Нашите кухни - тема 43

  • 92 322
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 312
Аз бих я направила бяла. Този цвят е прекалено слънчев за "много слънчева стая".

Подкрепям, въпреки че Чар по-важното е на теб да ти харесва.

А какви негативни отзиви си чувала/чела за белия лак?

# 31
  • Мнения: 124
Аз ще подкрепя Джема. Моята сегашна кухня също е слънчева, но жълто-оранжевите шкафчета я правят още по- красива. И следващата пак ще е таква. Ама както са казали другите това е въпрос на вкус. Аз по принцип не се впечатлявам от бели кухни, та вероятно за това, така реагирам.

# 32
  • Мнения: 73
моята ще е бяла и няма как да не подкрепя,ноооо стаята на дъщеря ми е южна,боядисахме я в жълто и стана страхотно,все едно слънцето е в стаята,така че съм и за жълтата кухня Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 035
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=406523066040207&set= … ype=3&theater

това са цветовете на моята кухня...
долу-горе и разположението ще е същото Simple Smile
тази е на една дружка и като я видях мн ми хареса, та си поръчах същата  Laughing

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Оф, няма ли нормални, човешки сайтове, все към фейсбук дават линкове в тоя форум. И аз искам да видя кухнята, но няма да се регистрирам заради това.

# 35
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Джемма, то и на регистрираните не им се отварят линковете - зависи от личните настройки на потребителя. От фейса съвсем спокойно могат да се постват снимки за да се виждат от хора с или без акаунти във фейса.

# 36
  • Мнения: 312
Не се вижда снимката от Фейсбук. Явно си задала забрана.

# 37
  • Мнения: 1 035
ами аз опитах да кача самата снимка, ама не се получи, затова додох линк към снимката в профила на дружката... но явно само аз я виждам.
дано сега стане: http://debora2005.snimka.bg/other/avatar.671962.27098372

# 38
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Хайде да ни е честита новата тема и всичко ново свързано с кухните  Hug

Сега да питам и аз нещо - газов плот, самостоятелен, на какво разстояние трябва да се монтира от керамичен плот? Керамичния плот се включва към фурната, а гаовия е самостоятелен - но всичко ще е едно до друго на един плот.

Газта и керамиката един до друг ли са и са двойки или едното е четворка.

# 39
  • Мнения: 91
записче и от мен,  да не остана по- назад  Simple Smile

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ето ни и нас на 98 процента финал:

























тук трябва да е бар плота затова имаме шкаф с обратно отваряне

# 41
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Josefin Браво!  Peace Плота и гърба технически камък ли е? Дай малко инфо за цени и от къде е. Мерси предварително!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
реклама ще е, пиша на лично. технически камък е.

# 43
  • Мнения: 91
Честито и от мен, Josefin, може ли да дадеш малко инфо и за подовата настилка- ламинат ли е или нещо друго, както и модел или разцветка. Много добре се е получила кухнята, съчетанието на плоскостите с плота е супер, много си отиват  Simple Smile

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ох, този паркет толкова го избирахме и сега като ме питаш....ламиниран е, но на егер ли беше, да не те излъжа, помня само, че цвета е хасиенда! не е от скъпите, даже е евтин, около 11-15 лв в различните фирми квадрата или там каквато мярка се взимаше!  ooooh!
впрочем всичко е с него на етажа ни, освен банята (къща сме, втория етаж няма още нищо)
дават го, че ще издържи, но за другия етаж, където ще са спални няма да сложа от него, някакси по "обществен" паркет е този! за спалните - по- топъл!

Общи условия

Активация на акаунт