Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 728
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 965
Момичета, аз съм в София, но мога да пратя майка да обиколи кварталните аптеки. Да купувам ли, ако намери???

Добре дошла мила Linnel  Hug Hug Hug Да разбирам, че са те шили миналата седмица или само терапия? Не се стресирай, това може само да влоши нещата, стой неотлъчно до нас и теусетно ще ти мине времето! За контракциите няма да се включвам, да не объркам нещо  Laughing Какво се очаква от теб след тези 3 седмици newsm78

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Linnel добре дошла,съжалявам че и ти си в нашето положение и попадаш при нас,но от сърце ти желая успешна бременност  Hug
И аз съм постоянно с контракции и в болница бях и пак така си я карам,казаха ми и в болницата че 4,5 /до 10/ на ден безболезнени е нормално.Но ако имаш болки наподобяващи менструалните звъни да доки.И контракциите няма как да ги объркаш на мен лично корема ми става като камък за няколко секунди и си усещам придърпване и дискомфорт.Сега най-важното е да си спокойна не се филмирай излишно и недей да четеш в нета за да не си предписваш болежки който нямаш.Спазвай си стриктно назначеното лечение и всичко ще бъде наред. Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 99
Благодаря,

Не са ме шили, бях на системи магнерот и инжекции но шпа. Но днес пак ми се втвърдява корема.
Аз се обадих на доктора и ми добави и бусколизин. След три седмици би трябвало съм на преглед, това имах предвид. Но може и по-рано да се наложи. Доколкото попрочетох от темата май няма да се размина с едно лежане в болницата, но нищо, важното е да изкарам докрай.

# 18
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 geni_66 ,търси мила утрогестан,взимам всякакъв само да има...)

# 19
  • Мнения: 2 211
Linnel, здравей. По принцип като ти се втвърдява целия корем, тогава имаш контракции, но съм чувала за много момичета, които не се усещат, че имат. Не е задължително контракциите да са болезнени.
Какво ти правиха в болницата? Серклаж? От къде си? При кой доктор ходиш? Не ти ли изписаха гинепрал?

# 20
  • Мнения: 99
Женя, благодаря за уточнението и при мен само се втвърдява, без болка.
При мен бебето е малко по-голямо и това дразнело матката. Така ми обясниха.

В нета избягвам да чета, че попадам все на ужасии. Затова реших да се обърна към вас.
Благодаря за посрещането и ще стискаме кълки заедно  bouquet

Попи, не са ми правили серклаж, само системи и инжекции. То в 25 седмица разбрах че е късно вече за това. От Търново сам, но ходя в Плевен. Тукашния ми доктор не ме прегледа и ми предписа гинипрал директно да си пия вкъщи и да съм отидела на датата за консултация. Но не ми се говори на тема гинеколози в Търново.

# 21
  • Мнения: 965
От Търново сам, но ходя в Плевен. Тукашния ми доктор не ме прегледа и ми предписа гинипрал директно да си пия вкъщи и да съм отидела на датата за консултация. Но не ми се говори на тема гинеколози в Търново.

И аз съм от Търново Simple Smile но живея в София !

# 22
  • Мнения: 258
Линел, добре дошла миличка!Стискаме ти палци!В Плевен има много хубава клиника за ин витро и там докторите са много отворени!Някои се престрашават и правят серклажи в 28 седмица.Мисля, че има 2 мами тук при нас, които си правиха серклаж в Плевен, но не помняяяяяяяяяяяя кои са... Rolling Eyes.Да се включат и да ти помогнат със съвет, че верно си е късничко при теб Hug Hug Hug.Не мърдай от леглото мила!!!За контракциите - сигурна ли си, че ти е празно дебелото черво?Ако не можеш, глътни един дуфалак утре сутринта на гладно и отсега нататък не допускай запек, че мен ме стягат точно тогава! Hug.

# 23
  • Мнения: 2 211
Има серклажи в толкова късни седмици, но ако си имаш доверие на доктора, слушай си него и това е! Важното е да си в добри ръце, а не някой мърльо да си прави опити върху теб...

# 24
# 25
  • Мнения: 747
Само да се отчета, че утрогестан не можах да взема Confused Това е от мен, бясна съм  smile3511 newsm61 и се махам да не ви го предам и на вас
Добре дошла на Линел  Hug успех мила, вярвай в теб и ще успееш. Един съвет от мен, не се оставяй да ти вдигат нервите, че и от това се стига до контракции, както аз съм сега  ooooh!  Оставяй ги всичките да си чупят главите и си гледай беб в коремчо да е добре. Аз продължавам с терапията ми за самоуспокоение  knit

# 26
  • Мнения: 576
Линел добре дошла и успешен финал барабар с всички нас  Hug

Стеф ти плетеш ли? Видях в някакъв сайт страхотни плетени играчки и възглавници! Имаше един плетен дакел пълен с парцалки някакви вероятно, много беше сладък  Wink Ще се поровя дано да го намеря. Аз нямам нерви за подобно хоби, но ако можех щях да си го оплета с кеф пък и колко му е то:) Все едно плетеш кафяв чорап с глава и опашка  Joy

# 27
  • Мнения: 459
Poppy Hugтемата е отново страх  bouquetотна!
Аз се вращам от док.микробиологиатами е готова,но имам лактобацили и 1,2 анаеоба Cry.Другите екстри са 4исти.Изписа ми Флажил-2х1свешти4ка.Продължвам с утрогестана.И сега се 4удя как да ги съ4етая и двете newsm78.И то като се замисля голямо миене ще пада Mr. Green,дали организма ще успява да усвоява нужното коли4ество...Някои слагал ли е такижа екстри заедно?
Линел добре дошла  Hug

# 28
  • Мнения: 747
Дрън много ще съм благодарна ако намериш сайтчето. Аз сега плета уж бебешко одеалце ама то бая голяма стана 150/120 някъде. На една кука го правя,бяло е, много ми харесва плетката, това е тя http://www.youtube.com/watch?v=6y-ti8mRDvA&feature=list_rela … P608EA64FF1FB88F7
 Бях го почнала като влязох в болницата преди десетина дена ама май тази вечер ще го свърша и тъкмо днес се чудих какво да е следващото нещо и ето те теб с чудесна идейка. Всъщност ние още не знаем какъв е пола на пашкулчо, затова ми беше трудно да реша какво да плета и най-вече какъв цвят, но ти ми разрешаваш проблемите   bouquet
Десинка аз се чудя с всичкото това поставяне на свещички и утрогестан, не ти ли изтичат като отидеш да пишкаш  newsm78 Аз си слагам Биодин вечер и не смея да стана през нощта до 00, ама пък вие като слагате и сутрин, как се справяте  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 651
Стефи, можеш да оплетеш спално чувалче. Но по- голямо, защото се ползва след 3-4 месец бебето като почне да се върти. Ето такова. Изглежда ми лесно за плетене.
http://asda.scene7.com/is/image/Asda/5052765839727?hei=1800& … details_George_rd

Отстрани би трябвало да е с цип.

Питах и аз за утрогестан в две аптеки, ама няма Sad.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт