Целулит - 3 тема

  • 86 072
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
студиото е много добро, разполагат наистина с отлична техника, но не зная какво ще прилагат - дали нея и загрявщ гел или друго  Rolling Eyes

в това студио - постигнах за 1 път в живота си - тотално ликвидиране на всичко

все пак всичко е индивидуално - но поне не очаквам да предлагат измишльптини, хигиената е на много високо ниво, преди и служителите бяха (сега не сная)  Peace

# 46
  • Мнения: 24
на мазните продукти пише - масажен крем, масажно масло - т.е. за масаж  Peace

ако харесаш нещо - пусни линк да го изкоментираме, ако не си сигурна  Peace

Аз мислих да вляза в някой магазин с голям избор (Кауфланд, Дм....) и да си избера нещо от рода на

Билка


Дева


Балеа


Евелин


и другите такива по - масови марки...

Ако имате информация кой не е мазен  Hug

# 47
  • Мнения: 5 647
От изброените по-горе гелове съм ползвала всички без Балеа. Ефект 0.

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
мисля, че и четирите стават  Peace (щом е гел - не е мазно  Peace)

последните два не съм ги ползвала  Peace

# 49
  • Мнения: 24
мисля, че и четирите стават  Peace (щом е гел - не е мазно  Peace)

последните два не съм ги ползвала  Peace

Значи се насочвам към геловете! Благодаря за пореден път   bouquet

Caipirinha, аз искам да го ползвам по - скоро като завършващ продукт, а не като основен за борбата с целулита  Peace Иначе действам с фитнес,контрастни душове и вендузи с икаров,а сега и с някое от тези гелчета

# 50
# 51
  • Мнения: 2 229
На мен много ми харесваше гелът на Билка с грозде, даже сега ще си го купя пак, не че маха целулит, но мирише супер и кожата се усеща хубава след това, не е мазен изобщо. Simple Smile

# 52
# 53
  • Мнения: 1
Искам да изкажа и аз мнение относно целулита.

Не съм имала много голям проблем с него, но го имах и се изчисти постепенно след като започнах
да пия повече вода, да правя упражнения и намалих приема на сол (понякога дори не
слагам никаква сол, особено в салатите).

# 54
  • София
  • Мнения: 5 193
Здравейте, момичета!

Започнах с ръчните масажи в салон и имам следния въпрос - трябва ли да ме боли, за да има ефект? Защото мен не ме боля, съвсем лекичко само.  Rolling Eyes В смисъл - добрият антицелулитен масаж равен ли е на болка?  newsm78

Преди съм правила LPG и там имаше места на които болеше (дупето отсрани)  Confused , а и нещо друго с машина правих миналата година, ма пусто му забравих името - и то болеше, даже краката ми бяха в синки..

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
болката е функция на:

1. какво е състоянието на тъканите, ако има "излишности", които притискат нервчетата боли повече;
2. силата на "масажа", вакуума ....колкото по-силно,  толкова повече се усеща

хубаво е да се усеща, че нещо се прави; не мога да кажа, че болката е критерий  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Т.е. не е необходимо да ме боли, за е ефективен масажа, така ли?
Събота и неделя пък съм на друг - с ендузи, да видим там как ще е.  Crazy

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да, не е нужно да боли, но е хубаво да усещаш - вакуума или натиска или както се въздейства  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Мерси! А от Веласмуут има ли ефект? Или препоръчвате ръчен масаж?

# 59
  • Мнения: 7
Здравейте! Да се включа и аз в темата за целулита, тъй като ми е фикс идея вече Grinning Аз съм със смесен целулит, откакто се помня!   Sad Сега съм предприела борба с него, чрез тренировки, повечко вода, грейпфрути, масло на икаров и вендузи. 2 месеца вече се мъчим и не забелязвам ефект..... имам чак на прасеца, ужас е  Cry 
Kashmir добре подхвана  веласмуута защото и аз много се интересувам от него Simple Smile
Иначе гледам в този сайт има много интересни упражнения и съвети : http://fitnesinstruktor.com/

Общи условия

Активация на акаунт