Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 57 003
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 513
Цитат на: Г-ца Димитрова link=topic=661468.msg22569570#msg22569570 date=134320292искам
[b
МимитоСавова[/b], аз лично бит те посъветвала добре да си помислиш за Loola, купувах я преди 6мес, бебето ми няма 4 месеца , и тежи 6кг, за мен е голям зор да я бутам ...честно, много ми идва тежка и неманеврена, качването на бордюри си е направо физическо упражнение с нея
Други минуси няма, харесвам я на външен вид...но пусто-тежи ми
 ...За другата -Sola, нямам никакви впечатления
Г-ца Димитрова благодаря ти за изказаното впечатление от първа ръка. Определено ще се замисля.  Peace
Ако има мами които знаят нещо за Sola-Mamas & Papas да изкажат своите впечатления било то положителни или отрицателни, преди да съм направила своя прибързан избор.
От месеци лутам в дилемата коя да е количката и вече искам да я избера.

# 691
  • Мнения: 2 891
МимитоСавова, тази марка отскоро се предлага в БГ. Предлагам ти да потърсиш отзиви в чижде сайтове.

# 692
  • Мнения: 1 427
За Солата не мога да кажа нищо, но за марката - само суперлативи. Имала съм 2 техни колички - и от двете съм много доволна/Pulse и Voyage/.

# 693
  • Мнения: 143
Здраврйте мами Simple Smile и аз се записвам за темата ,защото всеки ден се ровя за количка ,но още не съм попаднала на моята.....знам какво търся ,но или не го намирам или не е по нашият джоб... Hug
Надявам се с ваша помощ да я намеря,пък и имам време да я търся до края на Януари Simple Smile

# 694
  • Мнения: 513
Sola-та ми харесва като визия , размери на количката, дължината която позволява на детенцето да се чувства уютно когато спи на вън. Loola-та по същия начин, спряла съм се на Танго и Ред/нещо ми се загуби латиницата/ но ме притеснява единствено това ,че е малко по късичка 80см. , а Солата е 96см. Не ме притесняват килограмите им, в момента количката която бутам е 10кг. Не представлява  проблем и неудобство да я бутам, единствено се запъхтявам сега лятото когато трябва да изкача баира до вкъщи който е около км.  Joy #Crazy

# 695
  • Мнения: 143
http://koli4ki.com/product_info.php/manufacturers_id/29/products … f282cb800a9410c0d

Момичета тази количка най-много се доближава до мечтаната от мен количка Simple Smile моля ви за мнение  bouquet

# 696
  • Мнения: 48
Здравейте!
Много моля, ако някоя мама е ползвала тази количка да сподели отзиви:
http://www.bebemagazin.eu/product_info.php?products_id=305&o … 1be8a66623dc23f50

Знаете ли къде в София мога да намеря този модел.В Бебе маркет е свършила:(
Количката ми се счупи и бюджета е ограничен, търся нещо в този ценови диапазон като държа да е с една дръжка, да има голям багажник, да има опция за пълно легнало положение и да изкара зимата(знам, че за тези пари трудно ще се покрият изискванията), но ако може, препоръчайте количка.Спрях се също на Hauck, Оbaby, Baby design.
Благодаря  bouquet

# 697
  • София
  • Мнения: 7 645
gloria123 - във всички Бебе Маркети ли е свършила? Защото аз знам, че са повече от един магазин.
Във Вис Виталис има също на ABC Design, защо не звъннеш и там?

# 698
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Някой може ли да ми обясни като на идиот как точно да повдигам предните гуми на сензз-а? Благодаря предварително.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 395
Някой може ли да ми обясни като на идиот как точно да повдигам предните гуми на сензз-а? Благодаря предварително.

Ми то при всички колички е еднакво - като натиснеш дръжката/дръжките надолу. Друг е въпросът, ако центъра на тежестта не е разпределен както трябва, то тогава ще имаш затруднения.

# 700
  • Мнения: 57
gloria123 , аз ползвах АБЦ-то като временна коли4ка.

Не знам коя година е модела и дали са променяли не6то по нея, но на мен ли4но коли4ката не ми допадна. Тя бе6е и доста амортизирана де, нали е временна - резервна коли4ка, дадоха ни я от магазина, докато ремонтираха на6ата.

+ Голям багажник.
+ Сгъва се компактно (горе-долу, но не е компактна като коли4ките 4адър, например)

- Коли4ката бе6е много мръсна Twisted Evil, минах 5-6 пъти с мокър парцал докато се измие. Не знам дали това говори не6то за ка4еството на материята. Но hauck се по4иства по лесно.
- Седалката е 6ирока, но не и дълга. Макс е 82 см дълъг и кра4етата му висяха от коли4ката, спе6е като жаб4е със свити кра4ета;
- Много лесно се обръ6та, ако има6 по тежка 4анта на дръжката. Вади6 детето от коли4ката и тя пада назад, по4ва да се обръ6та дори докато я бута6 и натисне6 малко по-силно дръжката. След няколко седмици употреба колелото по4на да занася и да се обръ6та настрани.

Лятната ми коли4ка е тип 4адър (Hauck Sun Speed Plus), доста багаж нося нака4ен по дръжките й, не се е обръ6тала толкова 4есто колкото АБЦ-то. Може би, гре6ката я моя и е трябвало да използвам пове4е големия й багажник.

- таблата на коли4ката, не е много удобна, не е достатъ4но дълбока, ако сложи6 по-високо 6и6е, след няколко минути пада.

- Малък сенник, трябва ти 4адър.

На пръв поглед това е.

# 701
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Ми то при всички колички е еднакво - като натиснеш дръжката/дръжките надолу.
По принцип е така, но де факто явно не е. Или аз съм малоумна. Сякаш имам спомен, че тук е коментирано, че Сензз има... хм, особеност.

Друг е въпросът, ако центъра на тежестта не е разпределен както трябва, то тогава ще имаш затруднения.

Количка с детето в нея, чанта с шише вода, пакет бисквити, 4 памперса и телефон. Няма кой знае каква тежест за разпределяне. Както и да е, уж открих долу-горе как става повдигането на предните гуми. Като цяло обаче съм разочарована, очаквах повече.

# 702
  • Мнения: 155
има намаление на ABC Design 3Tec в Айко Simple Smile

# 703
  • Мнения: 2
Момичета, изчетох толкова много страници, че още повече се убедих колко е трудно да се открие подходящата количка! Благодаря на всички за мненията, които сте споделили.
А сега да попитам - къде по сайтовете могат да се намерят най-изгодно колички Mutsy Evo или който и да е модел на ABC? Искам да поръчам от чужбина, за предпочитане Англия, с надеждата цените да са по-нормални. Моля за съвет 

# 704
  • Мнения: 2 891
Няма да намериш нито едната, нито другата по-евтино в УК. Евентуално АБЦ-то в някой немски сайт на промоция - www.baby-markt.de, например.

Общи условия

Активация на акаунт