Трудно проговаряне - тема 7

  • 53 793
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 481
Вярно е, че казват че прохождането има връзка, но Хриси направи първите си крачки на 10 месеца, а на 11 вървеше стабилно...и какво от това..пак съм тук Laughing

 Tired Ами...имали сме да патим...както казват по-възрастните от моето семейство.

# 736
  • Мнения: 1 630
Май е време за нова тема. Да се помолим на Доника  Praynig
Не се отчайвай. Хриси на тази възраст нищооооооооооооо не правеше. Невроложката ни пита знае ли си частите на тялото, изпълнява ли команди. Единствената команда, която изпълняваше и то не винаги е " Дай топката". Но наистина при нас интереса почна с една книжка с животни. После и направих карти и и го показвах и назовавах и първия ни зеленчук " лук" Laughing. Но това беше след 2 години.

# 737
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз почнах да пиша, но нали съм на работа...та да си допиша. Доста неща от науно установените не важат за всички деца. Гого проходи на годинка, с моториката е добре...и говор няма. Да има диагноза, но тя търпи развитие, а и е много обща Wink Сравнението с говора на другарчето беше, защото Гого дори беше почнал да говори по-рано от него, но се случиха инцидентите и на...до тук...
Аз малко като зла свекърва и не по темата, но защо няма да кърмиш Embarassed


Заповядайте в новата тема

Последна редакция: вт, 14 авг 2012, 11:54 от Доника

Общи условия

Активация на акаунт