И в България ли има толкова фрийкове или все още не сме напълно зле?

  • 4 804
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 788
Фрийкове има навсякъде. Колкото повече е населението - толкова повече странници, маниаци може да има.
Макар че зависи - понякога и в оскъдно населените райони, се раждат най-големите фрийкове.
А относно конкурсите с децата - натам вървим и ние с бодра крачка.
Не сте ходили и не сте виждали поведението на деца и майки на нашенските конкурси. Убедена съм, че ако имаха средствата, които влагат американките и нашенските конкурси щяха да излгеждат по същия начин.

# 31
  • Мнения: 11 747
Конкретно предаването за 4-те сватби е британско и лудите булки там са англичанки и една ирландка съм засякла. Понеже все за американски работи пишете, ама явно Великобритания успешно се съревновава, а ги имах за съвсем друго нещо. Там булките освен доста кичозни са и със сериозно наднормено тегло - някои едва се движат. И за по- слаби ги смятах спрямо американците, но дали е така  Thinking
Най- брутално невероятно изперкалите хора, за които съм гледала предаване са тези, на които им пречеха крайниците, най- вече крака. На някои им пречеше само единият крак, на други и двата. Прекарваха дните си в мечти да бъдат инвалиди, една жена по цял ден гледаше инвалидни колички и си харесваше модели. Надяваха се на медицинско отстраняване на ненужния крайник, но тъй като това ставаше трудно и почти невъзможно, сред тия хора била популярна практиката да се хвърлят под влак - удачно откъсвал крайник  Thinking
В България понякога ми е вповече скучно. Хората се обличат твърде еднакво и без никаква фантазия. Забавляват се твърде неинтересно. Сватби ли ще са, рождени дни или каквото и да е, сивее ми. Някой ако дръзне да е по- оригинален не се приема добре. Не мисля, че сме точно консервативни, нещо по- банално от консерватизъм е това. Не бих искала българите да мечтаят да се лишат от единият си крак, но може би малко по- смели и оригинални биха могли да са или поне да възприемат някои новости.

# 32
  • Мнения: 11 908
но може би малко по- смели и оригинални биха могли да са или поне да възприемат някои новости.


Преди няколко години една позната ми разказва за такъв случай:Пред входа -официално облечени хора, сред тях- съпружеска двойка не в първа младост , облечени като младоженци, но някак странно.На пръв поглед нищо особено, тя- в традиционна бяла дълга рокля, той- тъмен костюм. И все пак, нещо, което "човърка окото".Оказало се, че това е двойка, празнуваща сребърна сватба- 25 години брак и са се облекли в сватбените си дрехи, като дошли приятели и близки да ги посрещнат и отпразнуват събитието.

На пръв поглед не е кой знае какво, но колко биха имали подобна смелост?В крайна сметка- весело е.
А за приемливо-странните начини на празнуване, за весело-шантавите идеи, за съжаление понякога са нужни не само "сподвижници", но и по-сериозни материални предпоставки.


# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
с удоволствие на 25-годишнината от сватбата ни бих облякла роклята, стига да се побера в нея.

# 34
  • Мнения: 11 747
Нещо такова имам предвид - невинно, но интересно и весело. Трудно се приема, подмятат се коментари. Също за ежедневното облекло - ходим с униформи. Който се е оглеждал по улицата не може да не го е забелязал. В чужбина има много по- голямо разнообразие на тоалети. Дори не мисля, че трябва да се гледа само на запад - на изток също.

# 35
  • Мнения: 18
Леле...настръхнах.....

# 36
  • Мнения: 1 446
Хубавото при чужденците е,че ТЪРСЯТ помощ. А тук толкова малко внимание се обръща на психичното здраве, което е много жалко...

# 37
  • Мнения: 2
Да бе търсят бабината си ............ Ако бяха потърсили помощ дали щяха да се показват по телевизията?

# 38
  • Мнения: 945
Ето един случай, в потвърждение на думите на pina
http://novinar.bg/news/avstrietc-si-otriaza-kraka-za-da-ne-hodi- … Mzg3ODs1MA==.html

# 39
  • Мнения: 653
Пина говори за BIID, което няма нищо общо с посочената статия.

# 40
  • Мнения: 11
Хубавото при чужденците е,че ТЪРСЯТ помощ. А тук толкова малко внимание се обръща на психичното здраве, което е много жалко...
Как няма да търсят помощ. Не знам за другите държави, но в Италия луд къща храни Имам двама познати откровено луди, вземат по2500 евро пенсия и не са в пенсионна възраст. А една моя клиентка има биполярно разстройство и се чуди как да впечатли докторката си, че да се облажи и тя Може би трябва да премине болестта й в шизофрения

# 41
  • Мнения: 1 175
Най- брутално невероятно изперкалите хора, за които съм гледала предаване са тези, на които им пречеха крайниците, най- вече крака. На някои им пречеше само единият крак, на други и двата. Прекарваха дните си в мечти да бъдат инвалиди, една жена по цял ден гледаше инвалидни колички и си харесваше модели. Надяваха се на медицинско отстраняване на ненужния крайник, но тъй като това ставаше трудно и почти невъзможно, сред тия хора била популярна практиката да се хвърлят под влак - удачно откъсвал крайник  Thinking
О, да, това си е истинско неврологично заболяване. Оня в статията е откачалка, но хората с това заболяване имат нарушена функцията на мозъка която разпознава тялото като свое. Това хич не е смешно, трагично е даже.


Дидитке, знаем за южния байбъл белт.  Mr. Green Само дето хората си правят изводите за Ю ЕС Ей въз основа на точно такива екземпляри - все пак един от тях стигна и до Белия дом, не може простотията да е локално явление. Peace
А, не са само в белт-а, и други концентрации има. А за шимпанзето, нека не забравяме че то влезе в Белия дом чрез измама - първо че пееше съвсем друга песен на изборите, и второ заради фиаското с гласовете във Флорида. Технически той не спечели, там е цялата ирония  Tired Иначе да, за съжаление хората си вадят изводи за цялата страна от кретени като него. Не знам колко Обамовци ще са нужни да се обърне световното мнение, и дали изобщо някога ще се обърне. Откачалките се постараха да го осе*ат добре, и като гледам идните избори, продължават в същия дух  Sick

# 42
  • Мнения: 1 446
Да бе търсят бабината си ............ Ако бяха потърсили помощ дали щяха да се показват по телевизията?

Ами те всъщност им дават консултациите...

Тук има свободно разхождащи се луди на всяка крачка...

# 43
  • София
  • Мнения: 2 437
Тук има свободно разхождащи се луди на всяка крачка...

 Peace

Съгласна съм, че в БГ има достатъчно подходящи за подобни предавания.

# 44
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не знам колко Обамовци ще са нужни да се обърне световното мнение, и дали изобщо някога ще се обърне. Откачалките се постараха да го осе*ат добре, и като гледам идните избори, продължават в същия дух  Sick
Не съм сигурна, че ще се обърне. Днес ни шамаросаха с тази новинка:
http://www.dnes.bg/world/2012/03/28/tanci-bednost-dinozavyr-zabr … a-niu-iork.155068
И това е в NY, представям си какви ги вършат в Алабама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт