БУТЕР КОШНИЧКИ с крем патисиер и плодове.(Стъпка по стъпка).

  • 20 108
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 419
  Моля , моля !  Hug
  Радвам се ,че са ви харесали !  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 111
а какво готово бутертесто ползвате /магазин,марка/ и колко кошнички ще излязат от 500 гр.тесто напр.?

# 77
  • Мнения: 7 419
   Чакай да изчислим ....

    Така ...Според моите сметки можеш да опиташ с 500 г готово тесто и половин порция крем ....
    Ако ги разточваш по-тънички , може да ти замине всичкия крем , ако пък по-дебели , е вероятно да ти остане ....Но е толкова вкусен , че лесно ще го излапаш без нищо !
    В зависимост от дебелината залагам на 10-15 кошнички .
    Без да гарантирам обаче , защото правя предположения .

# 78
  • Мнения: 2 755
 Фурната ми пече само на максимална температура - 240 градуса (уж), дали би се получило, ако пека на тази температура?

# 79
  • Мнения: 7 419
Фурната ми пече само на максимална температура - 240 градуса (уж), дали би се получило, ако пека на тази температура?
     Не знам..... Трудно ми е да предположа нещо ....
     Други печива получават ли ти се ?

# 80
  • Мнения: 2 755
От както е така пека само манджи, сладко не съм пекла.

# 81
# 82
  • Мнения: 379
Да попитам - ако използвам плодове от компот - напр. кайсии или вишни, те кога се слагат - преди печене или след печенето? Благодаря!

# 83
  • Мнения: 7 419
  Преди печенеето  Peace

# 84
  • Мнения: 21
Селма, през изминалата година правих няколко пъти  твоите кошнички, но само с готово бутер тесто и въпреки всичко са чудесни. Благодаря за споделената рецепта!

# 85
  • Мнения: 379
Селма,   bouquet

# 86
  • Мнения: 7 419
Селма, през изминалата година правих няколко пъти  твоите кошнички, но само с готово бутер тесто и въпреки всичко са чудесни. Благодаря за споделената рецепта!
 
   С готово ли ? Чудесно ! Защо не !  thumbsup
   Радвам се , че си останала доволна о резултата !  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 356
А дали ще се получи с някаква солена плънка? Идеи... newsm78

# 88
  • Мнения: 7 419
   Да , в темата ми с любими има и солен вариант . Със сирене и домати . Може и гъби да се сложат .  Peace Импровизирай !   Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 140
Отдавна се каня да пробвам тези кошнички и мисля този уикенд да ги направя.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт