И в България ли има толкова фрийкове или все още не сме напълно зле?

  • 4 807
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ох, аз бях чела за някакво психирани американци, които изпитвали крайната необходимост да останат безз крайници, та описваха как се опитвали да се изгорят или наранят сами, за да им ги ампутират. Някакво рядко психическо заболяване било, но бяха цитирани няколко случая.
Точно такива луди не познавам, но пък като се замисля, че само в нашия блок има поне 5 откачалки, а ако разширим малко параметъра сигурно и около 20-30 ще се съберат в една махала.
Още не са си отрязали нищо, наистина, но единият хвърляше кученца от деветия етаж, , другият дриска на площадката пред входа и се разхожда по слипове, една друга като види някой от нормалните съседи бяха, все едно я гонят стадо подивели слонове.... и това са екземпляри само от нашия вход.

# 46
  • Мнения: 1 175
Днес ни шамаросаха с тази новинка:
http://www.dnes.bg/world/2012/03/28/tanci-bednost-dinozavyr-zabr … a-niu-iork.155068
И това е в NY, представям си какви ги вършат в Алабама Mr. Green
Joy Ужас, трагично е положението. Напоследък толкова ми е причерняло че вече искам да гръмна някой. Айде разни селски откачалки с конкурсчета мога да понеса - бОли ме какво правят там, то си е на техен гръб. Това което ми пречи е че тези идиоти гласуват, и то гласуват за политици-идиоти които искат да наложат простотията си над всички. Това вече не мога да го понеса. Не знам на мен ли така ми се струва или САЩ е единствената развита страна която вместо да напредва, върви назад към средновековието  ooooh! Републиканците просто са постоянна контра която дърпа назад и подхранва лошия имидж на страната пред света.

# 47
  • Мнения: 292
Дидитка, Дидитка....Дано не ги говориш подобни пред новите си съграждани, че малко грозно звучиш. Твоя си работа, де, но много крайна и невярна.  Wink
И аз срещу $100 000 на епизод ще се правя на най-големият олигофрен на света. ( за справка Jersey Shore)

# 48
  • Мнения: 1 175
Новите ми съграждани също ги говорят тия неща, не съм само аз. Задружно си се оплакваме. Много, много хора в страната мислят по този начин, и наблюденията им съвсем не са неверни. Страната върви назад, и ясно се вижда кой я дърпа натам - погледнете само кандидат-президентите, какво искат да направят и кой ги подкрепя. Фактите говорят сами.

# 49
  • Мнения: 292
Може, може. Фактите са, за да ги тълкуваме. Може би ситуацията нямаше да е токова трагична, ако огромна част от промените на Обама не влизаха в действие след 2012. Защо ли?  Wink Явно няма да са токова много мислещите като теб, щом одобрението върви към неодобрение. Не трябваше да се включвам в темата, но просто ми беше интересно от къде е тази омраза към републиканците.  Peace

# 50
  • Мнения: 1 175
Омразата идва от политиците и техните решения. Честно ми кажи дали кандидат-президентите в момента не са за срам и позор. А от там масата която ги подкрепя сама си го проси да им се сърдим и на тях.

Общи условия

Активация на акаунт