Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 57 004
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 326
http://www.mytoys.de/catalog/search/?query=abc+dasign&filter … roductsPerPage=40 и тук уж са малко понамалени някои...но пък с доставката не знам дали няма да се поизравни...

# 706
  • София
  • Мнения: 7 645
и аз много много съм гледала за чужбина и Mutsy Evo, но не намерих!

Ти вижала ли си я на живо? Ако не си, виж я, за мен сенника й е прекалено малък  newsm78

# 707
  • Мнения: 155
аз вчера като ходих в Айко да гледа 3Тек-а погледнах и някакъв модел на Xlander - мале, ми той ми се стори като танк в сравнение с АВС ...а и двете колички бяха празни ..

# 708
  • Мнения: 2
и аз много много съм гледала за чужбина и Mutsy Evo, но не намерих!

Ти вижала ли си я на живо? Ако не си, виж я, за мен сенника й е прекалено малък  newsm78

Brayda, видях я и много ми хареса. Ще погледна пак точно това за сенника, че не бях забелязала Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 1 754
Мисля си, че Ево-то ще е най-евтино в шорума им на "Симеоновско", макар цената им пак да си е висока, но поне щее е по-ниска отколкото в другите БГ магазини. Ние вероятно ще ходим да я купуваме чак началото на септември (поне аз последния месец не намерих модел, който да ми хареса повече) и тогава май ще са изцяло с новата колекция. До преди три седмици имаха останали кошчета от предишната, които бяха по-евтини (доколкото запомних разликата е единствено в цвета на тапицерията).

# 710
  • Мнения: 48
Дами, благодаря ви много за отговорите, раубедих се за ABC-то.Сега искам дави питам за тази триколка(ако някой я е ползвал), много ли е тежка и доволни ли сте от нея:
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xtreme-Pushchair-Travel-Sys … 3,default,pd.html
Благодаря много!

# 711
  • Мнения: 1 427
Онзи ден получих поръчаната Chicco Snappy и останах много приятно изненадана. В смисъл че за тази цена не очаквах нещо толкова качествено.
Исках количка подходяща за 2-годишно, тоест за дете което предимно ходи само, но отвреме на време иска да си почива или да подремне в количката. Трябваше да е:
-лека/под 6кг/, малка, компактна  
-да се сгъва бързо и лесно
-да има сенник
-да е ниска, за да може да се качва и слиза само
-да е лесна за управление
-да има полулегнало положение
Доста се чудих за Макларън Триумф, ама не ми се давахd 100 паунда за количка, която ще се ползва за кратко, а Чикото е наполовина и отговаряше на всички изисквания. Всъщност се оказа точно като старата СТ 06, но с леко подобрен дизайн.
Много съм доволна - материята е хубава, не е като басма както на повечето колички от тоя клас, сенника пада силно напред и няма нужда от чадър, в цената влиза и дъждобран и калъф за пренасяне - много удобно за пътуване със самолет. Вече излизах 2 пъти на разходка - добре се бута, стабилна е, на детето му е много удобна, седалката е много широка и дълга - дори и каката която е 100см и 14кг се повози и и беше удобно. Седящата част е дълга, стига до свивката на коленете и детето не се изхлузва. Багажника не е голям, но е достатъчен. Дръжките са средно високи - за моята височина/164/ са перфектни. На предната ми количка бяха високи и бях все в поза "кученце"  Laughing
Единствения недостатък е че металната ос между спирачките дрънка по неравностите и леко дразни. Накратко - ако някой търси лека, удобна, практична и евтина лятна количка за дете над 1 годинка и не държи на фешън дизайна - силно я препоръчвам.
Ето тази е моята:


Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 00:05 от E.L.

# 712
  • София
  • Мнения: 44 326
Дами, благодаря ви много за отговорите, раубедих се за ABC-то.Сега искам дави питам за тази триколка(ако някой я е ползвал), много ли е тежка и доволни ли сте от нея:
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xtreme-Pushchair-Travel-Sys … 3,default,pd.html
Благодаря много!

за тази сума бих предпочела фил и тедс.

E.L. - да ви е честита Peace

красотичка

# 713
  • на североизток
  • Мнения: 460
Някой може ли да ми обясни като на идиот как точно да повдигам предните гуми на сензз-а? Благодаря предварително.

Ми то при всички колички е еднакво - като натиснеш дръжката/дръжките надолу. Друг е въпросът, ако центъра на тежестта не е разпределен както трябва, то тогава ще имаш затруднения.

 Grinning При Сенза е малко по-различно, точно, защото центъра на тежестта е много добре разпределен и трудно можеш да го нарушиш Peace
Аз и друг път съм обяснявала, ама пак да повторя: не натискаш право надолу дръжката, а правиш нещо като кръгово движение с ръцете - първо напред, нагоре, към тебе и тогава надолу. Но всичко това става за секунди и когато количката се движи е по-лесно. Като че ли искаш да се засилиш да я бутнеш напред, но изведнъж сменяш посоката на ръцете и я надигаш.
С две думи, като видиш тротоар, надигаш количката мааалко по-рано на задни гуми, а не да стигнеш до тротоара, да спреш и тогава да натискаш надолу. Използваш инерцията.
Много е трудно да се обясни така, то трябва да се усети, но надявам се да намериш своя начин.



Ауууу, това новото Запче ли е Heart Eyes Моята неосъществена любов Heart Eyes

Е.L. Честито!!! Със здраве да си я ползвате двечките!

# 714
  • Мнения: 1 427
  bouquet мерси

# 715
  • София
  • Мнения: 44 326
iv4i_79 - не TFK dot - limited

# 716
  • Мнения: 0
За този модел чували ли сте някакви проблеми?

# 717
  • на североизток
  • Мнения: 460
smile3555 Да бе, хем се чудих за 4те гуми и за символа на калъфа  Laughing Тя как се сгъваше, заедно с плата, нали?

# 718
  • Мнения: 2 559
E.L., честито ви возило! Simple Smile

Някой питаше за Xtreme на Mothercare, моя позната е с такава и не е особено доволна, особено пък като за количка от 1000лв Crazy

# 719
  • Мнения: 7 995
Eво-то навсякъде в България е на една и съща цена. Не мисля, че сенника е малък, но така или иначе една количка трябва да си има и чадърче.

Общи условия

Активация на акаунт