • Мнения: 11 766
Уф, като гледам пак ни чакат доста гадни и кървави серии. Ето една снимка зад кадър с Йозгюр и Шефкет. Пусна я режисьора на сериала ...  Weary



# 700
  • Мнения: 11 766
Момичета...ние съвсем забравихме за новата тема...само още 3 странички ни остават... Rolling Eyes
Започвам да я правя.... Flutter

Не се притеснявай ! Знам, че темата ще стане невероятна, както винаги. Благодаря ти ...  Hug Hug Hug
Надявам се да стане хубава...
Набързо направих един колаж за начало на темата...кажете ако ви харесва да го слагам..,.



На мен колажа много ми харесва - благодаря ти ...  smile3525

# 701
# 702
# 703
  • Мнения: 0
Малко снимки зад кадър.







































# 704
  • Мнения: 11 766
merve_87 - благодаря ти. Всички снимки и подписи са страхотни. Йозгюр  и Шефкет са големи образи ...  Hug Hug Hug

Ето някой невероятни снимки от предстоящия 244-ти епизод по Канал Д. Все още не е излязъл трейлъра ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts



















Общи условия

Активация на акаунт