Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 57 004
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Eво-то навсякъде в България е на една и съща цена. Не мисля, че сенника е малък, но така или иначе една количка трябва да си има и чадърче.

Да кажа и аз какво мисля за ево. понеже го тествах и сравнявах когато ходих да гледам x-lander xa и x-move. На евото седалката му е супер тясна. няма помпащи колела и подскача по тротоара като бертони. И за тази цена според мен си е една екзотика. За сениника няма какво да говорим -лятото едва ли ще предпази от слънце а в студеното време от студ и вятър. Определено не ме грабна. Е единствено визията на рамката ама няма как да я комплектовам с друга седалка. Пък и на мутси всички аксесоари са супер скъпи и са все отделно от количката. да не говорим че и самата количка е на части- рамка, седалка, кош, чувал, чанта и тнтнт. И всичко като го сметнеш и става цифра. Дори и с валчерите и отстъпките на ново бебе от 10 % пак не е оферта. Не че лично мен ме притесняват 200-300 лв разлика но. Според мен практично погледнато не струва тези пари сравнявайки я с конкурентни предложения на други марки.
А сравнявали ли сте кошове за новородено на х-ландер-мутси-куини-абц-тфк-бебекомфорт ? Като какчество-комфорт-цена ?

# 721
  • София
  • Мнения: 7 645
rdamascena - и аз като теб мисля същото за Мутси Ево - страхотна на визиця, страхотна в маневреност и килограми, страхотна компактност, но тясна седалка, малък кош за новородено, много много плитък сенник, а тук си духа много вятър и дъждове идват неочаквано... смятам че въобще няма да пази не само от слънцето (за него може и чадърче), но главно от студ и вятър!
И аз отидох да сравня X-ландер и Ево и аз видях същите недостатъци. Парите за мен не бяха проблем и щеше да си я купя тази количка, ако поне сенника й беше като на лендърите Simple Smile А и има само 1 година гаранция, което също според мен е много много голям минус!

На Бебекомфорт зависи за кой кош за новородено става дума - хубави са много, на мен ми харесват Simple Smile Коша на ABC Mamba също е хубав - голям и широк, както и на Х-Лендър, за другите не мога да кажа!

Имам една позната с Х-Лендър и бебето й се вози над 6 месеца в коша за новородено когато времето беше по-студено, защото коша има повдигаща се седалка и бебето можеше да си седне удобно и топло вътре Wink

# 722
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте,
не знам дали въпроса ми е за тук, ще се радвам ако можете да ми помогнете Rolling Eyes
търся си резервни части или по скоро гуми за zooper boogie. ако случайно сте срещали някъде ще съм ви ужасно благодарна - желая Ви усмихнат ден  bouquet

# 723
  • Мнения: 2 891
За пореден път ще напиша за неразбралите. Всички стоки в ЕС са с гаранция 2 (две) години!

# 724
  • Мнения: 513
Онзи ден получих поръчаната Chicco Snappy и останах много приятно изненадана.
E.L. от къде си я поръча ?

# 725
  • Мнения: 513
за тази сума бих предпочела фил и тедс.
красотичка


Angel_Dust коя е тази количка не я намирам в нашите сайтове, кажи и модела. Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 44 326
писах и там, аз мн я харесвам от както се появи - TFK Dot - това е limited цвят, има я тези са от бг сайт снимки. http://www.babylux.bg/cat/tfk/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0% … D1%87%D0%BA%D0%B8 малко е почти 2 пъти по-скъпа от стандартните цветове... иначе аз от стандартните жълтичкото мн харесвам.

# 727
  • Мнения: 13 512
Много хубава количка е Дот-а. Една от най-хубавите летни колички- лека, компактна сгъната, мноого маневрена, широка седалка, голям сенник. Абе всичко хубаво събрано в едно!

# 728
  • Мнения: 1 427
ами аз оттук, юк, си я поръчах. 60 паунда е с доставката, ама гледах и в кикиморско царство я имаха в каталога на съвсем малко по- висока цена. само ото описанието не е ясно дали включва и багажника и сака за пренасяне - тук влизат в цената.

Онзи ден получих поръчаната Chicco Snappy и останах много приятно изненадана.
E.L. от къде си я поръча ?









Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 23:51 от E.L.

# 729
  • София
  • Мнения: 7 645
jj okocha - и аз така знам за гаранцията, но отиди да спориш с производителя! На Мутси Ево гаранционната карта от производителя е 1 година, това ми го казаха и от официалния им представител в България, както и от 2 магазина, в които отидох!
Нека, ако някой я ползва или си я е взел да каже колко е гаранцията!

Аз лично много бях заинтересувана от количката и дори бях приготвила парите да я купувам и се отказах в последния момент. Бях разучила всичко което ме интересуваше!

# 730
  • Мнения: 7 995
За гаранцията на Ево-то: За металните части е 2 години, за плата и гумите е 1 година.

# 731
  • София
  • Мнения: 7 645
celika - Благодаря, значи 5-те телефонни разговора, които съм направила са били напълно ненужни, защото явно никой не е знаел!

# 732
  • София
  • Мнения: 44 326
ам те така няма да знаят и ако евентуално ти се наложи да ползваш гаранцията вероятно... още повече ако на картата си пише 1 година...

# 733
  • София
  • Мнения: 7 645
Наистина ми показаха гаранционната карта и пишеше  1 година! Кой знае какво са ми показали... аз тогава страшно се потресох, че количка дето като купиш всичко даваш около 1300лв, че и нагоре има само 1 година гаранция!
Обясниха ми, че произхода на количката, не е от страна в Европейския съюз, за това е само 1 година, което пак е пълна глупости и прости мисли... но както и да е Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 44 326
ако съм аз и гаранцията наистина ме вълнува, просто бих ги сиктердосала на момента.

представи си  само как нещо става, трябва да ти оправят количката, те почват да ти се пазарът, че е минала година, ти почваш, ама в БГ е 2 год... стигате до  КЗП примерно, точи се забавлението , изискващо много  нерви примерно месе-два.... през това време ти и детето си стоите без количка или си принудена да си купуваш нова....
В смисъл за мен това си е чиста селяния като почнат някакви такива от рода "не е от страна в Европейския съюз, за това е само 1 година"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт