Индонезия- приключения около Екватора

  • 22 458
  • 177
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 417
no name на мен Банкок също много ми харесваше, така си комбинирахме пътуванията, че да имаме стоп там.И така до 3 път в който видяхме,че града в рамките на около 3 години се беше променил тотално и вече нямаше онзи чар,който ни теглеше на там. Тайланд във вътрешността сигурно все още е интересен, но пък за нас морето е със задължително присъствие Wink
Плаващите пазари работят само в събота и неделя,доколкото си спомням и са на около 3 ч път с кола от Бк,но в обратна посока на Аютая.
А за о-вите и в Индонезия има такива с тюркоазени води,но не са на Бали Winkмакар че в Тайланд определено са доста впечатляващи.

# 136
  • Мнения: 734
А за о-вите и в Индонезия има такива с тюркоазени води,но не са на Бали Winkмакар че в Тайланд определено са доста впечатляващи.



Кои са, mi6i ?   Party

# 137
  • София
  • Мнения: 1 842
No_name, страхотно Hug  bouquetВторият ти пътепис е още по-хубав!!! Продължавам да твърдя, че на българските пътешественици не им трябват КУПЕШКИ пътеводители, просто е необходимо да прочетат твоите разкази за местата, за които си писала и да пътуват спокойно Peace Peace

# 138
  • Мнения: 734
No_name, страхотно Hug  bouquetВторият ти пътепис е още по-хубав!!! Продължавам да твърдя, че на българските пътешественици не им трябват КУПЕШКИ пътеводители, просто е необходимо да прочетат твоите разкази за местата, за които си писала и да пътуват спокойно Peace Peace

 Blush Blush Blush
Благодаря за страхотните комплименти!   bouquet Разбира се това е моята гледна точка, а колкото хора, толкова и гледни точки.   bouquet

# 139
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Прочетох пътеписа за о-в Бали /в самото начало/ Hug
Заглавието така пасва на темата~уникално просто - действително ПРИКЛЮЧЕНИЯ ОКОЛО ЕКВАТОРА~

# 140
  • Мнения: 734
Хайде на топлите снимкииии! Парят, парят!  Joy
Заповядайте в блога, всичкото фото е от нашия апарат (без линковете към самите наименования на забележителностите).

http://pytepisi.blogspot.com/2013/01/1.html

# 141
  • Мнения: 119

Сега почвам да разглеждам албума  Hug

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 16:48 от mallkata

# 142
  • София
  • Мнения: 1 842
Хайде на топлите снимкииии! Парят, парят!  Joy
Заповядайте в блога, всичкото фото е от нашия апарат (без линковете към самите наименования на забележителностите).

http://pytepisi.blogspot.com/2013/01/1.html
Страхотно! Със снимките е станал не само полезен, но и красив пътепис! Как да не тръгне човек по стъпките_на_Майна_си_Райна!!! Peace

# 143
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
~мммм~"манджата" изгледа много вкусно~ Laughing Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 734
Ще се гътна...току що без да искам затрих Част 3....  newsm77

# 145
  • Мнения: 914
no_name, страхотно се заформя! Дай моля те възможност за абонамент на блога  Praynig!

# 146
  • Мнения: 52
Ще се гътна...току що без да искам затрих Част 3....  newsm77

А аз се чудя ли, чудя защо не мога да го отворя Laughing Laughing
Снимките са чудесни!! Heart Eyes Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 734
Ама съм бърза....

Част 3

Четете бързо преди да съм направила пак някоя глупост.  hahaha

Сега ще сложа линкове долу към предната и към следващата част.

Mariposa maravillosa, още не съм изследвала дебрите на блогърстването, ще ми дадеш ли жокерче?  Praynig

# 148
  • Мнения: 9 903
но нейм, четох с голямо удоволствие!

# 149
  • София
  • Мнения: 1 842
хихихи, ще си счупим краката от бързане, No_name! Спри се малко да ги прочетем и пак трий Joy hahaha. Имаш съобщение на лични Praynig
+1,Mariposa maravillosa за жокерче за абонаментите!

Общи условия

Активация на акаунт