Целулит - 3 тема

  • 86 073
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
И аз да се запиша, за да следя. Почвам да си подновявам тренировките (т.е. фитнеса) и тъкмо ще започна с повечко кардио, за  да вляза във форма. Правя вендузи с масло Икаров и за 1 месец всеки ден по 5 минутки на крак  - резултата - нямам целулит на бедрата. Остана дупето, затова продължавам. Мисля да правя - фитнес (предимо кардио)+  вендузи с маслото на Икаров + контрастни душове + кремче п/в целулит!

П.п. като стана въпрос за упражнения - споделете ефективни такива за дупето, без да са силови Simple Smile

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
например клекове без тежести  Peace

също, бягане, крос тренажор - идеята е да ги правиш на най-слабата степен (без да ти е трудно), но бързо  Peace

# 32
  • Мнения: 2
означава, че положението се подобрява  Blush Heart Eyes

Дано, дано Simple Smile  Heart Eyes

То се вижда де, аз даже се удивих, понеже имам този проблем от близо...леле,10 години! Още от пубертета. Иначе съм пробвала масажи и кавитация, но не помогнаха. Вендузите са първото нещо, което има резултат, направо не мога да повярвам.  Party

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Party Party Party и постоянството е най-важно  Peace

# 34
  • Мнения: 569
Аз започнах фитнес, залагам само на кардио. Приемам съвети всякакви относно тренировките.
Отделно ще подновявам масажите с вендузи и кремче.
Мислите ли, че тази комбинация ще бъде достатъчна за изчистване на видим целулит? Като ви чета разбирам че при повечете действа. Ох, дано  Praynig

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Лично за мен удачната стратегия е да се започне с по-активна терапия - примерно велашейп - 10 процедури през ден, паралелно с това се правят и вендузи всеки ден и като свърши вела шейпа се продължава с вендузи всеки ден, спорт, хранене - това е ясно.

Добавките "постоянно" като поддръжка за кожа, тъкани (нямам предвид - едно и също да се пие нон-стоп, а да има поддръжка с разнобразни продукти).

При мен мисля добър ефект дават и протеолитичните ензими  Peace

# 36
  • Мнения: 0
Как мислите, били имал ефект такъв масаж с мед? http://blog.malinka.bg/2012/05/blog-post_16.html

# 37
  • Мнения: 24
например клекове без тежести  Peace

също, бягане, крос тренажор - идеята е да ги правиш на най-слабата степен (без да ти е трудно), но бързо  Peace

С бягането хич не се разбираме, но ще се възползвам от другите - благодаря!
И още един въпрос - мисля да си купя нещо за мазане след процедурите и т.н. - по - нагоре беше  писала да не е мазно.Има ли начин в магазина да разбера кой продукт не е мазен? По някоя съставка или по някакъв друг начин?  newsm78

# 38
  • Мнения: 569
На повечето продукти пише дали са предназначени за масаж или само се нанасят с леки масажни движения, което определя и консистенциятя им.
Едните са мазни- за ръчен масаж или вендузи, а вторите попиват бързо и имат козметичен ефект.

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 18:17 от nikitita

# 39
  • Мнения: 24
На повечето продукти пише дали са предназначени за масаж или само се нанасят с леки масажни движения, което определя и консистенциятя им.
Едните са мазни- за ръчен масаж или вендузи, а вторите попиват бързо и имат козметичен ефект.
Тоест да си взема такъв, с който не пише, че трябва масаж...  Embarassed

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
на мазните продукти пише - масажен крем, масажно масло - т.е. за масаж  Peace

ако харесаш нещо - пусни линк да го изкоментираме, ако не си сигурна  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте, и аз да се запиша.
Започнах и аз със вендузите и икаров.
Нямам време да ги правя всяка вечер, но поне 5 пъти в седмицата успявам.
Но да ви кажа честно болката не е кой знае каква, дори масажите са ми приятни.
Това нормално ли е? Малко на дупето, но нищо особено.

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
зависи колко засмукваш с вендузите  Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 056
Аз си закупих този крем, цената беше по-иска от тази тук:
http://apteka.framar.bg/30025078/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5% … 200-%D0%BC%D0%BB-
Като консистенция е гъст и стои по мазен, но нали се води масажен..Ще споделя резултати.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 221
Здравейте!
И аз съм повела неравна битка с целулита. Правя кавитация на ханш и бедра и антицелулитни масажи (+вендузи). Има някакъв напредък, но и още много, много целулит за махане.  Confused
Днес видях това -  http://grabo.bg/sofia/stopi-santimetrite-ognen-masaj-na-korem-il … 27625224/?dc=7380 - "Стопи сантиметрите с източна техника! Огнен масаж на корем или бедра".
Правил ли е някой такива огнени масажи? Има ли полза от тях?

Общи условия

Активация на акаунт