Индонезия- приключения около Екватора

  • 22 456
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 914

Mariposa maravillosa, още не съм изследвала дебрите на блогърстването, ще ми дадеш ли жокерче?  Praynig
Оформление > Добавяне на притурка > Последователи  Peace
Може да добавите и Абонаментни връзки и Следене по имейл и изобщо каквото си пожелаете  Wink!

# 151
  • Мнения: 734

Mariposa maravillosa, още не съм изследвала дебрите на блогърстването, ще ми дадеш ли жокерче?  Praynig
Оформление > Добавяне на притурка > Последователи  Peace
Може да добавите и Абонаментни връзки и Следене по имейл и изобщо каквото си пожелаете  Wink!

Чудесно, благодаря! Така стана по-човешко....   bouquet

Имаш съобщение на лични Praynig

И ти.  Sunglasses

# 152
  • Мнения: 914

Mariposa maravillosa, още не съм изследвала дебрите на блогърстването, ще ми дадеш ли жокерче?  Praynig
Оформление > Добавяне на притурка > Последователи  Peace
Може да добавите и Абонаментни връзки и Следене по имейл и изобщо каквото си пожелаете  Wink!

Чудесно, благодаря! Така стана по-човешко....   bouquet

А за Последователи, нямаш ли? Така всички, които имат профил в Гугъл и блогове в Блогър могат да следят публикациите ти от собствените си страници - по-удобно е  Wink!

# 153
  • Мнения: 734
Цитат на: Mariposa maravillosa link=topic=651193.msg23996558#msg23996558
А за [b
Последователи[/b], нямаш ли? Така всички, които имат профил в Гугъл и блогове в Блогър могат да следят публикациите ти от собствените си страници - по-удобно е  Wink!

Сложих току що една за Followers, обаче се показва списък с хората, които са се абонирали....и не може да се скрие този списък. Бих предпочела да има само поле за абонамент, а последователите да мога да си ги виждам само аз, така ми се струва редно.... newsm78

# 154
  • Мнения: 914
Цитат на: Mariposa maravillosa link=topic=651193.msg23996558#msg23996558
А за [b
Последователи[/b], нямаш ли? Така всички, които имат профил в Гугъл и блогове в Блогър могат да следят публикациите ти от собствените си страници - по-удобно е  Wink!

Сложих току що една за Followers, обаче се показва списък с хората, които са се абонирали....и не може да се скрие този списък. Бих предпочела да има само поле за абонамент, а последователите да мога да си ги виждам само аз, така ми се струва редно.... newsm78
Честно казано не знам дали може да се скрие...

# 155
  • Мнения: 734
Честно казано не знам дали може да се скрие...

Добре тогава, че нямам sex shop, че щяха да лъснат всички клиенти...  ooooh!
 Joy

Сега си играя да оправя изгледите, на слайдшоуто да се въртят мои снимки, а не шаблони...

# 156
  • Мнения: 914
Честно казано не знам дали може да се скрие...

Добре тогава, че нямам sex shop, че щяха да лъснат всички клиенти...  ooooh!
 Joy
Joy Joy Joy Всъщност, ако този който се абонира за теб иска да се скрие, може да го направи, дори ти няма да го виждаш  Wink! Така, че всичко зависи от последователите дали искат да са видими  Peace!

# 157
  • Мнения: 734

Сега почвам да разглеждам албума  Hug

Аз тъкмо мислех да отговоря на питането ти за молбата за виза.... newsm78 Вече не ти ли трябва информацията?

# 158
  • Мнения: 119
Намерих примерна форма в нета , но разбира се ще се радвам на твоя опит. Просто реших ,  че разводнявам темата .

Ето на какво попаднах :
http://www.thaivisa.com/tourist-visa-example-form.html
Тук се кандидатсва за друг вид виза , но принципа ще да е същият.



Има няколко малки разлики с  формуляра в нашето консулство :


# 159
  • Мнения: 734
mallkata, ето нашите отговори:

Countries for which passport is valid
тук се пише "за цял свят"

Proposed address in Thailand
адреса на хотела

Local guarantor and address
пак хотела

Guarantor and address in Thailand
нищо не писахме

Travelling by                 in
(flight number)    (country beyond Thailand)

номер на полет      от къде идва полета (при нас-от Доха)

# 160
  • Мнения: 119
Супер , no_name благодаря за инфото и за снимките !!!

# 161
  • Мнения: 119
Намерих примерна форма в нета , но разбира се ще се радвам на твоя опит. Просто реших ,  че разводнявам темата .

Ето на какво попаднах :
http://www.thaivisa.com/tourist-visa-example-form.html
Тук се кандидатсва за друг вид виза , но принципа ще да е същият.



Има няколко малки разлики с  формуляра в нашето консулство :




И така да споделя малко личен опит :

В полетата за име е достатъчно да се напише  само фамилията и личното.
Другите неща ги има в примерната форма и това което no_name e обяснила.
Оставих паспортите в петък , като цената е 30 евро на виза . Ако е бърза поръчка в рамките на деня+10 евро.
Понеже сега не съм в  София помолих да ги получа с куриер при което се заплаща само таксата за куриера(5-6 лева)
Цялата работа с подаването отнема не повече от три минути Simple Smile
Консулството се намира на ъгъла на "Парчевич" и 'Витошка" в сградата над клона на ДСК.

# 162
  • Мнения: 1 408
Моля за съвет. Организирам сама почивка до Бали през Юли. Първоначално се бях насочила към Тайланд, но заради дъждовете се отказахме... Кое е по-добро решение - един хотел в Canggu за целия престой, или разделено в Убуд и покрай морето... 

Притеснява ме малко превоза, защото ще сме 13дни.... Моторбайк + шофьор с кола (за екскурзиите до сърцето на о-ва) май е най-добре. Или...

Следя ви с интерес!!!!

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 19:43 от Clear

# 163
  • Мнения: 734
Clear, зависи каква почивка искате и какво си представяте.
Ако искате да разгледате, най-добре да си разделите нощувките на поне 2 места. Ще си спестите доста лашкане по пътищата и ще може да отидете по-далече.

Не ми стана ясно кое точно с превоза те притеснява.  newsm78

# 164
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Zdraveite, otpatuvam za Bali v nedelia i s nablijavaneto na datata emotsiata zapochva da okazva vlianie, treskata zapichna i vze da se zasilva zaedno s vaprisite...
Blagodaria na roje, che me tarpi i vinagi mi pishe i otgovaria s pozitivizam...Simple Smile Mersiiii
Iskam da pitam pochivalite v Bali za nachina na plashtane na hotelite? Napravila sam rezervatsii chrez booiking.com, no pari ne sa drapnati do tozi moment. Nadiavam se da si udtegliat patite ot katrata, za da ne nosiA dopalnitelno oste 1500 dolara v sebe si?

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 21:14 от kaleia

Общи условия

Активация на акаунт