Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 726
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 835
Ето ме и мен в страхотната темичка.Сега видях че и мен ме има вече с мечо и хубава детелинка на първа страничка.Това с утрогестана е направо брутално,аз успях да си намеря известно количество от Н-брой аптеки и за сега дишам малко по спокойно ,но ако намеря още ще купувам и за някоя от вас!И аз минах през бръсненето че ме досрамя-днес съм на преглед и не може така "рошава" да се появя.Трудничка  ми става обаче тази манипулация вече ,но няма да се предавам,то само да се занемаря ми остава.Аз и без друго бързо качих 8 кг още от процедурата до сега,но някак това не ми се струва проблем...бебо да е ОК.

# 46
  • Мнения: 355
добро утро мацки днес по късничко се включвам но бях до офиса да си оставя болничния имам едно питане относно контракциите от няколко дни ми става твърдо около яйчниците ниско долу нямам болки корема нагоре ми е много мек дали и тва е контракция

# 47
  • Мнения: 473
добро утро мацки днес по късничко се включвам но бях до офиса да си оставя болничния имам едно питане относно контракциите от няколко дни ми става твърдо около яйчниците ниско долу нямам болки корема нагоре ми е много мек дали и тва е контракция

моят док ми каза че е аз също имам още изначалото. за утрогестана в темата за Турзия инв се говори за един кринон гел също прогестерон който там момичетата ползват след зЕТ и докогато трябва през  бременността, чудя се, ние дали можем да си заместим липсващия утрогестан с него? няма го в БГ обаче само в Турция Sick

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
ихууу ето ме и мен,  bouquet Hug
не че не съм се ококорила от 4:30  Shocked ама то това отделен въпрос
Деска аз лично не мога да се включа по твоя въпрос моя корем целия се вдървява и ми е доста дискомфортно,така само в областта на яйчниците не ми се е случвало или то беше в по-малки седмички в тази област.Мен от няколко дни много ме мъчат пак контракции ама то от ядове  Crossing Arms Tired и сега се опитвам да се разсейвам и да не се ядосвам.

# 49
# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
аааааа Емси само с толкова ли ще се разминеш  Party

# 51
  • Мнения: 2 211
Емси, не се скатавай и недей да минаваш само с един букет. Драсни някой ред, че още малко ще си сред нас, скоро и твоят ред ще дойде  Hug Hug

Борянка, здравей, как сте с мънинкото? Наминавай да ни виждаш!

За контракциите, аз имам чувството, че някои контракции само доктор може да ги хване. Моят все ме гледа и ми вика, че ми е много спокойна матката, но аз някой път бъркам движенията на беба с контракции

Жени, миличка, аз работя на компютъра, уморявам се, но само психически... което някой път е по-лошо де. Иначе пазя бебка, вече доста ми тежи големия тумбак!

# 52
  • Мнения: 427
Амииии,около мен винаги има екшън....  #2gunfire Миналата седмица влизам с контракции с разкритие 2 см. в болницата,доки идва вика до 20:00ч.не яж нищо че няма да те хване упойката.Аз преливам от радост че вече ще си видя куклата,да ама не,наблъска ме този човек с магнезии 3 системи с по 2 ампули ми изтекоха за норматив...и тя се спря. #Cussing out Сега съм си вкъщи,шия разтворим магнезий,разхождам се по много (така каза доки) и чакам.Секциото ми е на 19.06,дано тръгне по раничко че вече нямам търпение,каза че сме към 3 килограма.И това е покрай мен.Виждам че сте добре,за което много се радвам,продължавайте все така  Hug И да не забравя най важното от преди малко имам чувството че нещо във влагалището ми се къса,като седя се понася,ама като стана  #Crazy умирам от болка. newsm78 И така мили мои,обещавам че няма да зачезвам вече   bouquet

# 53
  • Мнения: 98
Привет и от мен,коремчета Hug
Аз станах преди малко Embarassed,спала съм 10 часа непробудно,за сметка на две поредни безсънни нощи.Вчера ходих на консултация,после за количка и явно съм се изморила и снощи се наспах.
Да се оплача от вчерашната консултация-за пръв път ме претупа за 5 минути Sad,изобщо не замерихме бебето,измери ми само шийката-3 см,кръвното ми високо пак,явно от притеснение,и това беше.Толкова я чаках тая консултация,а сега даже не знам как е бебето,отговаря ли си на седмиците,което ми е много важно SadСега ще чакам до 15 юни чак,дано да нямам проблеми дотогава и бебето да е наред.
След консултацията ми беше много вкиснато и отидохме на шопинг-вече си имаме количка newsm44
http://www.vitodesimone.com/content/view/8/12/  .Перегото взехме все пак, допадна ми повече,лека и маневрена е,много ми хареса.
За утрогестана-аз го пиех в ранни седмици заради кървене.След серклажа,понеже четох,че много от вас си го слагат за да поддържа шийката еластична,питах лекаря,отговори ми,че след 20 седмица е безмислено това.Явно колкото лекари,толкова и мнения.
geni_66 ,успех днес на прегледа.
Дрън,аз пък съм на другата крайност-нали съм си перко,все имам чувството,че корема ми се смалява LaughingСамо когато усещам ритници съм спокойна,предпочитам да ме боли и да ми е некомфортно ,ама да си усещам бебето.Като не я усещам известно време,лягам по гръб и леко си разтрисам коремчето в горната част,и бебка задължително се обажда.
Емси,милата,сигурно нямаш търпение вече.Че то до 19 има много време още,дано не чакаш дотогава.Моя лекар тъй ми каза-повечето рискови и проблемни бременности после не можем да ги накараме да родят hahahaДано скоро си гушнеш бебка и всичко да е наред Hug
Днес вече има слънчице,много положително ми действа.Усмихнат и спокоен ден от мен Hug

# 54
  • Мнения: 307
Оле ама аз като видях как сме наредени на първа страница...Майко мила!
emsi4ka-малко се посмях,признавам Embarassed
Мен всеки ден вече ме извива по няколко пъти болката ConfusedВсе се шашкам ShockedТези дни обаче м и е много натоварено-носят ни кошарата,ще стягаме къщата(естественно винаги в последния момент smile3511...щото до сега милото не бързаше за никъде)

Иве-честита количка Hug
Прегръщам ви всички!

# 55
  • Мнения: 355
ивка много е сладурска количката и аз се дразня много като ме претупа по набързичко и някои път не успявам нищо да питам мн е гадно

# 56
  • Мнения: 427
Ивка,така е...Рали,то си е за смях,все бедите по мен вървят   tiptoe

# 57
  • Мнения: 2 211
Емси, защо не кзаваш ти през какви перипетии минаваш? Друго си е 20 дунди да ти стискат палци  newsm62 newsm62 newsm62

Аз да ви кажа, мъжът ми вчера смени дограмата в детската, защото бяхме с алуминиева, но беше стара и не добре уплътнена. Ние имаме вече всичко, но багажа е складиран в гаража на вилата. Скоро започваме със свеки да сортираме нещата и да видим какво има да се пере, за да преценим дали още нещо трябва да се купи. Тя трябва да изпере количката и кошарата, останалите неща аз мога да ги мина на пералнята.
Започвам да командвам аз дружината, защото моите хора са много мудни и докато се натуткат да свършат нещо мога да издивея  smile3514 smile3514 smile3514

# 58
  • Мнения: 427
Я се дигнете всички 20 дунди и елате да го сбъркаме тоя моя док,че да ми вади куклата вече  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 473
Я се дигнете всички 20 дунди и елате да го сбъркаме тоя моя док,че да ми вади куклата вече  hahaha hahaha hahaha
казвай адреса, викаме тира нареждаме се вътре и сме там  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт