Ако бях облак /Bir Bulut Olsam/ - тема 1

  • 75 607
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 76
Ах Мустафа Булут ах!И като си помисля,че като пуснах филма и на първата сцена бях направо шаш от случващото се,а после....А когато видях Енгин с мустаци  Naughty а сега..... BlushСтрахотна роля ,блестяща игра,нямам такъв богат речник да опиша възхищението си от неговата игра,от сценария,от другите актьори,и съжалението си за загубата на невероятната Мерал Окай!

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 990
Гери,благодаря за темата на Облака.
 Радвам се че пусна отделна тема сериала заслужава да си има самостоятелна тема.Страхотен е.

Освен това искам да изкажа огромните си благодарности на Филипова за превода на сериала.Благодаря!

# 17
  • Мнения: 1 047
Ако ме приемате във вашата компания, да се запиша и аз. Ще ми бъде много приятно.
Гери, тук ще бъде ли цензурирана мойта страстна любов към Енгин?

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 01:02 от fantasya

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 76



Желая ви лека вечер Hug

# 19
  • Мнения: 4 133
Ах Мустафа Булут ах!И като си помисля,че като пуснах филма и на първата сцена бях направо шаш от случващото се,а после....А когато видях Енгин с мустаци  Naughty а сега..... BlushСтрахотна роля ,блестяща игра,нямам такъв богат речник да опиша възхищението си от неговата игра,от сценария,от другите актьори,и съжалението си за загубата на невероятната Мерал Окай!

Охх, и на мен ще ми е трудно да намеря думите за играта на Енгин като Мустафа Булут. Невероятен образ, великолепна игра. Даже великолепна не е достатъчно силно определение.. ..изключителна е по-добре. Ама ще го нищим подробно и съм сигурна, че ще се изпишат доста страници за играта му .  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 136
Аз пък умирам да разчепкаме Асието подробно  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 12


                    Надявам се и други момичета да се "престрашат" да го изгледат ...  Веднага ще започна да го гледам още веднъж .., въпреки , че всяка сцена ми е запечатана в съзнанието...

# 22
  • Мнения: 1 116
Когато открих темата имаше 0 коментари и докато си "говорех" с Гери и Филипова вече са 23. Laughing
Много се радвам за темата.Гери, Филипова

След "Мелодия на сърцето" това е първият филм, както написа и Добромир, който ме грабна толкова, че го изгледах на един дъх.Стахотна игра на Енгин, но не само на него, а и на целия екип. Peace
Момичета, ако направите превод на този клип, сигурно ще има от "бисерите" на Мустафа Булут!


http://www.youtube.com/watch?v=6YYAGU64EWA&feature=related&noredirect=1

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря за темата!!!   bouquet Ах, Гери, Гери как ме зарадва, ах!!!
Браво !!! най-после някой да се престраши Peace

Както ме бяха налегнали  едни размисли и страсти, след n-на брой коментари, трейлъри, подсказки за КВФ и какво ли още не /то това вече не сериал а някакъв ребус/ и на хоризонта синичък надпис - тема за Облака.Направо да си призаная не повярвах, ама нали съм си любопитка и ей ме на тук съм.

За мен ще бъде огромно удоволствие да бъда във вашата компания и отново да се насладя на този шедьовър на турското кино Hug Hug Hug

gphilipova благодаря за превода и че ми даде възможност да усетя магията на този филм, не само с брилянтната игра, но и чрез думите на героите.Адмирации!!!

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 03:13 от nikname

# 24
  • Мнения: 427
 Хайде и аз при вас , ако ме приемете де  Embarassed
 Благодаря  на Филипова за превода .  Hug
 Не съм гледала сериала , стигнах до трети епизод , но смятам вече да наваксвам.
 Надявам се че ще можем да коментираме всичко , което е докоснало душата ни в сериала .
 Също така се надявам , че тук няма да се заформи една определена група / както в един друг
 наш любим сериал / , която да чете избирателно постове , и да отговаря на постове ,според свое
 лично /избирателно усмотрение.  PeaceНай - малкото , такова отношение е обидно , поне за
 мен . Peace
 Гери , благодаря за темата   bouquet

# 25
  • Мнения: 169
Гери,благодаря за темата на Облака.
 Радвам се че пусна отделна тема сериала заслужава да си има самостоятелна тема.Страхотен е.
Освен това искам да изкажа огромните си благодарности на Филипова за превода на сериала.Благодаря!

И аз! Отдавна бях предложила да се направи отделна тема за облака,но тогава идеята не се прие!
Явно с времето,нещата се променят и виждам доста хора, които бяха яростно против, сега са на първа линия!
Благодаря още веднъж!

# 26
  • Мнения: 4 572
Благодаря за темата!   bouquet
Обожавам Мустафа Булут! Толкова рев /буквално, с глас ревах/ на всяка серия. Невероятен Енгин. Харесвам много и Мелиса Сюзен, въпреки че Нарин на моменти ме дразни. Голямата любов на доктора още не мога да я почувствам, но на следващо гледане дано я забележа. Покрай този филм се влюбих в тази част на Турция и реших да посетя Мардин, Хасанкейф и околностите. А тези конаци като ги видя, направо ми бъркат в сърцето!
И поздрав с най-любимата ми песен, която съм сигурна, че ще слушаме още хиляди пъти
http://www.youtube.com/watch?v=eKRv8K6ueM4
Хубав ден на всички!

# 27
  • Мнения: 1 410
Здравейте и оъ мен!
Мога да кажа, че този филм ми е фаворит дори пред КВФ. Всички герои са уникални, няма излишно разтакаване - 29 серии, но незаменими. Ще си призная, че започнах да гледам филма заради Енгин и в началото изобщо не ми хареса. Първата серия я пусках и спирах няколко пъти, изгледах я почти насила, но след това всичко се промени - с нетърпение очаквах всяка нова преведена серия (за което изключително много благодаря на gphilipova). Този филм е уникален, Енгин също. Никога не съм харесвала мустакати мъже, или пък мъже, които тормозят жените си, нито пък такива, които смятат жената за своя собственост, но благодаряние на Енгин се влюбих и в Мустафа Булут.

# 28
  • София
  • Мнения: 335
Добро утро! Grinning

Виждам,че повечето от вас са завладяни от филма също като мен-много страст и огън има в този филм.

Фантазия,радвам се да те видя тук.Още от първия ти пост в КВФ реших,че Облакът е точно като за теб.Нямам търпение да видя, дали ще ти хареса.

Hellenn ,споделям мнението ти за Мустафа Булут и Мардин.МБулут ме разплакваше само с очите си-когато очите му излъчваха болка душата ми се разкъсваше на две.Досега никой никога и по никакъв повод не ми е въздействал така.

Хубав ден на всички  Hug!

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 08:47 от Л_Дани

# 29
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!
Благодаря на Гери за темата!


Общи условия

Активация на акаунт