Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 18 тема

  • 19 739
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 589
desi_aia  ако имаш свещички, Утрогестана го взимайпрез устата. Не е хубаво да се комбинират двете, защото едното ще пречи на действието на другото.

# 31
  • Мнения: 4 651
desi_aia  ако имаш свещички, Утрогестана го взимайпрез устата. Не е хубаво да се комбинират двете, защото едното ще пречи на действието на другото.

nikolina-pikolina, при проблеми с шийката го изписват вагинално, за да я държи еластична и набъбнала. През устата не върши работа. Лекарят й май е трябвало да каже как  newsm78

# 32
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Точно това ми каза днес доктора като бях на преглед,че ще го слагам още заяото държал шийката еластична и удебелена.и аз ей така се упулих  Rolling Eyes,ама ми е за първи път и нищо незнам,даже и контракция незнам какво е,дано не ми се налага скоро де..чак към ноември  Laughing

# 33
  • Мнения: 460
desi_aia  ако имаш свещички, Утрогестана го взимайпрез устата. Не е хубаво да се комбинират двете, защото едното ще пречи на действието на другото.

nikolina-pikolina, при проблеми с шийката го изписват вагинално, за да я държи еластична и набъбнала. През устата не върши работа. Лекарят й май е трябвало да каже как  newsm78
Аз го питах веднага,според него не си пре4ат взаимно,изри4но го питах дали да не пия утрогестана,категори4ен е само вагинално.Аз съм все още без серклаж.ще ги слагам през 6 4аса редуваики и така.Добре 4е тази нощ ми е последната анална Embarassed :oops:4е съвсем щяь да #Crazy..За ходенето до 00 на мен ли4но ми е много голям проблем,като ми даде зор си ьодя,не мога да устискам Sad

# 34
  • Мнения: 4 589
desi_aia, щом е казал да редуваш, добре, давайтака. Но аз като слагах свещички, го приемах през устата.

# 35
  • Мнения: 4 651
Точно това ми каза днес доктора като бях на преглед,че ще го слагам още заяото държал шийката еластична и удебелена.и аз ей така се упулих  Rolling Eyes,ама ми е за първи път и нищо незнам,даже и контракция незнам какво е,дано не ми се налага скоро де..чак към ноември  Laughing
Ами ти нали имаше само отлепване.... ? Защо е решил да се презастрахова докторът ти?

# 36
  • Мнения: 4 589
f(x) аз имах идеална шийка и пиех утрогестан до към 18-20 г.с. по препоръка на док. Щом са й казали, нека си го приема

# 37
  • Мнения: 4 651
f(x) аз имах идеална шийка и пиех утрогестан до към 18-20 г.с. по препоръка на док. Щом са й казали, нека си го приема
И аз пих до 16-та, но не са ми казвали, че е за шийката, а заради кървенето и отлепването. За това се зачудих. Щом е казал докторът, трябва си.

Лали, намери ли някакви количества по аптеките?

# 38
  • Мнения: 258
Понякога причина за кървене в ранните седмици от бременността е прогестеронова недостатъчност.Задължително се изписва утрогестан в максималната доза.

# 39
  • Мнения: 2 211
Ставайте поспалани, никакви ви няма тази сутрин!

Аз от 7 часа съм се разработила, една камара работа свърших, сега отивам на фризьор, за да си боядисам кореняците и продължава да работя, днес съм затрупана. Ставайте на отчет  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 576
Добрутру тумбаци!

Айде на кафето, фреша си го чакайте от Дрънданела:)



От няколко дни корема ми имам чувството че ще е пръсне като диня и оттам ще изкочи човека и ще каже Та-даааа! Не знам в някакъв активен растеж ли е какво ли, ама ми е много неприятно, бивам само като съм търкулната нейде, ама ме заболява пък кръстът. А между краката как ме болят сухожилията като вървя... леле-мале.

Тъй оплаках се, вече съм спокойна  Hug

Попи, ти си нашия работен герой:)

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 09:43 от Дрън-дрън

# 41
  • Мнения: 4 651
Добро утро:),
Дрън, по едно време ми се струваше на мен, че коремът ми расте на тласъци. Събуждам се една сутрин и е порастнал Simple Smile. Сега вече расте по- равномерно. Но пък ритниците са толкова "брутални", че имам чувството, че ще изскочи от нейде другаде  hahaha

# 42
  • Мнения: 965
добро утро!!!

Фикс, има една реклама точно такава - той се събужда и тя: скъпи, бременна съм. Той мигва и тя: Момиче е /вече родила/  hahaha
Ох, Дрън, това със сухожилията ми е адски неприятно и болезено.
Попи, не се преуморявай, мила  Naughty

Стискайте палци, влизам да се бръсна  cry, че сме на преглед днес. После пък ЖК да си взема 45 дневния болничен.

# 43
  • Мнения: 473
Попииии страхотна е темата   bouquet  Hug като се видях на 1-ва страничка и кат зърнах и бебоците  Hug се разревах  Mr. Green Heart Eyes
Фикс ми и моя сега расте на тласъци Mr. Green и с минути сякаш, ставам огромна Joy леле мале hahaha
Гени 66 успех в окастрянето и внивай с извивките  Joy
Мерси за кафенцето   bouquet от дрън-дрън

# 44
  • Мнения: 117
Браво на Попи за темата.Аз се записвам само за да ви следя и отивам на вън, че с тея трусове хич не ме свърта вътре!Хубав и спокоен ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт