Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 56 983
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 891
Понеже съм използвала сервиза на Ивентас съм длъжна да ви уверя, че са били изключително коректни и са ми сменяли шаси за минимална повреда след изтичането на първата година без каквато и да е било разправия. Цялата манипулация след занасянето е траяла не повече от 10 мин - попълниха  ми сервизната карта с номера на новото шаси и това беше. Нито хъц, нито мъц!

# 736
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
iv4i_79, благодаря ти, че отдели от времето си за да ми отговориш.  Hug

Бутам Сензз-а вече седмица и... не стават по-добре нещата. Долу-горе се справям с вдигането, но изобщо не съм доволна. Вярно, стабилна е и детето я използва за катерене, но тази стабилност, която не ми е толкова важна, отнема от маневреността. Явно съм свикнала на хубавото с макларъна, който макар и с две дръжки, се бута много по-лесно с една ръка и всякакви препятствия се преодоляват с минимално усилие. Освен това уж са еднакви килограми, а Сензз-а го чувствам много по-тежък и тромав. Май сбърках като не взех Нуна, но здраве да е. Тази ще се ползва за по месец в следващите 2 години и ще я изтърпя някак. Но след всички изчетени ревюта и положителни мнения се чувствам много странно, че не ми харесва, но каквото е - това е..

# 737
  • на североизток
  • Мнения: 460
Моля, няма проблеми!
Вярно, че човек като свикне с нещо, после трудно се настройва на друго. Пък Сенза наистина си има своите особености(както всяка количка, де). Въпроса е дали човек е готов да ги преглътне в името на нещо друго - удобство на детето, стабилност, здравина, компактност, визия...На мен пък ми беше писнало да чупя колички и да се чудя на всяка дупка дали ще мога да продължа нататък Mr. Green Вече цяла година ползвам Сенза и не е мръднала, съответно и аз съм спокойна.

# 738
  • Мнения: 46
здравейте,
не знам дали въпроса ми е за тук, ще се радвам ако можете да ми помогнете Rolling Eyes
търся си резервни части или по скоро гуми за zooper boogie. ако случайно сте срещали някъде ще съм ви ужасно благодарна - желая Ви усмихнат ден  bouquet


atadar, предполагам, че щом търсиш резервни части имаш такава количка. Аз много я харесвам. Може ли да споделиш мнение за нея - кг, маневреност и най-важното, подходяща ли е за новородено.

# 739
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
iv4i_79 - разбира се, на един му е удобно едно, на друг - друго. Далеч съм от мисълта, че всички тези хора, доволни от Сензз, си измислят - просто не е за мен. Wink Поне се убедих, че за себе си не съм сбъркала с основната си количка, която макар да е грозновата, ме удовлетворява по всички други параграфи.

# 740
  • Мнения: 2 558
Момичета, нямам много време да се включвам в темата напоследък, но ви чета редовно.  Blush
Ето Н О В А Т А  Т Е М А , че тази вече е на 50 страничка  Hug

# 741
  • Мнения: 79
Здравейте, не успях да се включа в новата тема, все още съм нова в този сайт, но искам да попитам дали някоя мама не си прадава количката Nuna Pepp, тази която е с легналото положение? Ако случайно някой има инфо или предлага този модел, моля да ми се обади на тел: 0895600943, казвам се Дидка. Благодаря ви!

# 742
  • София
  • Мнения: 195
В продавлник има

# 743
  • Мнения: 79
разгледах ги там, но едната е лилава, другата е без легнало положение, а третата е продадена, днес се обадих да я оферирам, но вчера са я продали Sad

# 744
  • Мнения: 0
Zdraveite,iskam da popitam za otzivi za Mamas and Papas Sola ? Poneje sam se speqla na tazi kolichka i na Coletto koito sa polski Simple Smile Blagodarq predvaritelno Wink

# 745
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
От къде намери толкова стара тема?  Grinning Новата е  23 номерPeace
 

# 746
  • Мнения: 0
Ami kakto moje bi lichi sam nova i o6te ne moga da se orientiram mnogo v saita,blagodarq Simple Smile

# 747
  • Мнения: 21
Привет на всички! Извинявам се ако въпросът ми се стори стори странен. Нямам опит, живот и здраве скоро ще имаме момиченце. Купихме количка, т.е. поръчахме от е-маг. Комбинирана е, като цяло има добри характеристики. Когато я сглобихме осъзнах, че лятната седалка няма напълно легнало положение и това много ме тревожи, когато детето заспи винаги ще я има тази чупка в кръстчето и дупето присъща на седналия, колкото и да я наклоня. Моля за вашето мнение, мисля че когато заспи трябва да ляга изцяло, не да е сгънато.

# 748
  • Мнения: 21
Привет на всички! Извинявам се ако въпросът ми се стори стори странен. Нямам опит, живот и здраве скоро ще имаме момиченце. Купихме количка, т.е. поръчахме от е-маг. Комбинирана е, като цяло има добри характеристики. Когато я сглобихме осъзнах, че лятната седалка няма напълно легнало положение и това много ме тревожи, когато детето заспи винаги ще я има тази чупка в кръстчето и дупето присъща на седналия, колкото и да я наклоня. Моля за вашето мнение, мисля че когато заспи трябва да ляга изцяло, не да е сгънато.
Цитирай

# 749

Общи условия

Активация на акаунт