Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 16 -та част

  • 23 089
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 460
Zvezdi,blagodaria za porednata val6ebna temi4ka! Radvam se ot sarce 4e ste ve4e na finalnata prava,imate vsi4kite mi stisnati pal4eta za uspe6en,nezabravim revia6toguga6 final! Az si 4akam pregleda v 194asa da vidim dali 6te ima niakakav efekt ot lekarstvata...

# 16
  • Мнения: 560
Боренце, мен как ми се е изправила косата, не е истина просто, да ти е честита 36 седмичка  Hug не се ядосвай на мъжо, всичко, ще се нареди.Ше чакаме после доклада от прегледа Wink

Деси,благодаря ти миличка сега след прегледа на отчет, за да знаем, че всико е наред Hug

# 17
  • Мнения: 307
Ехо HugТъкмо гледах снимки на бебоците Hug
Ами ето,че ви идва реда...на опашката Grinning
Моя приятелка ражда днес,обадих и се и нтя милата е в болница на системи PraynigДано всичко е ок,че се попритесних...
Звезди,благодарим за темата Hug

# 18
  • Мнения: 2 211
Звезди, пуснах ти моя имейл, за да ме добавиш във ФБ. Аз там много-много не влизам, но все пак да ви имам.

# 19
  • Мнения: 894
Записвам се тук и аз! Звезди, чудесна темичка! Hug Да я напълним само с положителни емоции, спокойни мисли и прекрасни новини! 

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Бремелинки, честита ви нова темичка!   bouquet Както винаги Звезди се е справила чудесно  Hug Heart Eyes Дано да е на късмет и да продължите всяка до една да си чакате реда и без никакви пререждания  Hug Стискаме ви палчета с Васко  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 509
Здрвейте, мами, чета ви но ви моля за извинение, че не пиша,
видях началната страничка и че Асето е родила, много се радвам, толкова ми стана приятно, да е жив и здрав бебок Калоян и да не ги тревожи с нищо, а само да ги радва:)))
Целувки на всички и да си чакате реда, има надежда за всички  Hug

# 22
  • Мнения: 425
Асееееее, виждам те на балкона. Разпиши се!  Hug

# 23
  • Мнения: 461
Здравейте, момичета! Ето ме и мен вече в къщи с нашия малък принц Калоян! Simple Smile

Звезди, чудесна темичка, мила! Станала е страхотна! Simple Smile  Hug

Искам да ви благодаря за хубавите пожелания! Hug Голямо благодаря още веднъж!

Бързам да ви разкажа какво стана с нас и после ще се върна да ви чета подробно! Simple Smile
Както знаете последните изследвания ми бяха в сряда на долер - перфектни и в четвъртък тонове перфектни, е да но от четвъртък вечер ме започнаха някакви пристягания на корема, което бяха безболезнени-подготвителни контракции, които обаче бяха през 15 мин за около 2 часа и после поотихнаха, на следващия ден в петък се обадих на моята док и й казах и тя ми увеличи магнерича от 3х1 на 3х2 и ми включи и но шпа, ако може да задържа и да дочакам датата на секциото, която беше определена за 27.04. и ми каза ако обаче контракциите не намалеят да отида в събота на едни тонове в ТК, че тя ще е там до обяд. И разбира се с мъжа ми отидохме в събота, защото аз продължавах да имам контракции. Включиха ми 20 мин запис, който показа много лоши тонове на бебето и че аз нямам грам контракции. Моята док ме откачи по най-бързия начин от коланите и ме приеха за спешно секцио. Да но от тук нататък настъпи кошмар за мен, защото упойката не ме хващаше както трябва и усещах всичко когато вадеха бебето направо сеедно ме дерат от вътре, чух го как изплака, показаха ми го, казах им как ще се казва, защото ме попитаха и от там нататък ми стана още по-зле! Когато ме чистеха от плацентата ме болеше зверски слагаха ми още допълнително упойка, но и тя не помогна, слагаха ми още някакви неща аз продължавам да усещам всичко и накрая ме приспаха и са ме довършили! Изживях голям страх и ужас да не загубя малкия ми мъж, но слава на Бога този път всичко мина наред. Малчо се беше завъртял в най-неправилната поза за раждане с личице навътре към мен и омотана пъпна връв един път около вратлето! Моята док. каза че в това положение, в което е бил при едно нормално раждане е можело да се роди с увреждания или пък направо да се задуши от пъпната връв.
Момичета в едно съм сигурна изтрадали майчета като нас накрая успяват и тази темичка наистина е вълшебна! Simple Smile
Вярвайте в силите си, във възможностите си, имайте кураж и вяра и ще успеете и вие! Simple Smile  Hug

Сега ви оставям и после ще ви чета назад! Хубав и усмихнат ден!   bouquet

# 24
  • Мнения: 425
Здравейте, момичета!  Hug
Тук съм, нали казах, че ще ходя на преглед тази сутрин. Е, върнах се. Утре пак ще ходя, но в болницата, за да ми направят запис на тоновете и ще ме прегледа докторката да види серклажа. Днес, скромно на опознавателна срещичка в нейния кабинет и гледахме бебко на видеозон.
Нещата засега уж са нормални, вървим навреме, имаме си вече крайна дата за секцио.  newsm44 Имам още доста въпросителни ама май не всичко ще можем да уточним предварително.
Другата седмица вече стягам багажа за родилното, че все пак влизам и в деветия тогава.  Embarassed Направо не мога да повярвам, че стигнах до тук.

Звезди, темата е страхотна!!!  bouquet   bouquet   bouquet

# 25
  • Мнения: 258
Асе, ти си героиня!Живи и здрави да сте отсега нататък и се зареди за  приятни разходки по летните улици! Hug

# 26
  • Мнения: 2 211
Асе, голям зор си видяла, мила!Но всичко е добре, когато свършва добре. Хубаво е, че не си знаела предварително за пъпната връв, че щеше да се пукнеш от притеснение!

Голям герой си! да ти е жив и здрав Калоян и много да те радва и слушка  Hug Hug

# 27
  • Мнения: 425
Асе, много се радвам за вас. Най-важното е, че всичко е минало благополучно и краят е щастлив.  Hug  Hug  Hug
Като ти остане малко повече време пиши как сте сега - суче ли Калоян, ти как се справяш, боли ли те операцията.

И да не забравиш снимките .  Wink

# 28
  • Мнения: 98
Здравейте,сладурки!
Темата е страхотна,браво на Звезди Hug,дано само положителни емоции да споделяме в нея.
Блазе ви на всички,които са начело на списъчето,аз мечтая да стигна дотам.
Аз пък изобщо не се страхувам от раждането,повече ме е страх сега.
Асе,направо настръхнах,като те четях!Дано да са свършили мъките ти и отсега нататък само хубави моменти с малкия мъж!
Голди,честита ти датичка!
Днес пак ми е крив ден,снощи не можах да спя изобщо,заспах към 2 и в 7 се събудих с твърд корем  Sickи от сутринта съм ошашкана.Да ви питам-има ли безопасен брой контракции на ден,кога трябва да се притеснявам?Аз получавам по 2-3 на ден и то от вчера,не знам дали да звъня на лекаря,дано вие да споделите Hug,че да се успокоя малко.
Успех на всички,които са на преглед днес,само хубави новини да носите.
Лек ден от мен!
П.П.Звезди,ще ти пратя и моя и-мейл за фейсбук.

# 29
  • Мнения: 1 798
Асинка, големи мъки,божееее..Всичко е наред сега, не съм вярвала,че и аз ще кажа- болките се забравят.Ама е факт! На фона на тежка бременност, лежане и сълзи сега виждам колко тревоги имам в главата си за това малко същество,което изцяло зависи от мене. Затова ви стискам палци да родите и да бъдете живи,здрави,  при някои ще е по-леко, при други-тежко,няма как...Но това е избрания път,нали?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт