Истанбул 10

  • 54 477
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
записвам се да ви следя

# 61
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Меланхоли, нощната снимка на моста е    б о ж е с т в е н а !   bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 789
ivelina666, страхотно smile3501. И ние бяхме точно тези три дни там, всъщност първия и третия само по половин, но във времето сме се разминавали по маршрута, а като нищо можеше да се засечем някъде (Емиргян, Левент, Таксим Simple Smile), че можеше и да те позная даже, как се забравя такава коса Hug

А аз защо не мога да си пусна тези камери? Нещо сигурно нямам на компютъра, но какво? Thinking
Ако смятате, че не е за тук, моля някой на ЛС да ме светне, ако знае Praynig

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 23:51 от Im So Excited

# 63
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 470
  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart EyesИвелинчеееее Браво,имало е българска подкрепа за Ивайло,знаех си,от толкоз българи в Истанбул ласт уикенд все някой ще е наблизо!
Снимките на всички са страхотни,утре ще пиша повече,че гледам Беяз наживо по Канал Д! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 13 209
Тези ги видяхме в двора на Топкапъ Simple Smile


А свиреха ли? Защото ми приличат на тези, които срещнахме на Хиподрума преди време.

# 65
  • Мнения: 8
Тaня67, свиреха та се късаха, за съжаление като отидохме вече отминаваха и не можахме да ги поснимаме повече. Sad



Още една снимка на нощен Истанбул, беше приказно  Heart Eyes






Специално за любителите на истанбулските котаци  Hug




Обожавам я тази гара Heart Eyes


Залезите са ми слабост  Grinning




Надявам се, че не са ви дошли в повече, ако размера е голям ще го оправя, още съм начинаеща с качването на снимки.  Joy

# 66
  • Мнения: 437
ivelina666, страхотно smile3501. И ние бяхме точно тези три дни там, всъщност първия и третия само по половин, но във времето сме се разминавали по маршрута, а като нищо можеше да се засечем някъде (Емиргян, Левент, Таксим Simple Smile), че можеше и да те позная даже, как се забравя такава коса Hug

А аз защо не мога да си пусна тези камери? Нещо сигурно нямам на компютъра, но какво? Thinking
Ако смятате, че не е за тук, моля някой на ЛС да ме светне, ако знае Praynig

За камерите мисля, че трябва да имаш флаш плейъра, защото на един компютър го нямахме инсталиран и като го инсталирахме чак тогава тръгнаха.

# 67
  • Мнения: 366
ivelina666, страхотно smile3501. И ние бяхме точно тези три дни там, всъщност първия и третия само по половин, но във времето сме се разминавали по маршрута, а като нищо можеше да се засечем някъде (Емиргян, Левент, Таксим Simple Smile), че можеше и да те позная даже, как се забравя такава коса Hug

А аз защо не мога да си пусна тези камери? Нещо сигурно нямам на компютъра, но какво? Thinking
Ако смятате, че не е за тук, моля някой на ЛС да ме светне, ако знае Praynig

За камерите мисля, че трябва да имаш флаш плейъра, защото на един компютър го нямахме инсталиран и като го инсталирахме чак тогава тръгнаха.

На мене също не ми тръгнаха камерите и след инсталирането на флаш плейъра. Казаха ми, че било от Мозилата. Сега ги гледам през google chrome'
 

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 00:40 от ASSAMARIS

# 68
  • Мнения: 789
Готово, благодаря!!!  bouquet
Вече гледам...

# 69
  • София
  • Мнения: 2 623
Тези ги видяхме в двора на Топкапъ Simple Smile


А свиреха ли? Защото ми приличат на тези, които срещнахме на Хиподрума преди време.

Това е османския военен оркестър "Мехтер" от Бурса, който
имах възможността да гледам на международния фестивал
на военните оркестри в Плевен. Преди време бях чела за тях,
че са възродили древен такъв оркестър, който преди векове
е бил съставен от еничари. Изнесоха страхотно театрално представление
на площада в Плевен, и както винаги, имаше разни тесногръди хора,
които определиха участието им, като гавра с паметта на загиналите
български и руски войници, защото представянето беше пред
костницата.

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 12:05 от jullianna

# 70
  • България, София
  • Мнения: 1 759
Аз пък не мога да отворя снимките на Ивелина  Crossing Arms. Не знам защо.
Но и моя линк към моите снимки във facebook от първа страница също не ми се отваря.
Какво не е наред?

# 71
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Assamaris, поздравления за рисунките.
Момичета,така се захласнах по разказите ви,че с всяка от вас се връщам отново в Истанбул.Толкова го обикнах този град,че вече правя планове за следващото ми посещение,ако попаднете на добра оферта за септември,споделете моля.
И снимките ви са прекрасни,не мога да се откъсна от компа.

# 72
  • Мнения: 10
                           


В Хайдарпаша и пред нея

# 73
  • София
  • Мнения: 388
Записвам се и аз в новата тема. ivelina666 страхотна разходка, браво! И ние бяхме по същото време 28 април-2 май и наистина времето беше леко хладно сравнено с тук. Нашето посещение в Истанбул беше подобно - три дни не се спряхме. Аз писах в старата тема директно от там, но целия разказ все още не съм подготвила. Нашето пътуване, обаче не беше само в Истанбул, а включваше и Текирда, Силиври и на връщане Одрин. Не знам дали ще е интересно да пиша за впечатленията си оттам, а и не е по темата. Снимки почти не съм правила, защото бяхме с приятели с професионален апарат, а и аз при всяко ходене снимам и вече само гледам и се наслаждавам.

# 74
  • Мнения: 10









Малко фотки в Румели хисар и от кулата му към Босфора

Общи условия

Активация на акаунт