Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 736
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 651
Оле ама аз като видях как сме наредени на първа страница...Майко мила!

Въх, ама ние верно сме трите първи кипри ....

Ивка, не ти се смалява корема, ами свикваш с размера му  Mr. Green Аз от както се раздвижих, понякога забравям че имам корем, много е странно. И продължавам кат лудите да си го меря с един метър да видя расте ли  hahaha На ширина не расте много, но на височина имам чувството, че ще ми стигне до сливиците скоро.

За контракциите не мога да кажа, аз така и не разбрах точно какво са.

# 61
  • Мнения: 2 211
Емси, на доктора после ще трябва куршум против уплах да му лее някъде някое бабе... newsm62 newsm62 newsm62

# 62
  • Мнения: 427
В Лом на центъра  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 63
  • Мнения: 307
Ммм...за такива сладурки  като мен...да тир...
Аз пък съм нон стоп гладна и вече не искам да погледна кантар!!! newsm61
Чакам с нетърпение да родя,че да спра да ям толкова много smile3521

# 64
  • Мнения: 2 211
После като кърмиш казват, че бая се хапва....

# 65
  • Мнения: 965
Аз се обръснах прилично - сама  Crazy

Много сте сладки! И аз съм за ТИР-а, само за  smile3509 ще сме

Емси, Рали, Фикс, аз от кога ви разправям, че вече е на ред другата тройка  stork-girl stork-girl stork-boy

За кг, май пак е различно при кърмене - някои надебеляха повече тогава, други напротив  newsm78

Ивка, мерси за палчетата, но това твое кръвно ме притеснява... Постоянно ли е високо или само когато се случи нещо  newsm78

Когато е само долу стягането, според мен не са контракции. На мен ми се втърдява горе само, но това е като се обръща пумпала.

# 66
  • Мнения: 560
Мами минавам да си ви нагушкам набързо, всички стискате кълки нали никой да не избързва, че ще му дърпам ушите. Липсвате ми много да знаете.

За упойката не знам какво стана, според мен анестезиолога не я постави както трябва, но не съм сигурна може и от емоций да е, важното е че съм жива и здрава и беб е добре, сега се борим с жълтеничката и със страховете на мама Crazy Crazy
Иначе ми е много послушно детенцето, пожелавам на всички такава радост.

Сега ставам, че ще се кърмим след малко, надявам се се разпиша съвсем скоро.

# 67
  • Мнения: 965
И ти ни липсваш, Звездиииииии  Hug Hug Hug
Много се радвам, че е послушен, а страховете сигурно ще отминават лека-полека Simple Smile


За утрогестана - Лили и другите, майка обиколи нашите аптеки в квартала - няма. Моя мъж звъня сега на една аптекарка и тя каза, че от 4 седмици няма внос, но... скоро щяло да има.
Аз като тръгна за прегледа, ще проверя и около доки и ще докладвам пак.

# 68
  • Мнения: 98
Цитат
Ивка, мерси за палчетата, но това твое кръвно ме притеснява... Постоянно ли е високо или само когато се случи нещо  newsm78
geni_66,кръвното ми май е само на нервна почва-у нас е добре,най-много до 130 на 80 без хапчета,но стане ли време за консултация-нещо ми става.Уж съм спокойна,ама то е подсъзнателно явно.
Вчера беше 140 на 90,увеличи ми хапчетата,да видим как ще съм.
Звезди,да си нагушкаш и нацелуваш сладкия бебчо Hug

# 69
  • Мнения: 894
Момичета, не съм влизала само един ден и вие сте изписали цели 5 странички.
Попи, страхотна е новата темичка! Дай Боже, само положителни емоции в нея! Praynig
Към кого да се обърна, за да ме включи на първа страничка с термин 19.10.? newsm78
Добре дошла, Линел! Hug
Жени 66, как бе, мила,  сама се справяш с това бръснене? Като гледам си по-напред от мен, но сама и въоръжена с огледало пак не мога да се справя. Утре съм на контролен преглед и се чудя отново, как ще се боря с това изпитание!?
Иве, страхотна количка си си избрала, дано да хареса и на бебка! Peace
Звезди, важен е щастливият финал.  bouquet

# 70
  • Мнения: 2 211
Цитат
Към кого да се обърна, за да ме включи на първа страничка с термин 19.10.?

Лали, само 24 часа имаш право да редактираш поста си, вече не мога да те включа, трябваше мъничко по-рано да ми кажеш. Сега си отбелязвам и на следващата тема, ще те сложа и теб на първа страничка.

Звезди, много е хубав малкия, с тези джуджки, има да целува мадами като порасне..... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 965
Към кого да се обърна, за да ме включи на първа страничка с термин 19.10.? newsm78

пиши на Попи на ЛС, за другия път, сега май е късно...

Жени 66, как бе, мила,  сама се справяш с това бръснене? Като гледам си по-напред от мен, но сама и въоръжена с огледало пак не мога да се справя. Утре съм на контролен преглед и се чудя отново, как ще се боря с това изпитание!?
не питай, мъжо не иска да помага и това си е! Полуклекнала, разкрачена и с напипване.... Днес даже не си взех огледало Simple Smile Веднъж опитах да клекна, ама после няма изправяне

# 72
  • Мнения: 894
Попи, Жени, благодаря за отговора! Hug Като гледам, колко бързо се изписват темичките, значи съвсем скоро и аз ще съм включена в този списък.
Жени, направо ме разсмя с това подробно описание, но това си е самата истина. Laughing
Тука имаше ли момичета с конизация? Питам, защото писах еднократно в темата за конизация, но никой не се включва там. Да не би да има друга тема, за която да не знам? newsm78  

# 73
  • Мнения: 2 211
Лелеееее, бебка цял ден се мести и коремът ту ми се издува, ту е спокоен. Почнах да се параноясвам да не са контракции....просто вече е станала бая голяма и не мога да преценя, като ида във вторник при док, той ще каже.....

# 74
  • Мнения: 2 211
http://www.cutoutandkeep.net/projects/childrens-dino-hoodie

Още едно готино плетиво, аз ако можех да плета, щях да се пробвам....

Общи условия

Активация на акаунт