BB кремове - 2

  • 99 065
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 712
         Благодаря момичета за отговорите .

# 46
  • Мнения: 909
Дами,пробвах Diamond absolute total.Това е първият бб крем,който ползвам и не мога да направя сравнение спрямо друг,утре ще пробвам Ориент голд-лилавия,а в други ден розовия скин.Кожата ми е суха,нямам пъпки,спукани капиляри,белези и тнт,но имам огромно петно на челото,високо на двете скули и над устните,спрямо тези недостатъци ще кажа,че крема има покритие над средното,сложи в джоба си 99% от фон дьо тените ми и от горе на това изглежда много естествено.Цветът ми пасна веднага,не ми е сивеел,розовеел или жълтеел,нямаше нужда да изчаквам да се адаптира,има много естествен цвят.С наслагване бих постигнала пълно покритие.На опаковката пише-Blooming Jewel Complex making skin more shimering and shinihg like jewelry  Joy.Вече 40 минути чакам да попие,но си има блясък,казвам го за дамите търсещи мат ефект като мен.Не е грозно,дори прави още по-естествено излъчването.Не се сещам друго,ако имате конкретен въпрос питайте  bouquetП.с-днес имам час при зъболекаря,ако издържи потенето което става там го признавам Laughing

# 47
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пристигнал ми е Лохашила, днес ще го взема. Тези дни ще дам първите си отзиви за него.  Peace

# 48
  • Miami
  • Мнения: 412
tamar , много благодаря  Hug   bouquet Хареса ми това, което казваш  Grinning
Един въпрос:сложи ли крем преди тотала?

"Blooming Jewel Complex making skin more shimering and shinihg like jewelry" -  много обещаващо, ще заслепиш някой по улиците    Joy

# 49
  • Мнения: 532
Повтарям си питането от предишната тема - ако някоя от вас има свободна мостричка на Скин79 ВИП Голд и би я споделила, моля да ми пише на лични. В замяна мога да предложа сашета от Хот Пинк и от оранжевия Hug

# 50
  • Мнения: 909
Кори,тъй като незнаех как ще се разнася си сложих бебешкия крем на Нивея,защото  попива за секунди на моята кожа.Зимата предполагам,че този блясък ще ми е от полза,но сега си ръснах малко безцветна пудра,не мога да се възприема с блясък.Обичам мат ефекта плюс хайлайтър.По-късно пак ще пиша дали се е задържал на кожата ми и в какво състояние е,а утре ще мога да го сравня с друг бб крем.Аз лично очаквах по-малко от тези кремове,за това съм доволна:)

# 51
  • Мнения: 1 666
Такааааа... да отчета и аз първи впечатления от използването на ВВ крем!

Поръчах си  и онзи ден получих Baviphat за мазна кожа.
Отзивите в предишната тема бяха добри - че матира, че покрива и т.н.
Използвам го вече два дни.
Явно е наистина пригоден за мазна кожа, защото на мен ми идва даже малко твърде сух, но кожата ми вече (все пак работя по въпроса) не е от най-мазните, по-скоро лъсвам при претопляне и изпотяване. Има лек пудрен завършек, който дава ефект на матирана кожа. За прикриване на белези (имам някои стари от пъпки) не мога да твърдя, че е много добър (фдт ми определено върши по-добра работа с покривността), но аз и не смея да мажа по много заради цвета. А цветът ми идва твърде бяло-сивкав върху кожата. Затова първия път сложих върху крема малко фдт, а днес опитах с пудра да изравня. Но определено ми е светъл. Може би и аз вече леко съм потъмняла от слънцето, въпреки че кремовете и фдт ми са с фактор 15. Като цвят може за зимата да ми пасне, но пък тогава се чудя дали няма да ми дойде в повече сухотата.... Както и да е, ще му дам шанс още няколко дни, за да видя има ли и някакъв друг ефект за подобрение състоянието на кожата. Но определено мога да потвърдя, че дори и във вчерашната жега не мръдна като матиране изобщо, грам не лъснах!

Сега съм се зачудила на този Skin79 Intense Classic Balm, който се коментира със снимка по-горе... Някой спомена, че е тъмничък... Може би него ще поръчам...

# 52
  • Мнения: 422
els, би ли дала линк към въпросния ББ крем на Baviphat  Peace

# 53
  • Мнения: 616

Сега съм се зачудила на този Skin79 Intense Classic Balm, който се коментира със снимка по-горе... Някой спомена, че е тъмничък... Може би него ще поръчам...

Според мен не е тъмен, по-скоро не е чак толкова сивеещ, колкото например розовия СКин79, но си е светличък.

http://4.bp.blogspot.com/--PFrdttW3q0/TrWOWDOEpaI/AAAAAAAABhY/Sk … /oskinbbcream.jpg

http://kapetinapay.blogspot.com/2008/11/bb-cream.html

Към всички: мисля, че ако можете поне долу-горе по скалата на МАС да си определите цвета на кожата, ще ни е доста по-лесно да си говорим за цветове конкретно.

# 54
  • Miami
  • Мнения: 412
Към всички: мисля, че ако можете поне долу-горе по скалата на МАС да си определите цвета на кожата, ще ни е доста по-лесно да си говорим за цветове конкретно.
MissNellie, каква е тази скала на МАС?

# 55
  • Мнения: 616
Става въпрос за номерацията, която МАС използва за ФДТ си. В последните годни стана доста популярно да се използва универсално като референтна стойност по блогове, ревюта и форуми (онези числа NC 20, NW 20 например, които често се мяркат).

Най-лесно в магазина на МАС да ви определи консултант. Или може да се ползва и матрицата на Темпталия, малко по-трудно но възможно, да се съпостави с оттенък на ФДТ по-известен  който се ползва.

http://www.temptalia.com/foundation-matrix

# 56
  • Мнения: 909
След последния ми коментар днес излязох,носих Елиша на ръце в най-голямата жега до една приятелка,от там отидох на зъболекар и докато отида да я прибера светнах така,че от Аец могат само да ми завиждат.Изтрих се и се намазах този път с лилавия скин-спрямо тотала е по-покривен и по-кремест,но и двата е абсурд просто да ги нося без пудра от горе в тези жеги.Ще опитам оранжевия,прочетох,че е с мат ефект.Иначе и на двата цветовете ми паснаха,но изглеждах така както само ако ви цитирам коментара на мъжа ми след като ме видя ще можете да си представите-"Днес доста си се поизпотила" Shocked Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 936
MissNellie, аз съм с NC40 на MAC. Дали ще ми пасне Миша 27, който вече поръчах? Какъв друг ББ крем да тествам?
И още един въпрос, който не е много за тук - след като имам MAC Pro Longwear NC40, това означава ли, че мога да си купя какъвто и да е друг ФДТ на МАС с този цвят и да съм сигурна, че това е моя цвят?

# 58
  • Мнения: 909
Току що нанесох розовия скин.Много ми хареса.Покривен е,не ми стои сивкаво или изкуствено,попи веднага.Доволна съм:)

# 59
  • Miami
  • Мнения: 412
Днес си взех розовия ББ крем на Baviphat. Нямам търпение  да го пробвам утре  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт