Ин витро -Плевен 6

  • 80 288
  • 794
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 459
Здравейте момичета, малко ми е кофти когато видя че темата слабо се коментира и се замислям защо? Вчера като бях клиникатa, за първи път от както я посещавам (м.септември), виждам толкова много хора там. Явно не всички нейни пациенти са посетители в BG Mama Simple Smile
    Искам да ви попитам след като ви дадът инджекциите за вкъщи и си ги приберете в хладилника, какво правите с охладителя? Пропуснах да попитам...по принците си мисля да  го изхвърля, нали вече си е свършил работата Simple Smile Вие имахте ли проблеми с поставянето на декапептила? Малко се притеснявам дали ще се справя сама.

# 721
  • Мнения: 36
Мен ме предупредиха да го върна, но и аз го ползвах постоянно защото моят опит беше през лятото /слагах го във фризера да замръзне/и се налагаше и на работа да си поставям инжекции. Не се притеснявай за слагането декапептила принципът е един и същ.

# 722
  • Мнения: 459
Благодаря ти мила blagalav за включването, и то навреме, защото каквато съм пъргавелка Simple Smile и довечера вече щеше да е в коша. Така и аз ще го запазя, че знаеш ли ако не ми кажат да  го върна, то поне може за нещо друго да го ползвам.
  П.С. Извинявай за въпроса blagalav, при теб как се развиха нещата ...

# 723
  • Мнения: 766
Иска ми се да вярвам, че много момичета с успешни процедури в Плевен, не пишат тук просто от суеверие, а след това защото са достатъчно заети с бебетата си, за да имат време за форуми Simple Smile

# 724
  • Мнения: 459
Дано да е така, това е най-хубавото което може да си мислим и (пак да кажа) ДАНО да е вярно  Hug Praynig baby_neutral newsm10 1crib feeding newsm63
  Иначе ако само преглеждат темата без да споделят опит и мисли, е малко кофти за нас останалите, които се надяваме да научим нещо ново и необходимо, а в същия момент може да бъде полезно и за тях..никога не се знае...
  Късмет на всички и позитивно мислене най-вече  Wink

# 725
  • Мнения: 766
Дано да е така, това е най-хубавото което може да си мислим и (пак да кажа) ДАНО да е вярно  Hug Praynig baby_neutral newsm10 1crib feeding newsm63
  Иначе ако само преглеждат темата без да споделят опит и мисли, е малко кофти за нас останалите, които се надяваме да научим нещо ново и необходимо, а в същия момент може да бъде полезно и за тях..никога не се знае...
  Късмет на всички и позитивно мислене най-вече  Wink

Да, хубаво би било за нас, ако някоя бъдеща мама напише няколко окуражителни и хубави думи, но и без това ние трябва да вярваме. Стискам палци на всички.

# 726
  • Мнения: 18
Момичета,аз съм от успелите.По-напред в темата съм писала.Опитът ми беше по къс протокол-без декапептил,септември месец при д-р Стефанов.Ако имате конкретни въпроси питайте.Желая на всички късмет и успех.

# 727
  • Мнения: 1 661
Здравейте момичета, аз съм от недоволните от КИРМ Плевен. Но съм писала в старите теми, ако искате да прочетете различни мнения просто се върнете назад и прочетете старите теми, защото няма смисъл да се повтаря едно и също. И не е лошо който пуска новите теми, да прави в началото на новата тема линкове към старите теми, за да ги намирате по-лесно.
Успех!

# 728
  • Мнения: 27
Аз пък съм една от най-доволните пациентки на КИРМ по-точно на д-р. Стефанов  Mr. Green

Бях по дълъг протокол, първи и единствен опит...много труден, уникален такъв и успешен  Simple Smile

Ако ви вълнува нещо конкретно питайте ще ви отговоря като имам време  Whistling

Никого не губете вяра, че ще гушнете вашето малко чудо и това ще стане реалност...аз вярвах  Hug

# 729
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета, от много време следя темата, но все не се решавах да пиша. Имам един неуспешен опит в Кирм Плевен, самофинансиран. На 9.11.2012 г. получих заповед от фонда, но д-р Стефанов ми каза, че ще започнем след Нова година, защото трябва да приключат с вече започналите процедури и да започнат с тези, на които заповедите изтичат. Е, да, но при така стеклите се обстоятелства с фонда  и минаването на парите през касата, не незнам дали това ще се случи януари месец. Дали някоя от вас не разполага с повече инфо по въпроса?

# 730
  • Мнения: 766
Благодаря ви момичета, радвам се че се включвате, всяка хубава дума е лъч светлина за нас сега. Запазвам си правото ако имам конкретни въпроси да питам, макар че ние сме още на етап -  СГ и кръвни изследвания и някой от тях за сега  не ми харесват. Виждам, че споменавате повече доктор Стефанов, аз не съм при него, но няма значение, важното е на края всички да сбъднем мечтите си.  От сърце го желая на всички.

# 731
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,

И аз да се включа, както съм писала в предишни постове също съм пациентка на клиниката, от доволните, моят доктор е Петър Иванов, това ми е трети опит, предходните бяха в друга клиника.
Споделям мнението, че има много семейства които всеки път срещам пред кабинета, както на д/р Иванов, така и при д/р Стефанов, но просто не се включват.

Стискам палци на всички за успешни процедури и щастливо да гушнем своите малки слънца най на края. Не губете вяра и се опитайте да сте максимално спокойни, много е важно.

Ще се радвам да помогна, ако мога на въпросите ви.

Хубав и усмихнат ден!

# 732
  • Мнения: 16
здр момичета аз съм нова тук но редовно ви чета аз съм пациентка на др. Стефанов в КЕРИМ и съм много доволна от клиниката

# 733
  • Мнения: 459
Момичета имам нужда от малко инфо. Започнах да се ровя в нета за хотелчета и квартири в Плевен. Намерих за 20 лв./човек, 40 лв./двойна стая (с възможност за остъпка), 50 лв/нощувка.  Според вас ще мога ли да се справя и без да приспивам, а да пътувам. Пътя ни е 200км (приблизително 2,5 - 3 часа с кола). Знам че при всяка жена, стимулацията различно се отразява, знам как се чувствах и аз първия опит (много изтощена), имам в предвид и зимната обстановка... и така размишлявам си.... на дълго и широко. Освен като наближи пункцията тогава да останем до трансфера. А вие след трансфера приспивахте ли или пътувахте на същия ден? Малко съм потънал в размисли и "страсти", за това ако може малко "акъл" Simple Smile
Благодаря Ви предварително Simple Smile и хубав ден!

# 734
  • Мнения: 3 154
d_ivanova, вие най-добре ще си решите как да постъпите. 200 км си е множко, особено в зимни условия. На места пътищата са в ужасно състояние. Аз може би не бих си причинила постоянно пътуване напред-назад, не знам... Ако от работата ти няма да има проблем с по-дълго отсъствие, може би е по-добре да останеш в Плевен.  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт