Нашите кухни - тема 43

  • 92 319
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 616
Да си постна от старата тема въпросчето - дано някой има такова аспираторче
Моята кухничка определено още ще почака. Мъжът ми му излязоха поръчки и естествено ние сме последни в списъка ме Sad Поне постигнахме някакъв консенсус за цветовете.
Имам въпрос обаче за едни аспиратори. Някой дали е ползвал аспиратор Mekappa или да има отзиви за тях?
http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=%C4%CE%CC%C0%CA%C8% … uct_id=1100019279
http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=%C4%CE%CC%C0%CA%C8% … uct_id=1100020110
Малко по-евтини са от този, който първоначално бях харесала. Няма да ни стигнат паричките май за другия, но ако качеството не си заслужава - предпочитам да взема на заем и да взема по-добрият Smile Така че чакам отзиви за този Smile
   

# 16
  • София
  • Мнения: 82
......................
Сега да питам и аз нещо - газов плот, самостоятелен, на какво разстояние трябва да се монтира от керамичен плот? Керамичния плот се включва към фурната, а гаовия е самостоятелен - но всичко ще е едно до друго на един плот.

Ами това зависи от абсорбатора ти.
Ако е 60см. трябва да са един до друг , но на разстояние поне 4см за да могат да се вградят в плота.
ако е 90см. може да има повече място между тях.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 690
Самопоканвам се при вас, нали не гоните и биете новите?  Wink  Да се представя- обзавеждаща ново жилище, кухнята е на ред сега. Та имам малко изключително ,,компетентно" зададени въпроси разбира се.  Laughing
От тук прочетох за ел.уреди в шкаф и съответно искам и аз така пък!  Laughing Дали ще видя сметката на корпуса на кухнята, ако ел.кана за вода, тостер, хлебопекарна и кафе машина са позиционирани и ползвани в шкаф с врата, която се отваря с механизъм с пълно изтегляне нагоре?
Ако някой има и снимка, ще е супер.
Другото питане- Може ли островен аспиратор да бъде монтиран до стената, а не по средата на тавана? Защо питам ли? Изчислих какъв аспиратор ми е необходим по женската формула: красив/да си ходи с перденцата на прозорците  Laughing + голям/да завижда комшийката/ + цената му е точно, колкото имам в мен = точният аспиратор за моята кухня. Ами това е, благодаря, че ме изчетохте и чакам отговори   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 102
Запис и от мен.    bouquet

# 19
  • Мнения: 1 035
запис и от мен....
и да не съм съвсем кратичка, ще ви светна, че вече си имам сглобени долни и горни шкафове, монтиран аспиратор и минибойлер Simple Smile
тези дни очаквам вратичките, плота и гърба да се монтират... и следва ламината Laughing
после ще поствам снимки  Party

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И от мен привет.
Аз съм в бойна готовност за ремонт, а после - кухнята. и да попитам - колко време отнема сглобяването на една кухничка 3.20?

# 21
# 22
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук, въпреки че от няколко месеца си имам кухня.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И от мен привет.
Аз съм в бойна готовност за ремонт, а после - кухнята. и да попитам - колко време отнема сглобяването на една кухничка 3.20?
От 2 до 3 дни, зависи от сложността на проекта.  Peace

# 24
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 072
Запис и от мен,в очакване на сглобяването съм...... Hug

# 25
  • Мнения: 0
   За сега съм се спряла на тази цветова гама за кухнята ни, първо бях на вълна бял лак..имам още малко време да помисля. Четох много за белия лак има доволни, има недоволни като за всяко нещо. Стаята ми е много слънчева и мисля че ще е по-студена с бяло..какво ще кажете за тази? Абстрахирайте се от трапезарната маса..освен кухнята другото не ми допада.

 

# 26
  • Мнения: 198
Аз бих я направила бяла. Този цвят е прекалено слънчев за "много слънчева стая".

# 27
  • Мнения: 33
Да се запиша и аз тук, ние направихме В и К и ел. инсталацията на кухнята, сега са наред под и стени, и ще викам фирмата за повторно вземане на размери и да почва да я изработва, че до поява на дете № 3 трябва да сме в новата къща

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз бих я направила бяла. Този цвят е прекалено слънчев за "много слънчева стая".
+1
и нашата стая е юг изток, бяла ми е кухнята

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Въпрос на вкус и моята стая е слънчева и светла и жълто-оранжевата ми кухня ми всява такъв уют  и топлота. Не мисля, че е пречка слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт