Седем часа разлика сезон 2: Голямата игра продължава... - тема 13

  • 53 292
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 181
Скрит текст:
Мислите ли, че Милото повярва, че Коцев е виновника?
За мен, организатора на сцената в ресторанта е именно Коцев. Още, когато Христов му се обади и му каза, че Таня е тръгнала към генерала, и Коцев посика 1 час, бях сигурна, че ще убие генерала и ще натопи Таня, поведението в болницата му е показателно. Не се съмнявам, че сцената в ресторанта отново е подготвена и дирижирана от Коцев, не от Гончев, Иванов и т.н.
Интересно ми е, в новият сезен, дали Таня и Милото ще се съюзят срещу Коцев? Мисля , че това ще е линията, как да му отмъстят, видя се, че е сериознен противник и няма да е лесно да се спрявят с него, а и той ги познава максимално добре, както видяхме по-добре и от самите тях.

# 46
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Скрит текст:
Мислите ли, че Милото повярва, че Коцев е виновника?
За мен, организатора на сцената в ресторанта е именно Коцев. Още, когато Христов му се обади и му каза, че Таня е тръгнала към генерала, и Коцев посика 1 час, бях сигурна, че ще убие генерала и ще натопи Таня, поведението в болницата му е показателно. Не се съмнявам, че сцената в ресторанта отново е подготвена и дирижирана от Коцев, не от Гончев, Иванов и т.н.
Интересно ми е, в новият сезен, дали Таня и Милото ще се съюзят срещу Коцев? Мисля , че това ще е линията, как да му отмъстят, видя се, че е сериознен противник и няма да е лесно да се спрявят с него, а и той ги познава максимално добре, както видяхме по-добре и от самите тях.

Скрит текст:
Абсолютно подкрепям. Христов е организирал всичко по нареждане на Коцев. Обадил се е на Иванов и на спец частите.
Последната сцена в която дадоха изражението на всеки един от тях беше чудесна. Прекрасен режисьорски замисъл и перфектна актьорска игра. По лицето на всеки един можеше да се прочете страшно много.

# 47
  • Мнения: 931
Скрит текст:
Мислите ли, че Милото повярва, че Коцев е виновника?
За мен, организатора на сцената в ресторанта е именно Коцев. Още, когато Христов му се обади и му каза, че Таня е тръгнала към генерала, и Коцев посика 1 час, бях сигурна, че ще убие генерала и ще натопи Таня, поведението в болницата му е показателно. Не се съмнявам, че сцената в ресторанта отново е подготвена и дирижирана от Коцев, не от Гончев, Иванов и т.н.
Интересно ми е, в новият сезен, дали Таня и Милото ще се съюзят срещу Коцев? Мисля , че това ще е линията, как да му отмъстят, видя се, че е сериознен противник и няма да е лесно да се спрявят с него, а и той ги познава максимално добре, както видяхме по-добре и от самите тях.
Скрит текст:
Аз мисля, че Милото се усети. В момента, в който видя, че Таня изобщо не се вълнува от случващото се наоколо и е съсредоточена само в Коцев, най-малкото се усъмни, дори и да не е повярвал напълно.

Чудя се дали Коцев отлагаше и чакаше идването на спец частите, или Христов беше организирал сам нещата? Не знам защо, но оставам с впечатлението, че тоя Христов дърпа доста конци...

И, Теди, да, права си за татуировките, аз не знам защо се заблудих.
Скрит текст:
На Слав е на дясната ръка татуировката, въпреки че пък убиецът на брат му като че ли не изглежда като него. Тоест, пак отиваме на Латиноса, който пък що дири в софийски хотел да стреля по Миро си остава загадка... newsm78

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 10:10 от Lulu25

# 48
  • Мнения: 61
Поздравления за daniela.qnkova и новата тема. Колажите и текстовете към
тях са много подходящи!
Аз във 26 и 27 видях как Христов тайно се опитва да звъни на някого. Сцената бе-
ше на полето където намериха момичетата. Не знам още с кого мога да го свържа,
но не ми харесва този човек.
Очаквам с нетърпение финала! Междувременно, се надявам да поддържаме духа
в любимата ни тема. Трети сезон дано е наесен. Искам Таня и Милото в екип, по сле-
дите на Коцев и Лука! Би било интересно замен. А присъствието на Пол в БГ- София,
само ще увеличи удоволствието ми. Боян и Нина не послушаха съвета на Таня и Распу-
тин вече започна да действа. Боян е вече отстранен. Колко е проницателна Таня Стоева!
Распутин не я хареса, защото пред нея неговите пиеси не минават. Тя не беше впечатлена
от него и той се почувства неудовлетворен. Аз виждам голям символизъм тук.

# 49
  • София
  • Мнения: 627
Да ви следя  Blush

# 50
  • Мнения: 1 919
Страхотна тема. Жалко, че ще оставят сезона толкова на кръстопът.
Какво е предупредила Таня, Нина и Боян?

# 51
  • Мнения: 67
Айде за финал и финалния епизод на сезона - 28  епизод Simple Smile

http://depositfiles.com/files/ev1qtkvxg

# 52
  • Мнения: 61
Страхотна тема. Жалко, че ще оставят сезона толкова на кръстопът.
Какво е предупредила Таня, Нина и Боян?
Предупреди го да бъдат заедно, за да не може Распутин да командва. А те се
разединиха и Распутин взе да се разпорежда.

# 53
  • Мнения: 61
Ей, daniela.qnkova, страшна си!   bouquet

Развила си изненадващо добре идеята за шахматната игра...
Нищо не разбирам от шахмат, затова разясни ми моля те какво е "дамски гамбит", но възможно най-простичко ... Чичко Гугъл ми дойде малко сложен ...


Според скромните ми познания по шаха, мисля че това е когато първият ход в една партия е пешката, която стои пред царицата.
Съвсем вярно.

# 54
  • Мнения: 6 529
Как пък никой досега не е забелязал татуировката на Христов, нали не ходи все с дълги ръкави?  Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 2 802
Много кръпки, много нещо, особено това заиграване с татуировките...
В този сезон не трябваше ли да разберем коя е майката на Роки и малко повече за майката на Явката...? Срещата между Тео и леля му остана да виси някак във въздуха и други сцени не на място, които също нямаха развитие.
Чакаме сблъсъка на титаните, дано да е наесен.

# 56
  • Мнения: 6 529
Много кръпки, много нещо, особено това заиграване с татуировките...
В този сезон не трябваше ли да разберем коя е майката на Роки и малко повече за майката на Явката...? Срещата между Тео и леля му остана да виси някак във въздуха и други сцени не на място, които също нямаха развитие.
Чакаме сблъсъка на титаните, дано да е наесен.

Както и докъде може да стигне лудостта на Распутин. Първият сезон завърши с нападението над Мая и убийството на Миро, втори свършва и все още никаква развръзка  ooooh!

# 57
  • Мнения: 61
Една история приключва- Васко и Аги. Там нещата се изясниха.
Мария Статулова играе чудесно.

# 58
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Момичета, няма нуждя да пускате постове само за "запис да ви следя". До името на темата с червено е написано ново.
Като го натиснете, ще ви отвори темата там, където сте спрели да четете. Naughty

# 59
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Момичета, няма нуждя да пускате постове само за "запис да ви следя". До името на темата с червено е написано ново.
Като го натиснете, ще ви отвори темата там, където сте спрели да четете. Naughty

Да,ама винаги трябва да имаш поне един пост в темата за да ползваш червения бутон.

Общи условия

Активация на акаунт