Ето, че ОКТОМВРИйската дружина премина първата третина!

  • 37 432
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 832
Леле, от сега за колички, погачи, шишета и т.н. За какво ли ще си говорим като наближи да раждаме? Ама като сме минали някои по този път, е едно, за тези с първо дете всичко е ново и неясно, разбираемо е. Но има време за всичко. Сега се радвайте на бременността си. Особено тези от вас, на които ви е първа. За жената това е най-най-хубавият период в живота, повече от прекрасен бих казала. Никога повече няма да е същото. Насладете му се пълноценно, използвайте всяка една минутка от бременността, за да се чувствате специална. За всичко останало ще му дойде времето. Както се казва, живейте за мига. Това е моят съвет.  Hug

# 31
  • Мнения: 0
Леле, от сега за колички, погачи, шишета и т.н. За какво ли ще си говорим като наближи да раждаме? Ама като сме минали някои по този път, е едно, за тези с първо дете всичко е ново и неясно, разбираемо е. Но има време за всичко. Сега се радвайте на бременността си. Особено тези от вас, на които ви е първа. За жената това е най-най-хубавият период в живота, повече от прекрасен бих казала. Никога повече няма да е същото. Насладете му се пълноценно, използвайте всяка една минутка от бременността, за да се чувствате специална. За всичко останало ще му дойде времето. Както се казва, живейте за мига. Това е моят съвет.  Hug






на мен лично ми е първа бременност и сам се втрещила за много неща...колички,кошарки,дрехи,козметика и т.н интересувам се от сега,за да знам кое ще е най доброто за бебенцето ни.А с прочитането на коментара ти  наистина мисля да се насплаждавам на бременноста ми и да спра да мисля глупости  Hug

# 32
  • Мнения: 1 359
Да се запиша и аз  book

# 33
  • Мнения: 0
Да ни е късметлийска новата темичка и да споделяме само хубави емоции и новини!  Peace
Момичета, стискайте ми палци за серклажа утре, че взе да ме гони нервата тази вечер. Crazy

lali bali стискам ти палци! Всичко ще бъде наред, спокойно!  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 16
Леле, от сега за колички, погачи, шишета и т.н. За какво ли ще си говорим като наближи да раждаме? Ама като сме минали някои по този път, е едно, за тези с първо дете всичко е ново и неясно, разбираемо е. Но има време за всичко. Сега се радвайте на бременността си. Особено тези от вас, на които ви е първа. За жената това е най-най-хубавият период в живота, повече от прекрасен бих казала. Никога повече няма да е същото. Насладете му се пълноценно, използвайте всяка една минутка от бременността, за да се чувствате специална. За всичко останало ще му дойде времето. Както се казва, живейте за мига. Това е моят съвет.  Hug



Тези неща са си част от бременността! Всички емоции на бъдещата майка са свързани с бебето и смятам, че е напълно нормално да се вълнува от всичко свързано с него.  Аз лично много се забавлявам, когато обикалям магазините и разглеждам какво се предлага. Така накрая ще имам цялостна идея какво точно искам да купя и евентуално откъде. Надали с голям корем ще имам сили и възможност толкова да обикалям.

# 35
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
как сте Вие, как са коремчетата Hug Аз днес кръшнах по-рано от работа, направих си една много хубава разходка в Борисовата градина, взех си одеало и книжка и по някое време си и починах, страшно позитивно ми дойде Peace
Аз въобще не мисля от сега за колички, кошарки, ала бала...Още повече, че мисля, че голяма част от бебешката индустрия (стерилизатори, шишета против колики, хиляда кремове и мазила) според мен са измислени просто, за печелене на пари от майките, които в момента на бременността си са много уязвими и податливи на всякакви покупки и искат всичко...Аз лично моите бебета искам да ги гледам максимално "еко" така да се каже, ще ползвам живот и здраве многократни пелени, първите месеци повече от 2 шишета въобще не мисля да купувам, помпа за кърма се надявам да не ми потрябва, но ако ми трябва все пак ще взема назаем, малко на брой и био мазила евентуално за кожата на бебетата...Някой беше писал и за количката, че смята да я търкаля поне 2 години...Аз след 6-7 месец мисля да си нося дечицата в слинг (lorini, не се смей) или пък аз едното, таткото другото...все ще се оправим някакси, още повече, че тогава вече ще се запролетява...На всичкото отгоре нашия асансьор едвам побира единична количка, а камо ли двойна...та ще видя зор първите месеци...
За излизането до 40-я ден въобще не смятам да го спазвам, мисля да си изкарвам дечицата, добре облечени разбира се, никой не може да ме убеди, че стоенето в затворено пространство е по-добро, дори от една 15 минутна разходка само ако ще да е, ако е много студено...Да не говорим, че бебетата имат нужда от слънчице...
За кожата аз не мога да преценя, защото никога съм нямала пъпки, и сега нямам също...(засега Grinning)
Много се разписах...Усмихната вечер на всички Peace
п.с.Много се радвам за петъчната среща Laughing

# 36
  • Мнения: 558
Запис и от мен!
mimeto.krasimirova, според списъка на 1 страница май сме още 3-4 мами от Хасково, ние с Лали-Бали със сигурност сме и се виждаме често, още повече, че и двете сме ин-витро от Селена и с един и същи термин. Споменала си, че ходиш при др.Петров, и ние сме при него, чудесен избор. При него си ходя от години, от както се борих със стерилитета, сега и двамата заедно се радваме на бебетата. Може да контактуваме на лични за Хасковските въпроси, за да не разводняваме темата тук  Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 387
minx и мен ме сърбят зърната...така, че е по-скоро нормално...но на мен са ми някак сухи и може би ще си взема ланолин да ги мажа малко...

Mimeto. не знам дали имаме други мами от Хасково, но наскоро наша консултантка започна да прави лекции в града ви...на първата такава се бяха събрали 22 майки и акушерки...ето, че и акушерките искат да научат нещо ново(или по-скоро добре забравено старо)... колкото до излизането навън...октомври няма да е студено...че то до декември си има слънчеви и топли дни...нормално да го извеждаш това бебе...всъщност има Simple Smile

bu_bu изпотяване и прилошаване внезапно може да е от сваляне на кръвно или кръвна захар...така, че винаги си носи вода, някакви дъвки, бонбони, шоколадче, солети...като усети че ти става така, сядаш, пийваш вода, хапваш нещо малко и чакаш да ти отмине...моя приятелка от рязко сваляне на кръвното си припадаше през брез бременността...

смайлинг, кефиш ме...

само да ви кажа, че количката я мисля от сега, защото дъщеря ми и до ден днешен спи в количка навън...само дето тази, която ми дадоха да ползвам за това лято е ужасна-ужасия...тя е почти нова, явно някой прецакал се е е решил да се отърве от нея...подарили са я на моя приятелка, тя на мен...
та количка съм ползвала от първия месец и ползвам все още...Катерина е на 3,3г...да, да...на три години и кусур е...сядам си на кафето. тя си спи, аз си пия кафенце с приятелки на слънце...кеф...иначе два часа следобед и двете вкъщи...не, мерси...
за слинга и аз имам и до към 1,6г съм го ползвала, после не искаше категорично...но количка никога не е отказвала...даже вчера бяхме на разходка по центъра цял следобед и тя ту тича, ту се вози...и багажа пъхам вътре...абе удобно си е...та който мисли, че количката се ползва до годинка и като проходи детето не ви трябва...


иначе повече от 500лв не мисля да давам...въпреки, че ужасно харесвам и Stokke и някаква Mima и Еспиро, но това са колички за по 1500-2000лв...просто е безумие...


Алекс
чудесно си се справила с темата... smile3525

# 38
  • Мнения: 2
lali bali  кураж и вяра и всичко ще е ОК! Ще чакаме да пишеш  като излезеш, всъщност казаха ли ти колко дена ще стоиш? Нали и мен ме чака същото.

# 39
  • Мнения: 125
  lali bali,Стискам палци мила и не се притеснявай ,ти си герой и това ще мине.Пиши след като се пооправиш!
  Честита ни нова темичка,Супер е!!!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26
Аз имам имам всичко от баткото и единствено май дрешки за изписването живот и здраве ще купуваме  Mr. Green Като си спомня каква мания беше като се роди Гугата и се купуваше цялата колекция на Mothercare....колко грешни пари на вятъра като имаме дрешки,които не са обличани ooooh! Старата ми количка е Mutsy и не си я сменям за нищо на света и още 5 момченца мисля да отгледам с нея  Joy

# 41
  • Мнения: 75
  леле много сте активни Simple Smile докато прочета старата и намеря новата тема сте сигнали на трета страница Simple Smile
   Благодаря за темата  bouquet да я изпишем само с позитивни новини и мисли!
   lali bali  стискам палци, дано всичко мине ок.

# 42
  • Мнения: 37
Благодаря за новата темичка   bouquet
Толкова много сте изписали, че не мога да ви насмогна. Grinning

# 43
  • Мнения: 0
я ми кажете за спането по корем,да го избягвам ли или не пречи

# 44
  • Мнения: 5
И аз се чудя за спането по корем, все още така заспивам, макар и да се старая вече да съм леко на една страна. Но таткото много ми се кара, че така спя. Дали мога да го пристискам бебо и да му направя нещо?

Общи условия

Активация на акаунт